Krzyżówki Lotto online

Lubisz łamigłówki słowne? Rozwiązujesz krzyżówki? Sprawdź gierki Lotto online. Wśród nich znajdziesz dwie interesujące propozycje – gierkę Słówka i gierkę Krzyżówki.

W tym artykule skupimy się na gierce Krzyżówki. Gierka Lotto to w pewnym sensie odwrócona krzyżówka, jaką znamy z papierowych wydawnictw. Pisząc „odwrócona”, mamy na myśli, że nie uzupełniamy kratek literami, a losujemy litery, które dopasowujemy do wypełnionej już krzyżówki.

krzyzowki lotto gierka

W tym artykule skupimy się na gierce Krzyżówki. Gierka Lotto to w pewnym sensie odwrócona krzyżówka, jaką znamy z papierowych wydawnictw. Pisząc „odwrócona” mamy na myśli, że nie uzupełniamy kratek literami, a losujemy litery, które dopasowujemy do wypełnionej już krzyżówki.

Aby wygrać w gierkę Krzyżówki Lotto, należy ułożyć wszystkie litery w słowach, ale żeby otrzymać minimalną nagrodę, należy ułożyć 3 słowa.

Gierka Krzyżówki online to taka zdrapka online, dlatego mamy tutaj dodatkowe funkcje, np. pola z literami w krzyżówce możemy odsłaniać pojedynczo (jakbyśmy zdrapywali pola na tradycyjnej zdrapce), ale możemy odsłonić wszystkie pola od razu (przycisk AUTOUZPEŁNIANIE). Możemy także odsłaniać litera po literze i skorzystać z podpowiedzi, gdzie dana litera się znajduje (przycisk PODPOWIEDZI).

Lotto Krzyżówki to gierka polegająca ułożeniu wskazanych słów z odsłanianych liter. Szansa wygrania jakiejkolwiek nagrody wynosi od 1 na 1.62 do 1 na 6.92.

lotto krzyzowki

Jak grać w Krzyżówki Lotto?

Po lewej stronie mamy tabelę wygranych za odkrycie od 3 do 10 słów (wysokość wygranych zależy od stawki), po prawej 18 stronie mamy pól z literami do odsłonięcia. Litery są losowane za pomocą koła – możemy losować sami lub wybrać opcję automatyczną (przycisk AUTO).

Po odsłonięciu odkryta litera, jeśli odpowiada literze w danym słowie, jest wpisywana w odpowiednie miejsce (jeśli wybierzemy opcje AUTOZUPEŁNIANIE). W przeciwieństwie do zdrapki Krzyżówka, mamy tutaj jeszcze bonus, jeśli na kole wypadnie także diament, otrzymujemy bonusową literę (w sumie możemy ich zdobyć trzy).

Spróbuj zagrać w Krzyżówki Lotto online, jeśli Twoje ulubione zdrapki to:

  • Krzyżówka XXL
  • I ❤️ Krzyżówka
  • Krzyżówka XL
  • Wielka Krzyżówka

Lotto Krzyżówki – zaloguj się i graj

Pamiętajcie, że zanim zaczniecie grać na pieniądze w Krzyżówki Lotto, możemy wypróbować wersję demonstracyjną gry, aby zobaczyć, czy taka zabawa nam odpowiada. Natomiast jak chcecie grać na prawdziwe pieniądze, należy się zarejestrować na stronie lotto.pl. Najlepiej zrobić to przez poniższy link:

Graj w gierkę Krzyżówki

  1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
  2. Zarejestruj i zweryfikuj konto

    Sprawdź, czy jest kod promocyjny Lotto

  3. Wpłać pieniądze na portfel gracza
  4. Wybierz gierkę Krzyżówki Lotto

Porady, jak wypełnić formularz znajdziecie w naszym artykule na temat rejestracji w Lotto.

Gierka Krzyżówki online – najwyższe wygrane

Jeśli zastanawiacie się, ile można wygrać w gierce Krzyżówki Lotto online? Mam odpowiedź: to zależy od stawki. Dostępne w zdrapce Słówka online są stawki: 1, 2, 3, 5, 10 i 20 zł, a tak wyglądają najwyższe wygrane przy konkretnych stawkach:

1 złwygrana: 10 000 zł
2 złwygrana: 25 000 zł
3 złwygrana: 40 000 zł
5 zł wygrana: 100 000 zł
10 złwygrana: 500 000 zł
20 złwygrana: 1 000 000 zł
Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *