Jakie zdrapki kupować

W jakie zdrapki grać - Zagraj w internetową zdrapkę Zodiac online

Kupować zdrapki tradycyjne czy internetowe? Gdzie wygramy więcej? Jakie kwoty wchodzą w grę? Sprawdziliśmy!

Jakie zdrapki lotto kupić

Jakie padły najwyższe wygrane w zdrapkach Lotto? Na bieżąco możesz to kontrolować. Na stronie www.lotto.pl/zdrapki znajdziesz listę kilkudziesięciu “najnowszych” zwycięzców. Wśród nich znalazły się zdrapki, które polecamy – Wielka Czwórka, Win Go i Złota Rybka.

To właśnie te zdrapki lotto, wraz ze zdrapką Kasa x10 i Vabank przyniosły nam największe wygrane. Co Ciekawe żadna z tych zdrapek nie kosztuje więcej niż 5 zł, a Vabank zaledwie 1 zł. Naszym zdaniem bardziej opłaca się grać właśnie w zdrapki za mniejsze wartości. Oczywiście wygrane tego samego stopnia są mniejsze niż w zdrapkach droższych, ale porównując ile wydaliśmy na te zdrapki, w ostatecznym rozliczeniu wyszło nam, że właśnie te tańsze są bardziej opłacalne.

Przed kupnem zdrapek przeprowadziliśmy mały eksperyment. Otóż na stronie www.lotto.pl/zdrapki do każdej zdrapki dołączony jest opis – jaki jest nakład, jaka jest główna wygrana, ile jest tych wygranych, ile zdrapek jest jeszcze w sprzedaży i w ilu zdrapkach można jeszcze wygrać najwyższą wygraną. Tym sposobem obliczyliśmy, jakie zdrapki kupować. Co więcej, część zdrapek kupiliśmy bazując na tej wiedzy, a część wybraliśmy całkowicie losowo. Jak się okazało pierwsza pula zdrapek przyniosła nam – nieznaczny, ale zawsze – przychód, a z drugiej puli nie wygraliśmy nic. Warto więc mieć na uwadze, jak przedstawia się aktualna tabela w zdrapkach Lotto.

Zdrapki internetowe

Znacznie prostszym sposobem na wygraną są naszym zdaniem zdrapki online. Na portalu Betsson jest ich ponad 100, a więc dwa razy więcej niż zwykłych zdrapek. Każda z nich różni się od siebie, każda opatrzona jest specjalnym motywem przewodnim. Są tu zdrapki dla wielbicieli fantasy, miłośników zdrapek kasynowych czy automatów do gry, ale też fanów dalekich wypraw i niebezpiecznych przygód. Każda ze zdrapek opatrzona jest znakomitą grafiką z najdrobniejszymi detalami, muzyką, która gra w takt naszych ruchów i świateł, które rozbłyskają, gdy zgarniamy nagrodę.

Przede wszystkim jednak Twoja szansa na wygraną jest o wiele większa niż w przypadku zdrapek lotto, gdzie zwrot dla gracza wynosi ok. 60 proc. W e-zdrapkach wypłacalność plasuje się na poziomie ok. 95 proc. Dlaczego? Bo kasyna internetowe nie muszą płacić za produkcję zdrapek papierowych czy dowóz do wszystkich kolektur i kiosków.

Co więcej portale internetowe ze zdrapkami oferują bardzo często bonusy i premie, dzięki którym możesz grać i wygrywać więcej. W Betsson jest to bonus w wysokości 30 proc. kwoty od pierwszego depozytu. To na start, bo grając regularnie, regularnie też będziesz otrzymywał dodatkowe bonusy!

Kupując zdrapkę lotto za 20 zł, czyli najwyższą kwotę możemy wygrać 1 000 000 zł. W Betssonie możemy zgarnąć nawet  2 000 000 zł, zależy to od ceny kuponu zdrapki oraz gry, którą wybierzesz. Przykładowo w e-zdrapce Super 7 możesz jednym kręceniem bębna wygrać 400 000 zł! Masz także szansę wygrać w zdrapce jackpota. Wystarczy, że zdrapiesz zaznaczone pole, pod którym może się skrywać wielka suma pieniędzy! My polecamy zdrapkę z jackpotem Master Mix!

Dodatkowo, jeżeli wejdziesz na stronę betsson, klikniesz w zakładkę “Zdrapki”, a następnie w zakładkę “Zwycięzcy”, zobaczysz, że wiele nazwisk się powiela. Grając w tradycyjne zdrapki prawdopodobieństwo, że wygramy dwa razy wysoką sumę pieniędzy jest bardzo znikome. Tu duże kwoty wygranych mogą pojawić się na naszym koncie kilka razy w miesiącu!

I ostatnia informacja. Skoro tytuł naszego artykułu brzmi “zdrapki jakie kupować” dwa zdania o tym, jak kupić zdrapkę przez internet. Otóż musisz wybrać jeden z portali, które mają w swojej ofercie zdrapki online. My polecamy Betsson, który na tym polu jest bezkonkurencyjny. Wystarczy, że przejdziesz 2 minutową rejestrację i wpłacisz depozyt na pomocą przelewu, karty kredytowej czy e-portfela. Pamiętaj też, aby spełnić warunki bonusu powitalnego, który wraz z Twoją wpłatą zasili Twoje konto internetowe. Wszystkie wygrane będą trafiały właśnie na to konto, możesz je regularnie sprawdzać i zdecydować czy chcesz wybrać pieniądze czy grać dalej.

Betsson nie jest dostępny na terenie Polski.

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *