Ekstra Pensja zdrapka Lotto

Pewnie nie raz słyszałeś o wielkich zwycięzcach na loterii, którzy jednak szybko bankrutowali. Nowy samochód, drogie wycieczki, ekskluzywne zakupy – czasem wystarczył rok, aby z konta zniknęły wszystkie wygrane pieniądze. Aby uniknąć takich sytuacji, można wybrać zdrapki Lotto, które zamiast jednorazowej wygranej, wypłacane są regularnie przez kilka lat.

Graj na Lotto online

  1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
  2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
  3. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
  4. Wybierz gry lub gierki Lotto

Zdrapka Ekstra Pensja

Jedną z takich zdrapek jest zdrapka Ekstra Pensja, która pod koniec kwietnia 2023 roku doczekała się kolejnej serii. Główna wygrana to 100 000 zł od razu plus 3000 zł przez 3 lata, tj. 32 miesiące (w sumie 108 000 zł), czyli łącznie 208 000 zł.

ekstra pensja lotto nowa

Zdrapka kosztuje 5 zł – to także kwota najmniejszej wygranej, jaka kryje się pod zdrapką. Można wygrać także kwoty: 10 zł, 20 zł, 50 zł, 100 zł oraz 1000 zł. Nam udało się wygrać 10 zł. A więc zawsze to dodatkowe 5 zł w kieszeni!

Gra polega na znalezieniu takiej samej liczby na jednym i drugim polu. Pierwsze pole to WYGRYWAJĄCE LICZBY, które są cztery. Drugie pole to TWOJE LICZBY i jest ich 10. Z kolei, jeżeli na polu TWOJE LICZBY znajdą się dwa napisy EKSTRA PENSJA wygrywasz główną nagrodę.

Aktualna pula na wygrane w zdrapce Ekstra Pensja to blisko 12 milionów złotych, a bieżącej serii (0612) jeszcze trzy główne nagrody.

Gwiazda Polarna – gierka od Lotto

gwiazda polarna lotto gierki

Lubisz zdrapki ze szczęśliwymi liczbami? Możesz spróbować gierek Lotto, to coś jak zdrapka online, tylko interaktywna. Gierka Gwiazda Polarna polega znalezieniu szczęśliwych liczb. Jeśli odnajdziemy wszystkie cztery liczby, wygramy główną nagrodę, która w zależności od stawki wyniesie między 5 a 150 tysięcy złotych.

Lotto Gwiazda Polarna to gierka polegająca dopasowaniu liczb. Szansa wygrania jakiejkolwiek nagrody, w zależności stawki, mieści się w przedziale od 1 do 2.32 – 1 do 10.11.

Gwiazdy, pod którymi są ukryte liczby, możemy odsłaniać pojedynczo lub skorzystać z automatu, który odsłoni wszystkie od razu (przycisk AUTO). Reguły są proste, jak w zdrapce Ekstra Pensja. Zarówno w zdrapce Ekstra Pensja, jak i w gierce Gwiazda Polarna, są cztery szczęśliwe liczby. Różnicą jest to, że w Ekstra Pensji mamy zaledwie 10 szans na dopasowanie liczby, a w Gwieździe Polarnej aż 15.

To teraz porównajmy jeszcze wygrane. Tutaj zdecydowanie na plus wypada zdrapka Ekstra Pensja, bowiem za 5 zł możemy wygrać 208 tysięcy złotych, a najwyższa wygrana w Gwieździe Polarnej to 150 tysięcy złotych, ale żeby o nią zawalczyć musimy wydać 30 zł.

Gwiazda Polarna Lotto online – gra bonusowa

lotto gwiazda polarna

Jeśli znajdziemy pięć Polarnych Klejnotów, które pojawią nam się przy odkrywanych liczbach, przejdziemy do rundy bonusowej. To taka gra w grze, dodatkowy etap. W tej rozgrywce musimy znaleźć co najmniej trzy brylanty pod symbolami Polarnych Klejnotów. Jeśli nam się to uda, to wygramy przypisaną do nich kwotę. Natomiast, jeżeli odkryjemy trzy symbole „X” kończymy rundę bonusową.

Gwiazda Polarna online – wygrane

Gwiazda Polarna Lotto online daje nam możliwość decyzji, za jaką kwotę gramy. Dostępne są stawki: 1, 2, 5, 10, 20 i 30 zł. Spójrzcie, jak kształtują się najwyższe wygrane w zależności od stawki:

1 złwygrana: 5 000 zł
2 złwygrana: 10 000 zł
5 złwygrana: 25 000 zł
10 złwygrana: 50 000 zł
20 zł wygrana: 100 000 zł
30 złwygrana: 150 000 zł

W gierce Gwiazda Polarna obecnie do wygrania są aż 53 mln zł. Aby zagrać, wystarczy się zarejestrować na stronie Lotto, najlepiej przez poniższy link:

Czym są Gierki Lotto online?

Gierki online od Lotto to produkt w stylu zdrapek online. Stworzył je Totalizator Sportowy, państwowa spółka, która ma monopol na organizowanie loterii. Zasady gierek Lotto, szanse na wygraną, tabele wygranych oraz dodatkowe informacje znajdziecie na stronie Lotto online. A jeśli chcecie spróbować swoich sił, wystarczy, że klikniecie w przycisk powyżej, wypełnicie formularz lub po prostu zalogujecie się poprzez swój bank. Po rejestracji będziecie mogli korzystać ze wszystkich produktów Lotto online. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak wygląda proces rejestracji i jak odebrać bonus na start, przeczytajcie instrukcję dotyczącą zakładania konta w Lotto.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *