Owocki Lotto online

Lotto Owocki jedna z kilkudziesięciu propozycji z katalogu Gierki Lotto. Gierki to zdrapki online, ale bardziej rozbudowane. Niektóre z nich posiadają rundy bonusowe, wzorowane na automatach kasynowych. Owocki Lotto to gierka typ 3-match, z funkcją typu avalanche (lawina), czyli jeśli trzy takie same elementy znajdą się obok siebie, znikną z planszy, a w ich miejsce spadną z góry kolejne.

Gra Owocki Lotto

Jakie są zasady gry Owocki Lotto? Owocki to jedna z bardziej rozbudowanych gierek Lotto. Przypomina nieco łamigłówkę logiczną. Aby wygrać, musimy ułożyć jak najwięcej układów składających się przynajmniej z trzech owoców. Możemy to zrobić przesuwając jeden z owoców do góry, albo w dół lub w prawo, albo lewo), wtedy one znikają (jak linie w Tetrisie) i trafiają do symboli zbioru owoców w prawej części ekranu. Masz na to 25 ruchów.

gierki lotto owocki

Spróbuj zagrać w Fajerwerki Lotto, jeśli Twoje ulubione zdrapki to:

  • Owocowa eksplozja
  • Kokosowa Fortuna
  • Super Linie

Owocki Lotto gra

Lotto Owocki to gierka typu 3-match. Szansa wygrania jakiejkolwiek nagrody dla danej stawki wynosi od 1 na 2.85 do 1 na 3.49.

Jeśli ułożysz cztery takie same owoce w linii, pojawi się owoc specjalny, który wyczyści kolumnę lub wiersz, a na ekranie pojawią się nowe owoce.  Dwa owoce specjalne obok siebie powodują usunięcie kolumny i wiersza jednocześnie. Natomiast 5 owoców w jednej linii tworzy wiśniową bombę, która niszczy owoce znajdujące się wokół.

Zanim przejdziemy do kwestii, czy  na chwilę jeszcze wróćmy do szklanek widniejących po prawej stronie. Muszą się one napełnić odpowiednią liczbą owoców.  Za każde 8, 25 i 40 zebranych owoców jednego typu przyznawana jest szklanka soku – maksymalnie do 3 szklanek soku na typ owocu. Po zebraniu ponad 40 owoców danego typu nie są przyznawane kolejne szklanki soku. Szklanki te zobaczymy w grze bonusowe, o czym piszemy poniżej.

lotto owocki gra

Na liniach pojawiają się także dodatkowe symbole – szklanka czy dzbanek. Szklanka, połączona z co najmniej dwoma takimi samymi owocami, daje dodatkową szklankę w rundzie bonusowej, a dzbanek, połączony z dwoma takimi samymi owocami, sprawia, że dane owoce znikają z całej planszy.

Lotto Owocki – gra bonusowa

W przeciwieństwie do tradycyjnych zdrapek interaktywne Gierki Lotto online posiadają rundę bonusową, dzięki czemu zabawa trwa nieco dłużej niż zdrapywanie pól i jest bardziej ekscytująca.

gierki lotto owocki runda bonusowa

Na tym etapie gry wystarczy odkryć nagrody mieszczące się w szklankach. Jeśli uda się graczowi zebrać trzy takie same kwoty, wygrywa właśnie tę kwotę.

owocki gierki lotto wygrana

Owocki Lotto – logowanie

Chcesz spróbować gry w Lotto Owocki?  Najpierw należy się zarejestrować na stronie lotto.pl. Najlepiej zrobić to przez poniższy link, wtedy mamcie pewność, że traficie bezpośrednio do formularza:

Informacje na temat tego, jak wypełnić formularz znajdziecie w naszym artykule na temat rejestracji w Lotto.

Owocki gra Lotto – najwyższe wygrane

Zaletą gierek Lotto online, w tym także gry Owocki, jest możliwość wyboru stawki, od której uzależniona jest potencjalna wygrana. Dostępne są stawki od 1 zł do 20 zł. Spójrzcie, jak kształtują się najwyższe wygrane w zależności od stawki:

  • stawka 1 zł – wygrana: 10 000 zł
  • stawka 2 zł – wygrana: 25 000 zł
  • stawka 3 zł – wygrana: 40 000 zł
  • stawka 5 zł – wygrana: 100 000 zł
  • stawka 10 zł – wygrana: 500 000 zł
  • stawka 20 zł – wygrana: 1 000 000 zł

W gierce Owocki obecnie do wygrania jest jeszcze ponad 26 mln zł. Aby zagrać, wystarczy się zarejestrować na stronie Lotto, najlepiej przez poniższy link:

Lotto Owocki – opinie

Gra Owocki Lotto jest bardzo podobna do gierki Błyskotki Lotto. Jednak jej zaletą jest to, że jest mniej losowości, a gracz ma szansę przemyśleć przynajmniej pierwsze sekwencje ruchów. Oczywiście nie ma żadnego wpływu na to, jakie owoce zastąpią te z ułożonego układu, ale ma wpływ na to, w jaki sposób wykona pierwsze ruchy i jak będzie tego konsekwencja. Według nas to jedna z fajniejszych gierek Lotto i szczerze Wam ją polecamy.

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *