Lotto kod promocyjny

Jaki jest Lotto kod promocyjny i gdzie go wpisać? Co daje kod promocyjny Lotto 2023? Na te i na wszystkie pytania związane z rejestracją na lotto.pl, odpowiemy w tym artykule. Pokażemy Wam, jak krok po kroku wypełnić formularz rejestracyjny i jak zyskać dodatkowe środki na grę.

Graj w Lotto zdrapki online

 1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
 2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
 3. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
 4. Wybierz zdrapki online, czyli Gierki Lotto

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie zagadnienia znajdziesz w tym artykule, rozwiń:

Spis treści
[↓]

Lotto kod promocyjny marzec 2023 – gdzie wpisać?

Zazwyczaj kody promocyjne, dające dodatkowe środki na grę, wpisujemy w pierwszym lub jednym z kolejnych kroków w formularzu rejestracyjnym. W Lotto kod promocyjny możemy wpisać dopiero po rejestracji, po wejściu na nasze konto. W dużym uproszczeniu tak docieramy do pola KOD PROMOCYJNY w Lotto

 1. najpierw rejestrujemy się, wpisując dane w formularz (szczegółowy proces rejestracji poniżej),
 2. następnie potwierdzamy e-maila weryfikacyjnego,
 3. logujemy się na stronie lotto.pl,
 4. po zalogowaniu klikamy po prawej stronie w nasze imię i wybieramy opcję „Moje konto”

Jak wpisać kod promocyjny w Lotto?

W widoku Moje konto pojawi się specjalne pole na stronie Lotto – kod promocyjny. W tym miejscu wpisujemy kod i wybieramy przycisk WYŚLIJ.

lotto kod promocyjny gdzie wpisac

Lotto kod promocyjny obecnie możesz zdobyć m.in. za nagrody, które wygrywasz w promocjach Lotto. Jeśli bierzesz udział w akcjach Lotto, to możesz taki kod promocyjny otrzymać np. w wiadomości e-mailowej.

Lotto kod promocyjny to specjalne pole, które znajdziesz po zalogowaniu się na stronie lotto.pl w zakładce MOJE KONTO.

Jaki jest kod promocyjny Lotto 2023?

Wiecie już, gdzie wpisać Lotto kod promocyjny. Pewnie zastanawiacie się, jaki kod powinien znaleźć się w tym miejscu. Na chwilę obecną nie ma żadnego dedykowanego kodu, wystarczy, że zarejestrujecie się poprzez link z naszej strony, a już wkrótce możecie liczyć na dodatkowe bonusy. Jeśli pojawi się kod promocyjny lotto.pl, poinformujemy o tym na naszej stronie. Wtedy należy go wpisać w pole, o którym wspomnieliśmy powyżej, a następnie kliknąć przycisk WYŚLIJ.

Teraz przeprowadzimy Was przez cały proces rejestracji.

Kod promocyjny Lotto 2023 – rejestracja

Aby zarejestrować się na stronie lotto.pl, należy kliknąć w przycisk powyżej, dzięki temu macie pewność, że traficie we właściwe miejsce i nie będziecie musieli szukać na stronie Lotto linku do rejestracji. Po kliknięciu od razu znajdziecie się w pierwszym kroku procesu rejestracji.

Lotto online rejestracja – krok 1

W pierwszym etapie należy podjąć decyzję, czy chcemy wypełniać cały formularz, czy może skorzystamy z rejestracji przez konto bankowe.

kod promocyjny lotto rejestracja

Ta druga metoda ma jednak ograniczony zasięg, ponieważ nie wszystkie banki posiadają opcję MojeID. Banki, przez które można zarejestrować się na lotto.pl, to:

 • Bank Polski PKO
 • Inteligo
 • ING
 • Bank Polski SA
 • Banki Spółdzielcze / Grupa BPS
 • mBank
 • VeloBank
 • BOŚ Bank
 • BNP Paribas
 • Credit Agricole
 • Santander
 • Alior Bank
 • Millennium

Po kliknięciu w wybrane logo banku zostaniecie przeniesieni do standardowego logowania w Waszym banku. Jeśli do tej pory nie korzystaliście z opcji MojeID zostaniecie zapytani, czy taka opcja ma zostać utworzona. Jeśli wyrazicie zgodę, musicie postępować dalej zgodnie ze wskazówkami Waszego banku (należy m.in. wybrać informacje, które zamierzacie udostępnić bankowi). Plusem tej opcji jest to, że nie będziecie musieli fotografować czy skanować dowodu osobistego (potrzebny on jest do weryfikacji Waszego wieku). Jeśli  natomiast wybierzecie formularz, będziecie musieli wgrać zdjęcia /skany waszego dokumentu.

Opcja rejestracji nie jest dostępna dla obcokrajowców. Muszą oni wybierać opcję rejestracji przez formularz.

Lotto online rejestracja – krok 2

Jeśli wybierzemy opcję formularz, to w tym kroku należy podać nasze dane, które muszą być zgodne z tymi na dokumencie, którego zdjęcie lub skan będziemy przesyłać. Podajemy takie dane, jak:

 • imię, drugie imię (nieobowiązkowe, tylko jeśli jest wpisane w dowodzie osobistym)
 • nazwisko
 • obywatelstwo
 • PESEL
 • data urodzenia
 • nr dowodu osobistego
 • nr rachunku bankowego (to musi być Twój rachunek, jeśli  masz rachunek z inną osobą, np. ze współmałżonkiem, skontaktuj się z Obsługą Klienta pod nr. tel. 459 59 59 00.
lotto rejestracja krok 2

Lotto online rejestracja – krok 3

Na tym etapie podajemy takie dane, jak:

 • nr telefonu komórkowego
 • kraj (w tym polu domyślnie ustawiona jest Polska, ponieważ z usług Totalizatora Sportowego, można korzystać jedynie na terytorium Polski)
 • ulica, nr domu, nr mieszkania
 • kod pocztowy
 • miejscowość
lotto rejestracja krok 3

Lotto online rejestracja – krok 4

W ostatnim  kroku podajemy:

 • adres e-mail
 • hasło (min. 8 znaków, max. 20 znaków, min. 1 mała litera, min. 1 cyfra, bez znaków specjalnych)
 • kod do odzyskania hasła (6 cyfr)
lotto rejestracja krok 4

W tym kroku zaznaczamy także wszystkie niezbędne zgody dot. regulaminu, polityki prywatności, komunikacji marketingowej, a także oświadczamy, że jesteśmy beneficjentem rzeczywistym (nie możemy założyć konta na kogoś innego) i właścicielem środków przeznaczonych na grę oraz że te środki pochodzą z legalnego źródła (musimy podać źródło – np. umowa o pracę, emerytura/renta, spadek itd).

Na sam koniec należy rejestracji, należy odpowiedzieć na dwa pytania dotyczące korzystania z usług finansowych dla najbardziej zamożnych klientów (private banking) oraz tego, czy użytkownik zajmuje eksponowane stanowisko polityczne lub jest członkiem rodziny/współpracownikiem takiej osoby.

Następnie należy ustawić limity kwotowe i czasowe, które ułatwiają zachowanie kontroli nad czasem i środkami przeznaczonymi na grę. Wysokość limitów można zmienić po zarejestrowaniu się w ustawieniach konta.

Aktywacja i weryfikacja

Po kliknięciu ZAREJESTRUJ, na podany w ostatnim kroku adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem do aktywacji konta. Należy kliknąć w niego, wtedy będzie można zalogować się na konto. Macie na to 7 dni od momentu rejestracji.

lotto rejestracja aktywacja konta

Jak zacząć korzystać z serwisu Lotto.pl? Najpierw musicie zweryfikować konto, co oznacza, że musicie potwierdzić swoją tożsamość. Jeśli rejestrowaliście się przez bank, nie musicie już skanować dowodu. Jeśli wybraliście opcję formularz, to po zalogowaniu i przejściu do ustawień konta (Zweryfikuj konto) musicie załączyć zdjęcie lub skan dokumentu potwierdzającego tożsamość. Na tym etapie możecie także wybrać możliwość weryfikacji przez bank. Pamiętajcie, że na weryfikacje konta macie 30 dni od rejestracji.

Lotto bonus bez depozytu 2023

Wielu z Was zapewne interesuje Lotto bonus bez depozytu. Niestety, Totalizator Sportowy na tę chwilę nie przewidział takiego bonusu na start w Lotto. Bonus bez depozytu polega na tym, że gracz nie musi na początek wpłacać żadnych pieniędzy i dostaje określoną kwotę na start. Na początku działalności Lotto online obowiązywała promocja Lotto bonus za rejestrację, czyli tylko i wyłącznie za samą rejestrację gracz otrzymywał 10 zł, które mógł wydać na dowolne gry. Jak taka promocja pojawi się po raz kolejny, damy Wam znać w tym artykule.

Metody płatności w Lotto

Pamiętajcie, że zanim przejdziecie do wpłaty depozytu i obstawiania, a także do wypłaty wpłaconych lub wygranych środków musicie mieć zweryfikowane konto.

Wpłaty na Lotto.pl

Minimalna wpłata na konto gracza to 10 zł, a maksymalna 50 000 zł. Wpłaty nie są obciążone żadnym dodatkowymi opłatami. Wpłata jest natychmiastowa. W Lotto można skorzystać z kilku metod wpłaty depozytu, wszystkie są obsługiwane przez operatora DotPay.

Aby wpłacić pieniądze na konto gracza, wystarczy zalogować się na lotto.pl i kliknąc w przycisk WPŁAĆ przy opcji Portfel. Dostępne są następujące metody:

 • BLIK,
 • karty debetowe i kredytowe,
 • e-wallety Masterpass i VISA Checkout,
 • karty płatnicze MasterCard i VISA,
 • szybkie przelewy z kilkunastu banków (m.in.  Millennium, mBank, Inteligo, PKO, Alior Bank, Pekeao SA, Santander, BGŻ BNP)

Jak wypłacić wygrane Lotto?

Zanim wypłacimy pieniądze z naszego konta gracza nalezy upewnić się, czy podany przez nas na etapie rejestracji numer rachunku bankowego jest aktualny. Jeśli chodzi o metodę płatności to wypłaty Lotto.pl dokonywane są przelewem obsługiwanym przez DotPay właśnie na podane przez gracza konto. Aby wypłacić pieniądze, należy:

 • zalogować się na stronie
 • wejść w opcję Portfel
 • kliknąć w przycisk WYPŁAĆ
 • wpisać kwotę wypłaty lub  wybrać opcję „Wypłać wszystkie dostępne środki”
 • kiknąć w przycisk ZATWIERDŹ

Ile trwa wypłata z Lotto online? Lotto.pl nie realizuje natychmiastowych wypłat. Zazwyczaj pieniądze pojawiają się tego samego dnia (jeśli zlecimy wypłatę rano) lub następnego dnia roboczego. Środki na koncie gracza muszą przejść weryfikację przez dział finansowy Lotto. Totalizator Sportowy zastrzega sobie, że w niektórych przypadkach weryfikacja wypłaty może przedłużyć się do 7 dni.

Gry na Lotto.pl – tworzenie kuponu

Nie będziemy się rozpisywać na temat samych gier liczbowych, dostępnych na Lotto, bo te w większości (jak nie wszystkie) dobrze znane są bywalcom kolektur i salonów z punktami Lotto. Poza tym bez problemu odnajdziecie je w menu na stronie Lotto.pl, zarówno przez zalogowanie, jak i po zalogowaniu na konto. Jest jednak jedna bardzo istotna kwestia – gry Lotto są dostępne tylko i wyłącznie na terenie Polski.

Nie wiecie jak korzystać z Lotto online? Przeczytajcie nasz poradnik na temat, jak grać w Lotto przez internet

Zgodnie z Regulaminem Przystąpienia do Gier Liczbowych oraz Loterii Pieniężnych urządzanych przez Totalizator Sportowy Sp. z o.o. przez sieć Internet, który każdy użytkownik musi zaakceptować przy rejestracji, warunkiem korzystania z Serwisu jest wyrażenie zgody na lokalizację urządzenia, za pomocą którego użytkownik korzysta z systemu. Bez tych ustawień nie można wysłać kuponu lub zagrać w Gierkę, ponieważ pojawi się nam komunikat:

lotto problem z lokalizacja

Jak włączyć geolokalizację na Lotto.pl w przeglądarce?

Aby włączyć usługę lokalizacji, należy zmienić ustawienia przeglądarki z której korzystamy:

 • Chrome (Ustawienia > Prywatność i bezpieczeństwo > Ustawienia witryn > Lokalizacja)
 • Firefox (Preferencje > Ustawienia > Prywatność i bezpieczeństwo >Lokalizacja>Ustawienia)
 • Safari (Preferencje systemowe >Ochrona i prywatność>Prywatność>Usługi lokalizacji>Włącz usługi lokalizacji)

Lotto kupon promocyjny 2023

Niektórzy z Was pewnie spotkali się także z takim sformułowaniem jak kupon promocyjny Lotto. W Lotto kupon promocyjny to nic innego, jak specjalny kod pojawiający się przy okazji różnych promocji, loteriach czy akcji specjalnych, jak np. GramyWYgrywamy. Taki kupon promocyjny Lotto przyznaje w sytuacji, gdy gracz spełni określone wymagania, np. zakupi określoną liczbę zakładów na Lotto online. Przyjdzie on w wiadomości e-mailowej w określonym czasie, np. ciągu 2 dni roboczych. Ten specjalny Lotto kod promocyjny trzeba wpisać w określone miejsce na dedykowanej stronie, wtedy można wygrać m.in. nagrody rzeczowe.

Loteriada 2023 kody promocyjne

Loteriada to loteria Lotto.pl. która pojawia się co roku. Jak się gra w Loteriadę? W ostatniej edycji Loteriady (zakończyła się w październiku 2022) należało kupić dowolne produkty LOTTO o wartości min. 6 zł w trakcie jednego logowania i zarejestrować się w dniu zakupu na www.loteriada.pl. Kod promocyjny Loteriada należało w ciągu 2 dni odebrać na koncie i wymienić go na talon promocyjny Loteriady.

Na stronie loteriada.pl kod zamieniamy w talon promocyjny Loteriady na zakład Lotto, który ma określony termin ważności.

Bardzo często pytacie nas, gdzie jest kod na kuponie Lotto. Możecie go zdobyć na jeden z dwóch sposobów:

 • kod Loteriady otrzymacie z kuponem w kolekturze
 • kod pojawi się automatycznie w ciągu dwóch dni roboczych po zakupie na koncie założonym przez Was na potrzeby loterii w serwisie Loteriada.

Jak tylko pojawi się nowa edycja Loteriady, poinformujemy Was w tym miejscu.

Jak sprawdzić kod Loteriada? Lista wygrywających kodów Loteriady publikowana jest podczas trwania konkretnej edycji loterii na stronie loteriada.pl.

Gierki lotto opinie

O ile gry liczbowe (np. Lotto, Mini Lotto, Kaskada, Eurojackpot) są dobrze znane wśród ogółu osób korzystających z różnego typu loterii czy zakładów, o tyle nowy produkt, jakim są Gierki Lotto online, już mniej.

