Gwiazdki Lotto online

Gwiazdki Lotto to chyba najprostsza z gierek, które znajdziemy na stronie lotto.pl.  Przypomina tradycyjną zdrapkę, po jednej stronie ma szczęśliwe liczby, po drugiej – ukryte pod gwiazdkami  liczby gracza, wśród których, aby wygrać, muszą znaleźć się liczby z lewej strony. Dodatkowo na polach z Twoimi Liczbami mogą pojawić się mnożniki wygranej.

Graj na Lotto online

 1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
 2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
 3. Sprawdź, czy jest kod promocyjny

  Tutaj znajdziesz kod promocyjny Lotto

 4. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
 5. Wybierz gry lub gierki Lotto

Gwiazdki – gierki Lotto online

W gierce Gwiazdki Lotto po lewej stronie mamy sześć diamentów ze szczęśliwymi liczbami oraz dwadzieścia gwiazdek z Twoimi liczbami. Jeśli wśród pól po prawej stronie znajdziesz szczęśliwe liczby z lewej strony, wygrywasz przypisaną do nich kwotę.

Lotto Gwiazdki

Pola możemy odkrywać pojedynczo – jedno po drugim, jak w tradycyjnej zdrapce lub skorzystać z szybkiego automatycznego odkrycia wszystkich pól (przycisk AUTO).

Lotto Gwiazdki to gierka, polegająca na odkrywaniu pól. Szansa wygrania jakiejkolwiek nagrody dla danej stawki wynosi od 1 na 3.21 do 1 na 10.11.

Gwiazdki Lotto – stawki, mnożniki, wygrane

gwiazdki gierki lotto

Jeśli chodzi o gierki Lotto, to ich niewątpliwą zaletą jest możliwość wybrania stawki, od której zależy potencjalna wygrana. Możemy grać już za złotówkę, ale wtedy wygrana wyniesie „jedynie” 10 000 zł, ale możemy także za 20 zł, wtedy potencjalna wygrana to aż 400 tysięcy złotych. Dostępne stawki to: 1 zł, 2 zł, 5 zł, 10 zł i 20 zł.

Tak kształtują się najwyższe wygrane w zależności od stawki:

1 złwygrana: 10 000 zł
2 złwygrana: 25 000 zł
5 złwygrana: 100 000 zł
10 zł wygrana: 250 000 zł
20 złwygrana: 400 000 zł

W grze pojawiają się również mnożniki. Jeśli przy wygrywającej liczbie pojawi się mnożnik, kwota wygranej zostanie pomnożona o wartość mnożnika. Wysokość mnożnika także uzależniona jest od stawki. Maksymalna wartość mnożnika to x200.

 • stawka 1 zł – mnożnik: do 5x
 • stawka 2 zł – mnożnik: do 10x
 • stawka 5 zł – mnożnik: do 50x
 • stawka 10 zł – mnożnik: do 100x
 • stawka 20 zł – mnożnik: do 200x

Lotto Gwiazdki. Jak grać w gierki Lotto?

Aby zagrać w Gwiazdki Lotto, zarejestruj się na stronie Lotto, najlepiej przez poniższy link na górze artykułu. Ten link przekieruje Ci we właściwe miejsce, czyli do formularza. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat bonusu i rejestracji w Lotto, przeczytaj artykuł dotyczący oferty powitalnej w Lotto online.

Spróbuj zagrać w Gwiazdki Lotto, jeśli Twoje ulubione zdrapki to:

 • Gwiazdka z nieba
 • Perły Rubiny
 • Gwiezdna fortuna

Gwiazdki Lotto – opinie

W naszej opinii gierka Gwiazdki Lotto to propozycja dla miłośników tradycyjnych zdrapek. Jeśli wolicie zdrapki online albo jeśli zależy Wam na dłuższej rozgrywce, np. z rundami bonusowymi – wybierzcie np. gierkę Lotto Słówka. Gra oferuje 5-etapową rundę bonusową.

Jeśli natomiast kierujecie się wysokością potencjalnej wygranej, spróbujcie gierki Diamenciki. W tej grze przy stawce 30 zł możecie sięgnąć po wygraną 1,5 miliona złotych. Dla porównania w gierce Lotto Gwiazdki maksymalna wygrana to 400 tysięcy złotych, przy stawce 20 zł.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *