Piłka w grze Lotto

Pamiętacie niezwykle popularną zdrapkę Polska gola!!!, która pojawiła się przed Euro 2012? Jeśli tak, to koniecznie spróbujcie mundialowej nowości – gierki Lotto Piłka w grze, której twarzą jest Robert Lewandowski, kapitan polskiej reprezentacji.

Spis treści
[↓]

Piłka w grze – gierka z Robertem Lewandowskim

Gierki Lotto są bardzo podobne do zdrapek online. Mamy tu na myśli, że podobnie jak zdrapki online posiadają pola do odsłonięcia. Można je odkrywać po kolei lub skorzystać z przycisku AUTO, wtedy mechanizm sam odsłoni pole po polu.

piłka w grze lotto gierki

Na planszy do odsłonięcia mamy szesnaście pól, pod którymi kryją się m.in. rękawice bramkarza, korki, żółte i czerwone kartki, gwizdek sędziowski, koszulki, puchar i symbol Piłka w grze. Mogą pojawić się także symbole biletów oraz wizerunek Roberta Lewandowskiego – one oznaczają możliwość rundy bonusowej.

Piłka w grze – zagraj teraz

 1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
 2. Zarejestruj i zweryfikuj konto

  Sprawdź, czy jest kod promocyjny Lotto

 3. Wpłać dowolną sumę na konto gracza
 4. Wybierz gierkę Piłka w grze

  Następnie wybierz stawkę i naciśnij PŁACĘ

Lotto Piłka w grze powstała na Mundial 2022. To do tej pory jedyna gierka w portfolio marki Lotto, która powstała jako produkt typu bespoke, czyli stworzony specjalnie dla polskich graczy. 

Zanim przejdziemy do rundy bonusowej, należy jeszcze dodać, że na planszy należy znaleźć przynajmniej trzy takie same symbole, wtedy otrzymamy wygraną w wysokości iloczynu stawki mnożnika przypisanego do danego symbolu. Mnożniki dla trzech tych samych symboli wynoszą: x1, x2, x3, x4, x5, x10, x20, x50, x250 i x2500.

Natomiast jeśli na planszy znajdziemy 4 lub więcej takich samych symboli, wtedy mnożniki mają dwukrotną wartość, czyli: x2, x4, x6, x8, x10, x20, x40, x100, x500 i x5000.

Piłka w grze Lotto – runda bonusowa

Pojawienie się na planszy choć jednego symbolu biletu oznacza uruchomienie rundy bonusowej „Złoty gol”. W tym etapie dodatkowym należy wybrać jeden z trzech symboli. Po wyborze gracz wygrywa kwotę do niego przypisaną.

Natomiast, gdy na planszy znajdziemy 3 symbole z wizerunkiem Roberta Lewandowskiego, uruchomiona zostanie bonus „Dogrywka”. W tej rundzie gracz rozpoczyna z 3 symbolami Roberta Lewandowskiego na siatce pól oraz otrzymuje trzy szanse na zdobycie pozostałych symboli. Symbole Roberta Lewandowskiego zostają na siatce gry w tej samej pozycji. Wszystkie symbole poza symbolami Roberta Lewandowskiego obracają się, dając szansę na odkrycie kolejnych symboli Lewandowskiego. Jeśli gracz trafi dodatkowy symbol Roberta Lewandowskiego, przypisywany jest on do siatki gry, a liczba szans zostanie zresetowana.

Runda bonusowa kończy się, jeśli podczas trzech szans nie zostanie zatrzymany dodatkowy symbol Roberta Lewandowskiego lub zebrane zostaną wszystkie te symbole.

Piłka w grze Lotto – jak grać?

Jeśli chcesz zagrać w Piłka w grze od Lotto na pieniądze, to załóż konto gracza na stronie lotto.pl. Powyżej znajdziesz specjalny link, dzięki któremu trafisz bezpośrednio do formularza rejestracji. Szczegóły na temat tego, jak wypełnić formularz znajdziecie w naszym artykule na temat rejestracji w Lotto.

Pamiętajcie, że zanim zaczniecie grać na prawdziwe pieniądze, możecie 10 razy zagrać testowo, aby dokładnie poznać zasady. Na stronie lotto.pl możecie wypróbować wersję demonstracyjną każdej z gierek Lotto.

Piłka w grze Lotto – ile można wygrać?

W gierce Lotto – Piłka w grze stawki zaczynają się od 1 zł. Kolejne progi stawek to: 2 zł, 5 zł, 10 zł, 20 zł, 30 zł i 50 zł. Maksymalna wygrana to 250 000 zł. Obecnie w puli do wygrania jest ponad 87 mln zł.  Spójrzcie, jak wyglądają najwyższe wygrane w zależności od stawki:

1 złwygrana: 5 000 zł
2 złwygrana: 10 000 zł
5 złwygrana: 25 000 zł
10 zł wygrana: 50 000 zł
20 złwygrana: 100 000 zł
30 złwygrana: 150 000 zł
50 złwygrana: 250 000 zł

To, co wyróżnia gierkę Piłka w grze, to z pewnością dźwięk, będący odzwierciedleniem atmosfery podczas meczu. W tle rozgrywki mamy szum stadionu, okrzyki kibiców, wuwuzele, gwizdy, oklaski itd.

Komentarze: 1
 • Stefan Starowicz 2023-08-17 o 03:48

  Miałem symbol biletów wtedy przerwano że serwer się zawiesił czekałem i się nie doczekałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *