Loteriada Lotto – terminy, rejestracja kodu

Zesłoroczne Loteriada Lotto i Lotteria Świąteczna zostały zakończone. Co oznacza, że kolejna edycja Lotteriady dopiero za kilka miesięcy.

O nowym terminie tradycyjnej loterii Loteriada poinformujemy, jak Lotto ogłosi jej kolejną edycję

Loteriada 2024 – rejestracja i logowanie

Obecnie nie można zakładać nowych kont na Loteriada.pl, ale warto założyć konto na Lotto.pl, jeśli jeszcze go nie posiadacie. To zdecydowanie łatwiejszy sposób, aby zawierać kupony na gry Lotto. Ponadto możecie także skorzystać ze zdrapek online, zwanych Gierkami Lotto. Ich zakup w trakcje trwania Loteriady także zaliczał się do promocji (należało wydać 6 zł podczas jednej transakcji).

Spis treści
[↓]

Rejestracja na Lotto.pl

Jak wyglądało zakładanie konta na Loteriada.pl, rejestracja kodu, a także gdzie znajdują się wyniki losowań Loteriady? Oto przewodnik po loterii Lotto Loteriada na podstawiej jej ostatniej edycji. Przeprowadzę Was przez cały proces – od założenia konta na Lotto.pl do rejestracji kodu Loteriada. Jak wspomniałam, najwygodniej jest założyć konto Lotto online, dzięki czemu nie musimy szukać kolektury / punktu Lotto, aby wziąć udział w losowaniach Loteriady.

Graj na Lotto online

 1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
 2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
 3. Sprawdź, czy jest kod promocyjny

  Tutaj znajdziesz kod promocyjny Lotto

 4. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
 5. Wybierz gry lub gierki Lotto

Aby zarejestrować się na lotto.pl, najlepiej kliknąć w przycisk powyżej, dzięki temu będziecie mieli pewność, że traficie bezpośrednio do formularza i od razu będziecie mogli wpisać dane.

Potrzebny czas: 3 minuty

Kliknij w przycisk powyżej, a rejestracja nie zajmie Tobie, więcej niż 3 minuty

 1. Wybierz rejestracje przez formularz Lotto.pl lub przez bank

  Nie wszystkie banki oferują opcję MojeID

 2. Wypełnij dane osobowe w formularzu

  Lub postępuj zgodnie z wytycznymi banku w przypadku Moje ID

 3. Wypełnij dane teleadresowe w formularzu

  Lub potwierdź je przez MojeID

 4. Podaj adres e-mail, hasło i zapasowy kod do odzyskiwania hasła

 5. Zarejestruj konto i aktywuj je

  Link aktywacyjny wysłany zostanie e-mailem na podany wcześniej adres.

Jeśli cokolwiek w formularzu sprawi Wam trudność, to polecam zajrzeć do naszego artykułu na temat rejestracji i kod promocyjnego w Lotto, tam dokładnie tłumaczę krok po kroku, jak prawidłowo podać wszystkie dane, jak wygląda panel gracza i na co zwrócić uwagę.

Przygotowałam specjalnie dla Was także drugi przewodnik na temat Lotto online, czyli artykuł poradnikowy dotyczący tego, jak grać w Lotto przez internet.

Loteriada – najważniejsze informacje

Podstawowym warunkiem przystąpienia do Loteriady Lotto był zakup produktów Lotto na kwotę 6 zł. Możecie to zrobić w dwojaki sposób:

 • na stronie lotto.pl lub przez aplikacje mobilną Lotto
 • w stacjonarnym punkcie Lotto, zwanym dawniej kolekturą

Sprzedaż promocyjna i wydawanie kodów Loteriady zakończyło się 14 sierpnia 2023 roku.

W poniższych akapitach omówię, do kiedy i jak zarejestrować kod otrzymany w stacjonarnym punkcie Lotto i co się dzieje w sytuacji, gdy skorzystaliśmy z gry Lotto online.

Loteriada logowanie

loteriada lotto rejestracja

W obu przypadkach należało zarejestrować się na stronie loteriada.pl. To drugi, po zakupie produktów Lotto, główny warunek tej loterii.

Konto należało założyć do 15 sierpnia 2023 roku, po tym terminie możemy jedynie na stronie loteriada.pl rejestrować przyznane do 14 sierpnia kody. Maksymalny termin na zarejestrowanie przypadał na 20 sierpnia 2023 r.

W dniu ostatniego, podstawowego losowania, odbyło się także losowanie główne, w którym można było wygrać samochód osobowy.

Jak można było zarejestrować się w Loteriadzie? Po wejściu na stronę loteriada.pl należało kliknąć w przycisk ZAREJESTRUJ, znajdujący się w prawym górnym rogu.

Po kliknięciu pojawiał się formularz, w którym należało wypełnić następujące dane:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Numer telefonu komórkowego
 • Adres e-mail ten sam adres, na który zarejestrowane jest konto na lotto.pl)
 • Hasło

Następnie należało potwierdzić odpowiednie oświadczenia o:

 • ukończeniu 18. roku życia
 • zapoznaniu się z regulaminem loterii Loteriada
 • niebyciu osobą wykluczoną z możliwości brania udziału w konkursie (członkowie organów Totalizatora Sportowego i IGT Polska Sp. z o.o, pracownicy i współpracownicy Totalizatora Sportowego, Kolektorzy, ani członkowie najbliższej rodziny którejkolwiek z ww. osób)

Na sam koniec rejestracji trzeba było zdecydować, czy chcemy otrzymywać informacje marketingowe od Totalizatora Sportowego – możemy je dostawać na numer telefonu komórkowego lub przez wiadomości e-mail.

Po kliknięciu w przycisk ZAREJESTRUJ, na podany przez Was adres e-mail przyszła wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w ten link, Wasze konto w Loteriadzie stawało się aktywne.

Loteriada.pl rejestracja kodu

Jak zarejestrować kod Loteriady? Jak wyglądała na stronie na stronie www.loteriada.pl rejestracja kodu i sprawdzanie kodu? Otóż sposób rejestracji kodu Loteriady nieznacznie różnił się w zależności od tego, w jaki sposób dokonaliśmy zakupu produktów Lotto za 6 zł.

Kod Loteriady znajdował się na dodatkowym kuponie z kolektury lub mogliście go otrzymać na koncie w serwisie loteriada.pl po maksymalnie 2 dniach od zakupu kuponu online. Testowałam zakup promocyjny w kolekturze oraz na Lotto online i polecałam ten drugi sposób, ponieważ sprzedawcy w kolekturze nie zawsze wręczali kupon Loteriady z kodem. Sprzedawcy wydawali kupon Loteriady na żądanie gracza, co zdecydowanie było minusem tej loterii (szczegóły poniżej w sekcji zasady Loteriady 2023).

Zrobiłam dla Was screeny z panelu Loteriady (oczywiście zanonimizowałam dane) i tak po zalogowaniu wyglądał widok Waszego profilu na loteriada.pl:

Loteriada Lotto rejestracja kodu

Jak widzicie, nie miałam tu jeszcze zarejestrowanych kodów Loteriady, ponieważ to widok, który miałam zaraz po stworzeniu i aktywowaniu konta. Aby zarejestrować kod, musiałam zakupić produkty Lotto za 6 zł w punkcie Lotto lub na lotto.pl.

Aby wziąć udział w losowaniach, należało zarejestrować swoje kody promocyjne w następujący sposób:

 • jeśli odebraliście kupon Loteriady przy zakupie produktów Lotto w punkcie Lotto – rejestrowaliście go za pomocą przycisku ZAREJESTRUJ KOD, obok Waszych danych w profilu gracza
 • jeśli kupiliście produkty Lotto przez stronę lotto.pl lub aplikację mobilną Lotto – kod promocyjny otrzymaliście na utworzone konto na loteriada.pl w ciągu 2 dni roboczych, a następnie trzeba go zarejestrować do 20.08.2023

W drugim przypadku kod Loteriada za zakup produktów Lotto pojawił się automatycznie w sekcji Twoje kody z lotto.pl/aplikacji Lotto:

jak zarejestrować kod loteriada pl

Następnie należało kliknąć zielony przycisk ZAREJESTRUJ KOD, znajdujący obok numeru transakcji. W ten sposób Wasz kod brał udział w losowaniu nagród i pojawiał się następujący widok:

www loteriada pl rejestracja kodu

Jak widzicie na powyższym screenie, kod promocyjny Loteriada znalazł się teraz w sekcji Historia zarejestrowanych kodów. Miał on przypisaną datę rejestracji, miejsce/sposób zakupu promocyjnych produktów oraz wskazane losowanie podstawowe, w którym weźmie udział. Ponadto każdy los, zarejestrowany w terminie 29.06-20.08.2023 r., brał udział w losowaniu głównym, w którym nagrodą był samochód osobowy.

Loteriada – zasady loterii Lotto

Oto, jakie były zasady udziału w loterii Lotto Loteriada:

 1. Kup dowolne produkty Lotto za 6 zł w ramach jednej transakcji/jednego logowania. Możesz to zrobić w punkcie Lotto oraz na stronie Lotto lub w aplikacji mobilnej Lotto. Po zakupie w punkcie otrzymasz wydrukowany osobno kod Loteriady (należy się o niego upomnieć – taki zapis jest w regulaminie promocji), natomiast jeśli został dokonany zakup przez internet – kod promocyjny pojawi się w panelu gracza na stronie loteriada.pl w 2 ciągu dwóch dni roboczych. W przypadku transakcji online kod promocyjny trzymasz także za każdą subskrypcję o wartości min. 6 zł.
 2. Jeśli dokonaliście zakupu w punkcie Lotto i wybraliście Lotto lub Lotto Plus za min. 6 zł na jednym kuponie dodatkowo otrzymacie szansę na wygranie talonu na Lotto o wartości 3 zł lub talonu na Ekspres Losy „Pełna Skarbonka” o wartości 2 zł. Talon na grę Lotto wydawany jest do co siódmej, a talon na Ekspres Losy „Pełna Skarbonka” do co jedenastej transakcji w systemie sprzedażowym.
 3. Jeśli otrzymacie talon, wymieńcie go w punkcie Lotto maksymalnie do 20.08.2023 r.
 4. Bez względu na to, w jaki sposób zakupiliście produkty Lotto, zarejestrujcie konto na stronie loteriada.pl w dniu dokonania zakupów, podając adres e-mail używany na lotto.pl/aplikacji LOTTO i aktywujcie konto (wyżej opisuję szczegółowo jak to zrobić).
 5. Ostateczny termin założenia konta na stronie loteriada.pl to 15.08.2023 r.
 6. Zarejestruj otrzymane kody Loteriada w swoim profilu na stronie (sprawdź, jak wygląda rejestracja kodu Loteriady)
 7. Ostateczny termin rejestracji kodów Loteriada to 20.08.2023 r.
 8. W loterii Loteriada wyniki i lista zwycięzców publikowana jest po każdym z losowań. Publikacja nagrodzonych odbywa się na stronie loteriada.pl (imię +pierwsza litera nazwiska)
 9. Jeśli otrzymaliście wiadomość o wygranej, wyślijcie do organizatora oświadczenie wraz ze skanem/ zdjęciem kuponu promocyjnego korzystając z formularza elektronicznego udostępnianego w wiadomościach e-mail w ciągu 10 dni od otrzymania informacji o wygranej. Co ważne, ze względu na listę rezerwową oraz proces weryfikacji prawa do nagrody, zachowajcie swoje wydrukowane kody promocyjne do dnia 30.09.2023 r.

WAŻNE! W regulaminie promocji jest zapis, że kupując produkty Lotto w kolekturze, należało żądać wydania kuponu (nie wszyscy sprzedawcy drukowali go po zakupie promocyjnym, co według mnie jest bardzo słabym punktem organizacyjnym tej loterii), jeśli się nie upomnieliście, nie było już możliwości otrzymania kuponu promocyjnego Loteriada po opuszczeniu kolektury. A potencjalna reklamacja nie zostawała rozpatrzona pozytywnie.

Lotto Loteriada wyniki i terminy losowań

W loterii Loteriada wyniki publikowane były po każdym losowaniu na stronie loteriada.pl. Dane zwycięzców (imię + pierwsza litera nazwiska) uzupełniane były na bieżąco (po zakończeniu procedury weryfikacji zgłoszeń).

Wyniki Loteriada kiedy losowanie w sierpniu?

W sierpniu odbędą się trzy losowania, ponieważ jednym z nich będzie losowanie nagrody głównej, czyli samochodu. W trakcie dwóch pozostałych losowań będzie można wygrać: skuter, iPhone 14, drukarki INSTAX i karty podarunkowe 4F.

Loteriada sprawdzanie kodu

Na stronie www.loteriada.pl sprawdzimy kod Loteriady. Aby to zrobić, należy zalogować się do profilu gracza skopiować/spisać zarejestrowany kod, a następnie wybrać zakładkę Lista Zwycięzców i w specjalne okno wkleić/wpisać kod Loteriada. Jeśli nie pojawi się informacja o wygranej, znaczy się, że ten kod Loteriady nie wygrał.

Loteria Lotto Loteriada 2023 nagrody

Jakie nagrody można było wygrać w Loteriadzie? Nagrodą główną był samochód osobowy marki KIA, ale są także m.in. skutery, telefony komórkowe, przenośne drukarki do zdjęć. Wszystkie nagrody rzeczowe powyżej 2280 zł objęte były obowiązkiem zapłaty podatku, dlatego Totalizator Sportowy przekazywał dodatkowo kwotę pieniężną na jego zapłatę. W przypadku głównej wygranej Totalizator Sportowy przekazał także 5000 zł na wykup polisy OC i AC.

Oto nagrody loterii Loteriada 2023:

 • nagroda główna: Kia XCeed (w wersji MY23 M z silnikiem 1.5 T-GDI 160KM 6MT z pakietem Smart SMT w kolorze Celadon Spirit Green, wyprodukowany w 2023 r., o wartości brutto 111 900 zł
 • 4 skutery VESPA Primavera 50 Euro 5 z silnikiem 49 cm3, o mocy 2,2 kW w kolorze Bianco Innocente
 • 20 x Apple iPhone 14 128GB
 • 100 drukarek Instax Link WIDE marki Fujifilm, w kolorze Ash White 
 • 500 x karta podarunkowa do 4F o wartości 500 zł
 • 1 500 000 x  talon Lotto, uprawniający do wniesienia opłaty przez terminal za jeden zakład prosty gry liczbowej Lotto o wartości 3 zł
 • 1 000 000 x  talon Lotto, uprawniający do wniesienia opłaty przez terminal za jeden los loterii pieniężnej Ekspres Losy pod nazwą Pełna Skarbonka o wartości 2 zł

Loteriada Lotto 2024 – pytania i odpowiedzi (FAQ)

Loteriada trwała od 29 czerwca do 23 sierpnia 2023, ale sprzedaż promocyjna kończyła się w dniu 14 sierpnia 2023.

Kod Loteriada należy zarejestrować na stronie loteriada.pl. Przeczytajcie nasz artykuł, znajdziecie dokładną instrukcję rejestracji kodu Loteriada.

Jeśli zakupiliście produkty Lotto przez stronę lotto.pl lub aplikację mobilną, kod Loteriada znajdziecie w profilu gracza na loteriada.pl. Co z nim zrobić dalej? Przeczytajcie artykuł!

Losowania Loteriady odbywać się będą zgodnie z regulaminem Loteriady 2024, który zostanie ogłoszony za kilka miesięcy.

Kod promocyjny Loteriady możesz sprawdzić na liście wygranych kodów, opublikowanych na www.loteriada.pl. Wystarczy wpisać jego numer w wyszukiwarkę i od razu dowiesz się, czy jest wygrany.

Kod Loteriady otrzymacie wraz z kuponem w kolekturze albo pojawi się on automatycznie na koncie założonym w serwisie Loteriada w ciągu dwóch dni roboczych po zakupie produktów Lotto online.

Kod Loteriady po rejestracji możecie sprawdzić na stronie loteriada.pl.

Talony można odebrać w kolekturach / punktach Lotto. W przypadku pozostałych nagród organizatorzy loterii będą kontaktować się telefonicznie lub e-mailowo i poinformują o sposobie przekazania nagrody. Nagrody zostaną wydane najpóźniej do 24.11.2023 r.

W Loteriadzie 2023 można było wygrać m.in. samochód osobowy, skutery, iPhone’y 14, karty podarunkowe oraz przenośne drukarki do zdjęć.

Kod Loteriady rejestrujemy na stronie Loteriada.pl, po uprzednim założeniu konta.

W trakcie trwania Lotto Loteriady wyniki można sprawdzać na www.loteriada.pl.

Aby zarejestrować się na stronie Loteriada nalezy wejść na stronę loteriada.pl i wypełnić formularz z danymi, a następnie aktywować konto przez link, który zostanie wysłany w wiadomości e-mail. Szczegółową instrukcję rejestracji znajdziecie w naszym artykule.

Aby wziąć udział w Loteriadzie 2023, należało zakupić produkty Lotto za 6 zł w jednej transakcji w punkcie stacjonarnym Lotto, na stronie lotto.pl lub w aplikacji mobilnej Lotto.

Kod Loteriada sprawdzamy na stronie loteriada.pl. W artykule opisuje dokładnie rejestrację kodu i sprawdzanie wyników losowań.

Tak, organizatorzy Loteriady, informują telefonicznie (w pięciu próbach) oraz wysyłają wiadomość e-mail na podany przy rejestracji adres.