Kontakt

Zdrapki są naszą pasją od długiego czasu. Kilka lat temu postanowiliśmy założyć stronę internetową. Znajdziecie na niej informacje na temat popularnych zdrapek papierowych i zdrapek online.

Autorzy

Oto nasz dwuosobowy zespół redakcyjny:

katarzyna górka

Katarzyna Górkaautorka artykułów na temat zdrapek i produktów Lotto. Jej rodzice poznali się w kolekturze Lotto. Właściwie ze zdrapkami i kuponami Lotto miała do czynienia od dziecka. Najbliższym i znajomym zawsze w prezencie wręcza oryginalnie zapakowane zdrapki. Prywatnie właścicielka dwóch psów i kota.

Maciej ryczewski


Maciej Ryczewski – autor poradników i artykułów na temat zdrapek. O tradycyjnych zdrapkach wie wszystko. Fascynuje się nimi od najmłodszych lat, a od 2021 roku testuje gierki i inne produkty Lotto online. Prywatnie wielki miłośnik brydża oraz gier planszowych.

O nas. Kim jesteśmy?

Miłośnikami zdrapek. Po prostu. Kupujemy je kilka razy w tygodniu, regularnie sprawdzając informacje o aktualnych wygranych na stronie lotto.pl. Naszą tradycją stało się, że będąc w innych miejscowościach, niż żyjemy na co dzień, zawsze szukamy punktu Lotto lub kilku, aby kupić zdrapki.

Napisz do nas!

Masz pytania? Chcesz więcej informacji na temat jakieś zdrapki? Napisz na adres kontakt@zdrapki-online.pl.

Usterki techniczne

Zauważyłeś usterkę techniczną lub masz sugestie, które pomogą zmienić nasz serwis na jeszcze lepszy? Daj nam znać!