Zatem Gierki Lotto – co to jest? To mini gry. Jeśli mielibyśmy je porównać do istniejących produktów gamblingowych – jest to produkt pomiędzy zdrapką online a automatem kasynowym online. Zasady są proste, a rozgrywka szybka –  jak w zdrapce, a jednocześnie jest element interaktywny, rundy dodatkowe – na wzór automatów. Gierki Lotto online polegają na odsłanianiu kolejnych pól i szukaniu wygranych. Gierki mają także dodatkowe rundy, które uruchamiają się np. po ułożeniu danej sekwencji lub wykonaniu innej czynności. Te gry bonusowe to np. clik me / pick me, czyli wybieranie lub odkrywanie pól z nagrodą albo koło fortuny.

gierki lotto online

Na forach często użytkownicy pytają wprost o gierki Lotto czy warto? Według nas tak, bo to my decydujemy, za jaką stawkę zagramy (stawki mieszczą się w przedziale 1-50 zł), a wygrać możemy nawet 1,5 miliona złotych. Stawka 1 zł czy 2 zł to tyle, ile kosztuje tradycyjna zdrapka, a w przypadku Gierek Lotto nie musimy wychodzić do kolektury, wystarczy telefon, tablet czy komputer.

Jak grać w Gierki online od Lotto?

Zastanawiacie się jak grać w Lotto przez internet? Trzeba zarejestrować się na stronie Lotto.pl, ale to już wiecie. Następnie logujemy się do serwisu Lotto online i wybieracie jedną z kilkudziesięciu gierek.

Na początku gry zawsze należy ustalić stawkę za los/grę, a następnie dokonać wyboru, czy chcecie przejść Gierkę w trybie ręcznym (czyli odsłaniacie po kolei pola) czy automatycznym. Pamiętajcie, aby w trakcie gry nie otwierać nowej karty lub okna, gdyż gra zostanie automatycznie zastopowana.

Czy w Gierki Lotto online można wygrać? Jak najbardziej tak, zazwyczaj są to jednak małe wygrane, jak w przypadku zdrapek – od kilku do kilkudziesięciu złotych, ale zdarzają się także i takie po kilkadziesiąt tysięcy. Zaletą Gierek Lotto online jest to, że wszystkie informacje dotyczące wygranych, szans na wygraną przy danej stawce znajdziecie dokładnie w tym samym miejscu, co grę, więc możecie wybrać gierkę z największym prawdopodobieństwem na wygraną.

Lotto kod promocyjny – najważniejsze pytania

Kod promocyjny Lotto nie jest obecnie wymagany.

Lotto kod promocyjny to specjalne pole, które znajdziesz w zakładce „Moje konto” po zalogowaniu się na stronie lotto.pl.

Kod promocyjny Loteriady otrzymuje się po zakupie określonych produktów Lotto. Szczegóły promocji znajdziesz w naszym artykule i na stronie www.loteriada.pl.

Twój kod promocyjny Loteriady możesz sprawdzić na liście wygranych kodów, opublikowanych na www.loteriada.pl. Lista wylosowanych kodów promocyjnych wraz z przypisaną nagrodą publikowana jest podczas trwania loterii.

Kod Loteriady otrzymacie wraz z kuponem w kolekturze albo pojawi się on automatycznie na koncie założonym w serwisie Loteriada w ciągu dwóch dni roboczych po zakupie.

Loteria Lotto to Loteriada. Organizowana jest ona na stronie loteriada.pl. Wszystko o kodzie promocyjnym loterii Lotto – Loteriady znajdziecie w tym artykule. Podpowiadamy jak zdobyć kod Loteriady i gdzie go wpisać.

Lotto kod promocyjny to specjalne pole, które znajdziesz po zalogowaniu w zakładce „Moje konto”. W to miejsce wpisujesz specjalny kod, który możesz otrzymać biorąc udział w akcjach promocyjnych Lotto lub rejestrując się przez strony takie, jak nasza.

Kod Loteriady rejestrujemy na stronie Loteriada.pl, po uprzednim założeniu konta.

W trakcie trwania każdej edycji Loteriady wyniki można sprawdzać na www.loteriada.pl.

Tak, zdarzają się czasowe promocje na loterię Eurojackpot, kod promocyjny jednak nie jest zazwyczaj wymagany.

Każda edycja Loteriady ma określony czas obowiązywania loterii. W tym czasie na stronie loteriada.pl dostępne są informacje o datach losowań.