Owocki Lotto online

Lotto Owocki jedna z kilkudziesięciu propozycji z katalogu Gierki Lotto. Gierki to zdrapki online, ale bardziej rozbudowane. Niektóre z nich posiadają rundy bonusowe, wzorowane na automatach kasynowych.

Spis treści
[↓]

Owocki Lotto to gierka typ 3-match, z funkcją typu avalanche (lawina), czyli jeśli trzy takie same elementy znajdą się obok siebie, znikną z planszy, a w ich miejsce spadną z góry kolejne.

Gra Owocki Lotto

Jakie są zasady gry Owocki Lotto? Owocki to jedna z bardziej rozbudowanych gierek Lotto. Przypomina nieco łamigłówkę logiczną. Aby wygrać, musimy ułożyć jak najwięcej układów składających się przynajmniej z trzech owoców. Możemy to zrobić przesuwając jeden z owoców do góry, albo w dół lub w prawo, albo lewo), wtedy one znikają (jak linie w Tetrisie) i trafiają do symboli zbioru owoców w prawej części ekranu. Masz na to 25 ruchów.

gierki lotto owocki

Spróbuj zagrać w Fajerwerki Lotto, jeśli Twoje ulubione zdrapki to:

  • Owocowa eksplozja
  • Kokosowa Fortuna
  • Super Linie

Owocki Lotto gra

Jeśli ułożysz cztery takie same owoce w linii, pojawi się owoc specjalny, który wyczyści kolumnę lub wiersz, a na ekranie pojawią się nowe owoce.  Dwa owoce specjalne obok siebie powodują usunięcie kolumny i wiersza jednocześnie. Natomiast 5 owoców w jednej linii tworzy wiśniową bombę, która niszczy owoce znajdujące się wokół.

Lotto Owocki to gierka typu 3-match. Szansa wygrania jakiejkolwiek nagrody dla danej stawki wynosi od 1 na 2.85 do 1 na 3.49.

Zanim przejdziemy do kwestii, czy  na chwilę jeszcze wróćmy do szklanek widniejących po prawej stronie. Muszą się one napełnić odpowiednią liczbą owoców.  Za każde 8, 25 i 40 zebranych owoców jednego typu przyznawana jest szklanka soku – maksymalnie do 3 szklanek soku na typ owocu. Po zebraniu ponad 40 owoców danego typu nie są przyznawane kolejne szklanki soku. Szklanki te zobaczymy w grze bonusowe, o czym piszemy poniżej.

lotto owocki gra

Na liniach pojawiają się także dodatkowe symbole – szklanka czy dzbanek. Szklanka, połączona z co najmniej dwoma takimi samymi owocami, daje dodatkową szklankę w rundzie bonusowej, a dzbanek, połączony z dwoma takimi samymi owocami, sprawia, że dane owoce znikają z całej planszy.

Lotto Owocki – gra bonusowa

W przeciwieństwie do tradycyjnych zdrapek interaktywne Gierki Lotto online posiadają rundę bonusową, dzięki czemu zabawa trwa nieco dłużej niż zdrapywanie pól i jest bardziej ekscytująca.

gierki lotto owocki runda bonusowa
owocki gierki lotto wygrana

Na tym etapie gry wystarczy odkryć nagrody mieszczące się w szklankach. Jeśli uda się graczowi zebrać trzy takie same kwoty, wygrywa właśnie tę kwotę.

Informacje na temat tego, jak wypełnić formularz znajdziecie w naszym artykule na temat rejestracji w Lotto.

Owocki gra Lotto – najwyższe wygrane

Zaletą gierek Lotto online, w tym także gry Owocki, jest możliwość wyboru stawki, od której uzależniona jest potencjalna wygrana. Dostępne są stawki od 1 zł do 20 zł. Spójrzcie, jak kształtują się najwyższe wygrane w zależności od stawki:

1 złwygrana: 10 000 zł
2 złwygrana: 25 000 zł
3 złwygrana: 40 000 zł
5 zł wygrana: 100 000 zł
10 złwygrana: 500 000 zł
20 złwygrana: 1 000 000 zł

Lotto Owocki – opinie

Gra Owocki Lotto jest bardzo podobna do gierki Błyskotki Lotto. Jednak jej zaletą jest to, że jest mniej losowości, a gracz ma szansę przemyśleć przynajmniej pierwsze sekwencje ruchów. Oczywiście nie ma żadnego wpływu na to, jakie owoce zastąpią te z ułożonego układu, ale ma wpływ na to, w jaki sposób wykona pierwsze ruchy i jak będzie tego konsekwencja. Według mnie to jedna z fajniejszych gierek Lotto i szczerze Wam ją polecam.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *