Jakie zdrapki kupować

W jakie zdrapki grać - Zagraj w internetową zdrapkę Zodiac online

Kupować zdrapki tradycyjne czy internetowe? Gdzie wygramy więcej? Jakie kwoty wchodzą w grę? Sprawdziliśmy!

Jakie zdrapki lotto kupić

Jakie padły najwyższe wygrane w zdrapkach Lotto? Na bieżąco możesz to kontrolować. Na stronie www.lotto.pl/zdrapki znajdziesz listę kilkudziesięciu “najnowszych” zwycięzców. Wśród nich znalazły się zdrapki, które polecamy – Wielka Czwórka, Win Go i Złota Rybka.

To właśnie te zdrapki lotto, wraz ze zdrapką Kasa x10 i Vabank przyniosły nam największe wygrane. Co Ciekawe żadna z tych zdrapek nie kosztuje więcej niż 5 zł, a Vabank zaledwie 1 zł. Naszym zdaniem bardziej opłaca się grać właśnie w zdrapki za mniejsze wartości. Oczywiście wygrane tego samego stopnia są mniejsze niż w zdrapkach droższych, ale porównując ile wydaliśmy na te zdrapki, w ostatecznym rozliczeniu wyszło nam, że właśnie te tańsze są bardziej opłacalne.

Przed kupnem zdrapek przeprowadziliśmy mały eksperyment. Otóż na stronie www.lotto.pl/zdrapki do każdej zdrapki dołączony jest opis – jaki jest nakład, jaka jest główna wygrana, ile jest tych wygranych, ile zdrapek jest jeszcze w sprzedaży i w ilu zdrapkach można jeszcze wygrać najwyższą wygraną. Tym sposobem obliczyliśmy, jakie zdrapki kupować. Co więcej, część zdrapek kupiliśmy bazując na tej wiedzy, a część wybraliśmy całkowicie losowo. Jak się okazało pierwsza pula zdrapek przyniosła nam – nieznaczny, ale zawsze – przychód, a z drugiej puli nie wygraliśmy nic. Warto więc mieć na uwadze, jak przedstawia się aktualna tabela w zdrapkach Lotto.

Zdrapki internetowe

Znacznie prostszym sposobem na wygraną są naszym zdaniem zdrapki online. Każda z nich różni się od siebie, każda opatrzona jest specjalnym motywem przewodnim. Są tu zdrapki dla wielbicieli fantasy, miłośników zdrapek kasynowych czy automatów do gry, ale też fanów dalekich wypraw i niebezpiecznych przygód. Każda ze zdrapek opatrzona jest znakomitą grafiką z najdrobniejszymi detalami, muzyką, która gra w takt naszych ruchów i świateł, które rozbłyskają, gdy zgarniamy nagrodę.

Przede wszystkim jednak Twoja szansa na wygraną jest o wiele większa niż w przypadku zdrapek lotto, gdzie zwrot dla gracza wynosi ok. 60 proc. W e-zdrapkach wypłacalność plasuje się na poziomie ok. 95 proc. Dlaczego? Bo kasyna internetowe nie muszą płacić za produkcję zdrapek papierowych czy dowóz do wszystkich kolektur i kiosków.

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *