Szczęśliwe linie

Kto powiedział, że zdrapki są nudne i nic się w nich nie dzieje? Mamy dowód na to, że gra w zdrapki może być naprawdę ekscytująca, np. jak wybierzemy zdrapkę Szczęśliwe Linie.

Graj na Lotto online

  1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
  2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
  3. Sprawdź, czy jest kod promocyjny

    Tutaj znajdziesz kod promocyjny Lotto

  4. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
  5. Wybierz gry lub gierki Lotto

Oczywiście zdrapki internetowe mają mnóstwo kombinacji, efektów specjalnych i fantastycznych nagród – o czym za chwilę, ale również zdrapki Lotto mogą sprawić, że będziemy się dobrze bawić. Zobacz sam, w jakie zdrapki grać!

Spis treści
[↓]

Zdrapka Szczęśliwe linie od Lotto

To jedna z popularniejszych zdrapek Lotto. Niby ma zasady zbliżone do tych najprostszych zdrapek z katalogu Lotto, ponieważ celem jest dopasowanie tych samych symboli, jednak zasady są tu nieco zmienione. Jak odczytać szczęśliwe linie?

Szczęśliwe Linie zdrapka – jak grać?

W Szczęśliwych Liniach (seria nr 685) mamy pole oznaczone jako TWOJE SYMBOLE, których jest dwadzieścia dwa oraz cztery pola z trzema liniami (pierwsze dwa są 3-rzędowe, drugie dwa 4-rzędowe). Jeżeli w jednej linii znajdzie się komplet (czyli trzy bądź cztery) symboli z pola TWOJE SYMBOLE, wygrywamy przypisaną do danej linii kwotę. Przykładowo w jednej linii mamy diament, garnek i śliwkę – jeżeli te trzy symbole widnieją w polu TWOJE SYMBOLE – wygrywamy!

szczesliwe linie zdrapka lotto nowa

Lotto Szczęśliwe Linie wygrane

Wygrać można nawet 36 000 zł. Pozostałe kwoty to 3600 zł, 360 zł, 36 zł, 18 zł, 15 zł, 9 zł, 6 zł i na koniec 3 zł – tyle, ile kosztuje zdrapka Szczęśliwe linie. Obecnie do wygrania są wszystkie nagrody główne, ponieważ w połowie czerwca 2023 roku Lotto wypuściło nową serię. Aktualna pula na wygrane wynosi ponad 24,6 miliona zł. Informacje o wszystkich zdrapkach, liczbie zwycięzców w konkretnej serii i aktualnych wygranych można znaleźć na stronie Lotto w kategorii „Zdrapki”.

Jeżeli szukasz innych zdrapek, które obecnie są opłacalne, to sprawdź Ekstra pensję, która jest jedną z popularniejszych zdrapek z wysokimi wygranymi.

Owocki – szczęśliwe linie

Gierki Lotto online to interaktywna zabawa, podobna do tradycyjnych zdrapek, ale multimedialna i bardziej kolorowa, z wygranymi, o których sam decydujesz, ale po kolei.

gierki lotto owocki

Gierka Lotto Owocki polega na ułożeniu szczęśliwych linii z owoców. Wystarczy obok siebie ułożyć trzy takie symbole (przesuwając jeden z owoców do góry albo w dół lub w prawo, albo lewo), wtedy one znikają (jak linie w Tetrisie) i trafiają do symboli zbioru owoców w prawej części ekranu. Masz na to 25 ruchów.

Lotto Owocki to gierka typu 3-match. Szansa wygrania jakiejkolwiek nagrody dla danej stawki wynosi od 1 na 2.85 do 1 na 3.49.

Jeśli ułożysz cztery takie same owoce w linii, pojawi się owoc specjalny, który wyczyści kolumnę lub wiersz, a na ekranie pojawią się nowe owoce.  Dwa owoce specjalne obok siebie powodują usunięcie kolumny i wiersza jednocześnie. Natomiast 5 owoców w jednej linii tworzy wiśniową bombę, która niszczy owoce znajdujące się wokół.

Zanim przejdziemy do kwestii, czy  na chwilę jeszcze wróćmy do szklanek widniejących po prawej stronie. Muszą się one napełnić odpowiednią liczbą owoców, a za maksymalny zbiór danego owocu gracz uzyskuje dodatkową szklankę w rundzie bonusowej.

Na szczęśliwych liniach pojawiają się także dodatkowe symbole – szklanka czy dzbanek. Szklanka, połączona z co najmniej dwoma takimi samymi owocami, daje dodatkową szklankę w rundzie bonusowej, a dzbanek, połączony z dwoma takimi samymi owocami, sprawia, że dane owoce znikają z całej planszy.

Przeczytaj więcej na temat rejestracji w Lotto z kodem promocyjnym.

Owocki Lotto – gra bonusowa

W przeciwieństwie do tradycyjnych zdrapek interaktywne Gierki Lotto online posiadają rundę bonusową, dzięki czemu zabawa trwa nieco dłużej niż zdrapywanie pól i jest bardziej ekscytująca.

gierki lotto owocki runda bonusowa

Na tym etapie gry wystarczy odkryć nagrody mieszczące się w szklankach. Jeśli uda się graczowi zebrać trzy takie same kwoty, wygrywa właśnie tę kwotę.

owocki gierki lotto wygrana

Gierki Lotto. Owocki – najwyższe wygrane

Czy da się wygrać w gierki Lotto online? Oczywiście, że tak. Jednak podobnie, jak w zdrapkach, o te najwyższe wygrane trudno. Jednak niewątpliwą zaletą gierek Lotto online jest możliwość wyboru stawki, od której uzależniona jest potencjalna wygrana. Dostępne są stawki od 1 zł do 20 zł. Spójrzcie, jak kształtują się najwyższe wygrane w zależności od stawki:

1 złwygrana: 10 000 zł
2 złwygrana: 25 000 zł
3 złwygrana: 40 000 zł
5 złwygrana: 100 000 zł
10 zł wygrana: 500 000 zł
20 złwygrana: 1 000 000 zł

W gierce Owocki obecnie do wygrania jest jeszcze ponad 26 mln zł. Aby zagrać, wystarczy się zarejestrować na stronie Lotto, najlepiej przez link na górze artykułu.

Lotto Gierki online. Co to jest, jak grać?

Gierki Lotto online to produkt Totalizatora Sportowego, spółki Skarbu Państwa. Podobnie, jak loterie liczbowe Lotto i tradycyjne zdrapki, jest w pełni legalny. A zasady gierek Lotto, szanse na wygraną, tabele wygranych oraz informacje, ile jeszcze pozostało w puli do wygrania, znajdziecie na stronie Lotto online.

A jeśli chcecie spróbować swoich sił, wystarczy, że klikniecie w przycisk na górze strony, wypełnicie formularz lub po prostu zalogujecie się poprzez swój bank. Po rejestracji będziecie mogli korzystać ze wszystkich produktów Lotto online.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *