Ekstra Pensja zdrapka Lotto

Pewnie nie raz słyszeliście o wielkich zwycięzcach na loterii, którzy jednak szybko bankrutowali. Nowy samochód, drogie wycieczki, ekskluzywne zakupy – czasem wystarczył rok, aby z konta zniknęły wszystkie wygrane pieniądze. Aby uniknąć takich sytuacji, możecie wybrać loterie oferujące cykliczne wypłaty wypłacane regularnie przez kilka lat. Tak działa np. zdrapka Ekstra Pensja.

Zdrapka Ekstra Pensja

Zdrapka Ekstra Pensja co kilkadziesiąt miesięcy pojawia się w punktach Lotto z nową serią. Główna wygrana to 100 000 zł od razu plus 3000 zł przez 3 lata, tj. 32 miesiące (w sumie 108 000 zł), czyli łącznie 208 000 zł.

ekstra pensja lotto zdrapka

Zdrapka kosztuje 5 zł. Tyle samo wynosi kwota najmniejszej wygranej, jaka kryje się pod zdrapką. Można wygrać także kwoty: 10 zł, 20 zł, 50 zł, 100 zł oraz 1000 zł. Nam udało się wygrać 10 zł. A więc zawsze to dodatkowe 5 zł w kieszeni!

Zabawa polega na znalezieniu takiej samej liczby na obu polach zdrapki. Pierwsze pole to WYGRYWAJĄCE LICZBY. Jest ich cztery.

Drugie pole to TWOJE LICZBY i jest ich dziesięć. Z kolei, jeżeli na polu TWOJE LICZBY znajdą się dwa napisy EKSTRA PENSJA wygrywasz główną nagrodę.

To, co wyróżnia Ekstra Pensję spośród innych zdrapek Lotto, to właśnie to, że w przypadku wygranej, nagrody nie otrzymacie od razu. Otrzymacie od razu 100 tysięcy złotych, a następnie przez 3 lata co miesiąc 3000 zł.

Gwiazda Polarna – gierka od Lotto

Wśród zdrapek online, jeśli chodzi o sposób wypłaty, nie znajdziemy takiego rozwiązania, ale polecam Wam gierkę Lotto o bardzo podobnym układzie pól do odkrywania, co zdrapka Ekstra Pensja.

gwiazda polarna lotto gierki

Gierka Gwiazda Polarna Lotto polega znalezieniu szczęśliwych liczb. Jeśli odnajdziemy wszystkie cztery liczby, wygramy główną nagrodę, która w zależności od stawki, za jaką gramy, wyniesie między 5 a 150 tysięcy złotych.

Gwiazdy, pod którymi są ukryte liczby, możemy odsłaniać pojedynczo lub skorzystać z automatu, który odsłoni wszystkie od razu (w tym celu kliknijcie przycisk AUTO).

Reguły są proste, jak w zdrapce Ekstra Pensja. Zarówno w zdrapce Ekstra Pensja, jak i w gierce Gwiazda Polarna, są cztery szczęśliwe liczby. Różnicą jest to, że w Ekstra Pensji mamy zaledwie 10 szans na dopasowanie liczby, a w Gwieździe Polarnej aż 15.

To teraz porównajmy jeszcze wygrane. Tutaj zdecydowanie na plus wypada zdrapka Ekstra Pensja, bowiem za 5 zł możemy wygrać 208 tysięcy złotych, a najwyższa wygrana w Gwieździe Polarnej to 150 tysięcy złotych, ale żeby o nią zawalczyć musimy wydać 30 zł.

Gwiazda Polarna online – wygrane

Gwiazda Polarna Lotto online daje nam możliwość decyzji, za jaką kwotę gramy. Dostępne są stawki: 1, 2, 5, 10, 20 i 30 zł. Spójrzcie, jak kształtują się najwyższe wygrane w zależności od stawki:

1 złwygrana: 5 000 zł
2 złwygrana: 10 000 zł
5 złwygrana: 25 000 zł
10 złwygrana: 50 000 zł
20 zł wygrana: 100 000 zł
30 złwygrana: 150 000 zł

Gwiazda Polarna Lotto online – gra bonusowa

Jeśli znajdziemy pięć Polarnych Klejnotów, które pojawią nam się przy odkrywanych liczbach, przejdziemy do rundy bonusowej.

lotto gwiazda polarna

Jeśli znajdziemy pięć Polarnych Klejnotów, które pojawią nam się przy odkrywanych liczbach, przejdziemy do rundy bonusowej. To taka gra w grze, dodatkowy etap. W tej rozgrywce musimy znaleźć co najmniej trzy brylanty pod symbolami Polarnych Klejnotów. Jeśli nam się to uda, to wygramy przypisaną do nich kwotę. Natomiast, jeżeli odkryjemy trzy symbole „X”, kończymy rundę bonusową.

Gwiazda Polarna gierka Lotto – podsumowanie

Gierki online od Lotto to produkt Totalizatora Sportowego, który powstał w 2020 roku z myślą o amatorach zdrapek, którzy niechętnie wybierają się do punktów Lotto czy kolektur, a są użytkownikami produktów cyfrowych.

Grając w gierki Lotto, po prostu kupujemy los na loterii, tak jakbyśmy kupili zdrapkę. Z tą różnicą, że nie musimy zdrapać warstwy farby, wszystko dzieje się na ekranie naszego urządzenia.

Aby zagrać w gierki Lotto, wymagana jest rejestracja. Po rejestracji będziecie mogli korzystać ze wszystkich produktów Lotto online. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak wygląda proces rejestracji i jak odebrać bonus na start, przeczytajcie instrukcję dotyczącą zakładania konta w Lotto.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *