Jak grać w Lotto przez internet?

Jak grać w Lotto przez internet? Jak zagrać w Lotto online na komputerze czy telefonie? Aby grać w Lotto online, trzeba się najpierw zarejestrować. Sprawdźcie, jak grać na lotto.pl i w aplikacji Lotto – oto instrukcja krok po kroku.

Graj na Lotto online

 1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
 2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
 3. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
 4. Wybierz gry lub gierki Lotto

Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak grać w Lotto prze internet, kliknijcie w strzałkę, aby rozwinąć zagadnienia i wybierzcie interesujący Was temat:

Spis treści
[↓]

Gry Lotto przez internet 2023

Lotto przez internet dostępne jest od grudnia 2018 roku. Od tego czasu Totalizator Sportowy prężnie rozwija produkty online, a na początku 2023 roku ogłosi, że na www.lotto.pl zarejestrowało się już ponad milion graczy.

– Na Lotto.pl mamy już ponad milion zarejestrowanych użytkowników! To dla nas ogromna radość, jak chętnie gracie w nasze gry i Gierki online – ponformowali na początku stycznia 2023 roku przedstawiciele Totalizatora Sportowego Sp. z o.o.

Pamiętajcie, że zakłady Lotto przez internet dostępne są wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Jak grać w Lotto online? Instrukcja krok po kroku

W tym akapicie po krótce przedstawimy Wam rejestrację w Lotto przez internet

Aby grać w Lotto online, bez wychodzenia z domu, trzeba się najpierw zarejestrować. Podpowiadamy, jak to zrobić.

 1. Kliknij w fioletowy przycisk znajdujący się poniżej, dzięki czemu trafisz bezpośrednio do formularza rejestracyjnego na lotto.pl.
 2. Wybierz sposób rejestracji – przez formularz (należy wysłać zdjęcie dowodu osobistego) lub przez Twój bank (tzw. szybka rejestracja).
 3. W przypadku rejestracji przez bank postępuj zgodnie z instrukcją operatora MojeID, natomiast w przypadku rejestracji przez formularz, podaj wymagane dane (wypełnianie danych opisujemy szczegółowo w kolejnym akapicie).
 4. Po potwierdzeniu danych w Moje ID lub podaniu danych w formularzu należy zaznaczyć wszystkie wymagane zgody i oświadczenia.
 5. Następnie ustawiasz limit środków i czasu, jaki chcesz przeznaczać na grę.
 6. Aktywuj swoje konto, klikając w link aktywacyjny, który system Lotto wyśle na podany przez Ciebie adres e-mail.
  Do prawidłowej weryfikacji będzie potrzebne zdjęcie np. takie jak do dowodu osobistego dobrej jakości, wykonane np. smartfonem.
 7. Jeśli rejestrowałeś się za pomocą formularza, w kolejnym krok należy zweryfikować konto, wysyłając zdjęcie obu stron dowodu osobistego – w tym celu przejdź do zakładki MOJE KONTO (Zweryfikuj konto) i kliknij „scan dowodu” i postępuj według instrukcji.
 8. Po aktywacji i weryfikacji konta zasil je przy pomocy jednej z dostępnych metod płatności (piszemy o nich w kolejnych akapitach) za minimum 10 zł i rozpocznij grę.

Lotto rejestracja przez bank

Jak działa w Lotto rejestracja przez bank? Odbywa się on przez potwierdzanie tożsamości przez internet za pomocą systemu MojeID Krajowej Izby Rozliczeniowej.

jak grac w lotto online rejestracja

Zaletą szybkiej rejestracji przez MojeID jest to, że nie musimy przesyłać naszego dowodu osobistego, ponieważ potwierdzenie tych danych system Lotto otrzyma od naszego banku – mechanizm działa dokładnie tak, jak standardowe logowanie do bankowości elektronicznej.

Jeśli do tej pory nie korzystaliście z opcji MojeID zostaniecie zapytani, czy taka opcja ma zostać utworzona.

Następnie postępujemy zgodnie z instrukcją operatora bankowości elektronicznej (może być wymagane uwierzytelnienie kodem SMS lub w aplikacji bankowości. Po zatwierdzeniu danych użytkownik zostaje przekierowany na stronę Lotto, a system Lotto w sposób zaszyfrowany otrzymuje informacje, które zaakceptował użytkownik.

Banki, przez które można zarejestrować się na lotto.pl, to:

 1. Bank Polski PKO
 2. Inteligo
 3. ING
 4. Bank Polski SA
 5. Banki Spółdzielcze / Grupa BPS
 6. mBank
 7. Velobank
 8. BOŚ Bank
 9. BNP Paribas
 10. Credit Agricole
 11. Santander
 12. Alior Bank
 13. Millennium

Po kliknięciu w wybrane logo banku zostaniecie przeniesieni do standardowego logowania w Waszym banku. Jeśli do tej pory nie korzystaliście z opcji MojeID zostaniecie zapytani, czy taka opcja ma zostać utworzona. Jeśli wyrazicie zgodę, musicie postępować dalej zgodnie ze wskazówkami Waszego banku (należy m.in. wybrać informacje, które zamierzacie udostępnić bankowi). Plusem tej opcji jest to, że nie będziecie musieli fotografować czy skanować dowodu osobistego (potrzebny on jest do weryfikacji Waszego wieku).

Lotto online rejestracja przez formularz

Opcja rejestracji przez MojeID nie jest dostępna dla obcokrajowców, przebywających na terenie Polski oraz dla tych osób, które posiadają konto w banku, który nie ma zintegrowanego systemu z MojeID. Muszą oni wybierać opcję rejestracji przez formularz.

Po kliknięciu w wybrane logo banku zostaniecie przeniesieni do standardowego logowania w Waszym banku. Jeśli do tej pory nie korzystaliście z opcji MojeID zostaniecie zapytani, czy taka opcja ma zostać utworzona. Jeśli wyrazicie zgodę, musicie postępować dalej zgodnie ze wskazówkami Waszego banku (należy m.in. wybrać informacje, które zamierzacie udostępnić bankowi). Plusem tej opcji jest to, że nie będziecie musieli fotografować czy skanować dowodu osobistego (potrzebny on jest do weryfikacji Waszego wieku). Jeśli  natomiast wybierzecie formularz, będziecie musieli wgrać zdjęcia /skany waszego dokumentu.

Rejestracja na lotto.pl – krok 1 formularza

Jeśli  w kroku 1 rejestracji na lotto.pl wybierzecie formularz, będziecie musieli po weryfikacji konta wgrać zdjęcia /skany Waszego dokumentu.

jak grac w lotto online rejestracja

Lotto online rejestracja – krok 2 formularza

W kroku 2 formularza należy podać nasze dane, które muszą być zgodne z tymi na dokumencie, którego zdjęcie lub skan będziemy przesyłać:

 1. imię, drugie imię (nieobowiązkowe, tylko jeśli jest wpisane w dowodzie osobistym)
 2. imię, drugie imię (nieobowiązkowe, tylko jeśli jest wpisane w dowodzie osobistym)
 3. obywatelstwo
 4. PESEL
 5. data urodzenia
 6. nr dowodu osobistego
 7. nr rachunku bankowego

  jeśli  masz rachunek z inną osobą, np. ze współmałżonkiem, skontaktuj się z Obsługą Klienta pod nr. tel. 459 59 59 00.

Druga strona formularza rejestracji na www.lotto.pl wygląda następująco:

lotto rejestracja krok 2

Zakładanie konta w Lotto online – krok 3 formularza

Na tym etapie podajemy wszystkie dane teleadresowe, jak:

 1. nr telefonu komórkowego
 2. kraj

  w tym polu domyślnie ustawiona jest Polska, ponieważ z usług Totalizatora Sportowego, można korzystać jedynie na terytorium Polski

 3. ulica, nr domu, nr mieszkania
 4. kod pocztowy
 5. miejscowość

Trzeci krok w formularzu rejestracji wygląda tak:

lotto rejestracja krok 3

Lotto online rejestracja – krok 4 formularza

W ostatnim kroku podajemy informacje związane z kontem użytkownika i logowaniem:

 1. adres e-mail
 2. hasło

  min. 8 znaków, max. 20 znaków, min. 1 mała litera, min. 1 cyfra, bez znaków specjalnych

 3. kod do odzyskania hasła

  6 cyfr

Ostatnia strona formularza wygląda następująco:

lotto rejestracja krok 4

W tym miejscu zaznaczamy wszystkie niezbędne zgody dot. regulaminu, polityki prywatności, komunikacji marketingowej, a także oświadczamy, że jesteśmy beneficjentem rzeczywistym (nie możemy założyć konta na kogoś innego) i właścicielem środków przeznaczonych na grę oraz że te środki pochodzą z legalnego źródła (musimy podać źródło – np. umowa o pracę, emerytura/renta, spadek itd).

Na sam koniec należy rejestracji, należy odpowiedzieć na dwa pytania dotyczące korzystania z usług finansowych dla najbardziej zamożnych klientów (private banking) oraz tego, czy użytkownik zajmuje eksponowane stanowisko polityczne lub jest członkiem rodziny/współpracownikiem takiej osoby.

Następnie należy ustawić limity kwotowe i czasowe, które ułatwiają zachowanie kontroli nad czasem i środkami przeznaczonymi na grę. Wysokość limitów można zmienić po zarejestrowaniu się w ustawieniach konta.

Aktywacja i weryfikacja

Po kliknięciu ZAREJESTRUJ, na podany w ostatnim kroku adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem do aktywacji konta. Należy kliknąć w niego, wtedy będzie można zalogować się na konto. Macie na to 7 dni od momentu rejestracji.

lotto rejestracja aktywacja konta

Aby zweryfikować konto, należy potwierdzić swoją tożsamość. Jeśli rejestrowaliście się przez bank, nie musicie już skanować dowodu. Jeśli wybraliście opcję formularz, to po zalogowaniu i przejściu do ustawień konta (Zweryfikuj konto) musicie załączyć zdjęcie lub skan dokumentu potwierdzającego tożsamość. Na tym etapie możecie także wybrać możliwość weryfikacji przez bank. Pamiętajcie, że na weryfikacje konta macie 30 dni od rejestracji.

Po prawidłowej weryfikacji dowodu osobistego konto zostanie aktywowane, a obraz dowodu osobistego zostanie automatycznie usunięty z systemu.

Gdyby w trakcie rejestracji pojawił się problem, możecie zadzwonić pod numer 459 59 59 00 do Biura Obsługi Klienta Lotto (od poniedziałku do soboty w godzinach 8-22, z wyłączeniem dni świątecznych) lub skontaktować poprzez czat dostępny na stronie lotto.pl

Metody płatności w Lotto

Pamiętajcie, że zanim przejdziecie do wpłaty depozytu i obstawiania, a także do wypłaty wpłaconych lub wygranych środków musicie mieć zweryfikowane konto.

Wpłaty na Lotto.pl

Minimalna wpłata na konto gracza to 10 zł, a maksymalna 50 000 zł. Wpłaty nie są obciążone żadnym dodatkowymi opłatami. Wpłata jest natychmiastowa. W Lotto można skorzystać z kilku metod wpłaty depozytu, wszystkie są obsługiwane przez operatora DotPay.

Aby wpłacić pieniądze na konto gracza, wystarczy zalogować się na lotto.pl i kliknąć w przycisk WPŁAĆ przy opcji Portfel. Dostępne są następujące metody:

 1. BLIK
 2. karty debetowe i kredytowe,
 3. e-wallety Masterpass i VISA Checkout
 4. karty płatnicze MasterCard i VISA
 5. szybkie przelewy z kilkunastu banków

  m.in.  Millennium, mBank, Inteligo, PKO, Alior Bank, Pekeao SA, Santander, BGŻ BNP

Jak wypłacić pieniądze z Lotto online?

Wygrane zakłady Lotto przez internet rozliczane są na bieżąco. Po prostu wygrana trafia do Twojego portfela na koncie gracza, skąd możesz przelać je na swoje konto, dlatego przy rejestracji należy podać numer konta bankowego. Wypłaty Lotto.pl dokonywane są przelewem obsługiwanym przez DotPay właśnie na podane przez gracza konto. Aby wypłacić pieniądze, należy:

 1. zalogować się na stronie
 2. wejść w opcję Portfel
 3. kliknąć w przycisk WYPŁAĆ
 4. wpisać kwotę wypłaty lub wybrać opcję „Wypłać wszystkie dostępne środki”
 5. kliknąć w przycisk ZATWIERDŹ


Ile trwa wypłata z Lotto online? Lotto.pl nie realizuje natychmiastowych wypłat. Zazwyczaj pieniądze pojawiają się tego samego dnia (jeśli zlecimy wypłatę rano) lub następnego dnia roboczego. Środki na koncie gracza muszą przejść weryfikację przez dział finansowy Lotto. Totalizator Sportowy zastrzega sobie, że w niektórych przypadkach weryfikacja wypłaty może przedłużyć się do 7 dni.

Gdzie wpisać Lotto kod promocyjny?

Po zalogowaniu się do panelu gracza na Lotto online można także wpisać Lotto kod promocyjny. Pole na kod promocyjny na lotto.pl znajduje się w zakładce Moje Konto. Kody przyznawane są w ramach akcji czy promocji, a dzięki nim można uzyskać dodatkowe środki na grę.

Zarejestruj się już teraz w Lotto.pl przez naszą stronę, a w przyszłości będziesz mógł liczyć na bonusy. Poinformujemy o nich na górze tego artykułu.

Lotto jak grać online? Wideo – instrukcja

Po procesie rejestracji wytłumaczymy Wam, jak zagrać w Lotto przez internet. Oczywiście zasady zależą od gry, jaką wybierzemy. Możemy wybierać pomiędzy grami liczbowymi znanymi z punktów Lotto oraz zdrapkami online, które nazywają się Gierki Lotto.

Oto gry liczbowe, w które możemy zagrać w Lotto przez internet:

 1. Lotto
 2. Mini Lotto
 3. Eurojackpot
 4. Multi Multi
 5. Ekstra Pensja
 6. Kaskada
 7. Keno
 8. Szybkie 600

Zobaczcie, jak grać w Lotto przez Internet. Poniższy filmik dokładnie ilustruje zasady obstawiania gier liczbowych Lotto.

Jak zagrać w Lotto online na komputerze czy telefonie?

Lotto zakłady online dostępne są zarówno na stronie internetowej, jak w aplikacji na telefon czy tablet. Aby zagrać w Lotto online, należy zarejestrować się przez stronę internetową lub pobrać aplikację – na systemy iOS lub Android – ze strony internetowej Lotto.pl. Następnie trzeba przejść opisany powyżej proces rejestracji.

Zakłady Lotto online – warto grać przez internet?

Gra Lotto przez internet nie jest trudna i przynosi wiele korzyści. Oto pięć powodów, dla których w Lotto gra online jest lepsza niż tradycyjne wysyłanie kuponu Lotto w kolekturze:

 1. Oszczędność czasu

  Nie musimy wychodzić z domu, stać w kolejkach do punktu Lotto (kto kiedykolwiek  chciał wysłać kupon na wielką kumulację, ten wie). Zakłady Lotto online możesz zawierać w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu (tylko na terenie RP).

 2. Wygoda

  Na Lotto online można grać przez całą dobę z wyjątkiem przerwy na losowanie oraz przerw technicznych i serwisowych. Nie musisz się martwić tym, że zgubisz kupon lub nie odbierzesz w terminie wygranej. Jeśli wygrasz, pieniądze od razu trafią do twojego portfela na koncie gracza.

 3. Funkcjonalność

  Pomyślcie, ile spraw załatwiacie przez internet. Zakupy, rachunki, zeznania podatkowe. Nie raz wypełnialiście formularze w aplikacji czy na laptopie. Tak samo z łatwością założycie konto na www.lotto.pl, a następnie możecie je zweryfikować bezpiecznie przez bankowość internetową, z której korzystacie.

 4. Bezpieczeństwo

  Grać na Lotto online możecie w zaciszu własnego mieszkania, tak jak dokonujecie przelewów internetowych. To bezpieczeństwo związane z niewychodzeniem z domu było istotne zwłaszcza w czasie pandemii. Poza tym zarówno strona Lotto.pl, jak i Moje ID, gwarantują bezpieczeństwo Waszych danych.

 5. Kontrola

  Do gry podchodźcie rozważnie. Przed rozpoczęciem gry ustalacie dobowe i miesięczne limity wydatków i oraz czasu, który zamierzacie spędzić na graniu. Jeśli w emocjach będziecie chcieli grać więcej niż ustalony czas, system zablokuje  dostęp, a wy ochłonięcie i nie wydacie więcej pieniędzy niż założyliście.

FAQ: Pytania o to, jak grać w Lotto przez internet

W tej sekcji zebraliśmy Wasze pytanie i odpowiedzieliśmy na nie. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, napiszcie w komentarzu, a my postaramy się znaleźć odpowiedź także na nie.

W Lotto gra przez internet jest możliwa od grudnia 2018 roku.

Wystarczy pobrać aplikację ze strony Lotto.pl, zarejestrować konto, a następnie wybrać interesującą nas grę.

Aby wysłać Lotto przez internet, należy założyć i zweryfikować konto na stronie lub w aplikacji mobilnej.

Totolotek przez internet to zupełnie coś innego niż gra w Lotto online. Dawniej mówiąc o „wysłaniu totolotka” niektórzy mieli na myśli zakłady oferowane przez Totalizator Sportowy, ale Totolotek to zupełnie inne firma, która oferuje sportowe zakłady bukmacherskie.

Kiedyś działała strona Gry.lotto.pl, obecnie kieruje ona na stronę lotto.pl, na której możecie brać udział w grach liczbowych i gierkach Lotto. Jeśli nie wiecie, jak to zrobić, przeczytajcie nasz artykuł.

Wypłaty Lotto.pl dokonywane są przelewem obsługiwanym przez DotPay na podane przez gracza konto. Aby wypłacić pieniądze, wystarczy wejść w portfel gracza i zlecić przelew. Zazwyczaj pieniądze pojawiają się tego samego dnia (jeśli zlecimy wypłatę rano) lub następnego dnia roboczego.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *