Jak wygrać w Lotto?

Czy istnieją sprawdzone sposoby na wygraną w Lotto? Czy są pewne numery w Lotto, które padają częściej niż inne? Jak wygrać w Lotto systemem? To tylko niektóre z najczęstszych pytań, które zadajecie. Poznajcie odpowiedzi.

Spis treści
[↓]

Jak grać w Lotto, aby wygrać?

Odpowiedź na pytanie o to, jak wygrać w Lotto, nie jest łatwa. Wszystkie gry Lotto, gierki czy zdrapki to gry losowe. Aby wygrać, trzeba po prostu… zagrać i liczyć na szczęście. Są dwa sposoby gry – można samemu zaznaczyć wybrane liczby na kuponie papierowym czy elektronicznym lub skorzystać z maszyny/systemu na lotto.pl, który zrobi to losowo, czyli wybierze dowolne liczby.

Zatem, jak wygrać w Lotto? Nie istnieje żadna pewna recepta na wygraną i należy uważać, aby nie dać nabrać się oszustom internetowym, oferującym różne systemy czy sposoby na wygraną Lotto. Z pewnością gdyby sami posiadali w 100 proc. sprawdzony system, nie musieliby go oferować za pieniądze w internecie.

Graj na Lotto online

 1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
 2. Zarejestruj i zweryfikuj konto

  Dowiedz się, czy jest kod promocyjny Lotto

 3. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
 4. Wybierz gry lub gierki Lotto

Nie wiesz, jak korzystać z gier Totalizatora Sportowego online? Sprawdź nasz poradnik na temat tego, jak grać w Lotto przez internet.

Sprawdzone sposoby, jak wygrać w Lotto

Lotto to najstarsza i najpopularniejsza gra liczbową w Polsce. Pierwsze losowanie odbyło się 27 stycznia 1957 roku. Według szacunków Totalizatora Sportowego co druga dorosła osoba przynajmniej raz w życiu skorzystała z gier Lotto. Kumulacje w grach liczbowych, a zwłaszcza kumulacje Lotto, znanego niegdyś jako Duży Lotek, rozpalają marzenia o wielkiej wygranej, a pod kolekturami ustawiają się kolejki.

Często na forach internetowych pytacie, jak wygrać w Lotto i chcecie poznać sprawdzony sposób na pewną wygraną w Lotto. Prześledzilłem je dla Was, niektóre z nich wypróbowałem i i niestety… żaden z nich nie zadziałał.

Pomysłów i porad na to, jak wygrać w Lotto w internecie znajdziecie tysiące. Niektóre wydają się wyjątkowo absurdalne, jak wizyty u wróżki czy u jasnowidza, a nawet świadome śnienie o liczbach. Pamiętajcie, że żaden szanujący się jasnowidz nie poda Wam numerów Lotto. Jasnowidzenie to zdolność postrzegania osób, zjawisk i przedmiotów w czasie i przestrzeni w sposób pozazmysłowy. Ponadto opiera ono się na intuicji, często po kontakcie z rzeczami należącymi do osoby czy z miejscami związanymi z osobą, której wizja ta dotyczy.

Oczywiście nie jest powiedziane, że wróżka czy jasnowidz nie miewa wizji na temat liczb Lotto, ale dlaczego Wam miałby je podawać? Każdy, kto proponuje Wam podanie pewnych liczb Lotto za pieniądze, jest oszustem.

TOP 10 porad, jak wygrać w Lotto

Zebrałem dla Was dziesięć najczęściej pojawiających się porad dotyczących tego, jak wygrać w Lotto. Niektóre z nich wzajemnie się wykluczają, ale każda z tych porad ma swoją logikę. Cześć z nich omówię poniżej.

 1. Obstawiaj najczęściej wypadające liczby (o statystyce piszę poniżej).
 2. Obstawiaj najrzadziej wypadające liczby, bo kiedyś muszą wypaść (poniżej udawadniam też, że statystyka zmienia się w zależności od badanego czasu).
 3. Obstawiaj ulubione liczby (np. bliskie sercu), czyli przez całe życie obstawiaj swój zestaw, ale do niego zawsze dołącz inny, np. na chybił trafił.
 4. Graj systemem, w różnych kombinacjach (w kolejnym akapicie rozwijam ten wątek).
 5. Graj wspólnie z innymi (o tym z kim najlepiej grać w Lotto, piszemy nieco dalej).
 6. Graj w „szczęśliwej” kolekturze – tak są takie, w których wygrywa się dużo częściej niż w innych, np. w jednej z kolektur w Pruszczu Gdańskim dwa razy padła „szóstka” w odstępie 2 tygodni, a w kolejnych latach dwie główne wygrane w innych grach Totalizatora Sportowego – lub znajdź taką, w której wygrana nigdy nie padła (statystycznie kiedyś musi paść w niej wygrana).
 7. Wybierz odpowiednią grę Lotto. Jeśli celujesz w miliony, to polecamy Lotto i Eurojackpot, ale szanse na główną wygraną są znikome (matematyczne wyliczenia znajdziesz w kolejnych akapitach), ale jeśli zadowoli Cię mniejsza wygrana, spróbuj innej gry z rodziny Lotto o mniejszej puli wygranych i większym prawdopodobieństwem jakiejkolwiek wygranej.
 8. Graj na chybił trafił, bo jeśli ktoś ma szczęście, to wygra i w ten sposób. Tę metodę proponujemy jako uzupełnienie gry na najczęściej/najrzadziej wypadające liczby czy ulubione liczby.
 9. Korzystaj z czasowych promocji na dodatkowe środki na grę w Lotto online (jeśli się pojawiają, to piszemy na bieżąco o nich w artykule o kodzie promocyjnym Lotto), np. jeśli wyślesz kupon na Lotto za 20 zł, dostaniesz dodatkowe 6 zł na dwa kolejne zakłady. Zwiększasz tym samym prawdopodobieństwo wygranej.
 10. Lotto to nie tylko gry liczbowe, spróbuj również tradycyjnych zdrapek Lotto lub zdrapek online, dostępnych pod nazwą Gierki Lotto. W nich również można wygrać kilkadziesiąt, kilkaset tysięcy lub nawet 2 miliony.

Jak wygrać w Lotto systemem?

Jeśli dysponujesz większą gotówką, możesz spróbować grać systemem Lotto. Taki kupon kosztuje więcej, ale też zwiększa prawdopodobieństwo wygranej. System polega na tym, że typujesz więcej liczb – od 7 do 12 spośród 49, dzięki czemu obstawisz wszystkie 6-liczbowe kombinacje, które można z nich utworzyć.

Oto tabela systemu Lotto. W pierwszej kolumnie znajdziecie liczbę typowanych liczb (możesz wytypować od 7 do 12 liczb ze zbioru 49). Druga i trzecia kolumna zawiera opłaty za zakłady systemowe przy grze w Lotto bez Plusa oraz z Plusem. Czwarta kolumna informuje, ile zakładów prostych (zawierających po 6 liczb) da się utworzyć z liczb wytypowanych w danym systemie.

jak wygrac w Lotto systemem

Na przykład, jeśli grasz systemem „7”, to typujemy 7 liczb, które realnie tworzą siedem sześcioliczbowych zakładów prostych, będących kombinacjami typowanych przez Ciebie liczb.

Przykładowo Twoje liczby i stworzony z nich zakład: 

1 2 3 4 5 6 7

Realnie będzie się on składał z siedmiu następujących zakładów prostych (zawierających po 6 liczb):

 • 1 2 3 4 5 6
 • 1 2 3 4 5 7
 • 1 2 3 4 6 7
 • 1 2 3 5 6 7 
 • 1 2 4 5 6 7
 • 1 3 4 5 6 7
 • 2 3 4 5 6 7

Ostatnie kolumny to liczba i stopień wygranych za prawidłowe wytypowanie trójki, czwórki, piątki i szóstki liczb w każdym z zakładów prostych. Na przykład, jeśli zagrałeś systemem „7” jak powyżej, a w losowaniu padły liczby 2, 4, 5, 7, 10, 14, to w zakładzie systemowym trafiłeś 4 z 6 liczb:

1 2 3 4 5 6 7

Zgodnie z powyższą tabelą otrzymujesz nie jedną, a trzy wygrane III stopnia za wytypowanie „czwórki”, a także cztery wygrane IV stopnia za wytypowanie „trójki” w poszczególnych zakładach prostych:

 • 1 2 3 4 5 6 – trafiona „trójka”
 • 1 2 3 4 5 7 – trafiona „czwórka”
 • 1 2 3 4 6 7 – trafiona „trójka”
 • 1 2 3 5 6 7 – trafiona „trójka”
 • 1 2 4 5 6 7 – trafiona „czwórka”
 • 1 3 4 5 6 7 – trafiona „trójka”
 • 2 3 4 5 6 7 – trafiona „czwórka”

Jakie są szanse na wygraną przy systemie Lotto? Zobaczcie tabelę:

trójka czwórkapiątkaszóstka
system 71 do 341 do 4641 do 15 854 1 do 1 997 688
system 81 do 231 do 2431 do 60901 do 499 422
system 91 do 161 do 1421 do 27741 do 166 474
system 101 do 121 do 891 do 14221 do 66 589
system 111 do 101 do 601 do 7961 do 30 268
system 121 do 81 do 421 do 47771 do 15 134

Grupowa gra w Lotto

Internetowy syndykat Lotto to wynalazek ostatnich lat. Wraz z rozwojem blogosfery powstało wiele stron oferujących wspólną grę w Lotto. Polega to na tym, że powstaje np. syndykat internetowy (czasami nawet nie wiadomo przez kogo założony), który zrzuca się na kupon Lotto, grany określonym systemem. Często wymagane jest to, aby pieniądze zostały przelane na prywatne konto, choć widzieliśmy także zbiórki na serwisach crowdfundingowych.

Co właśnie ma na celu taka spółdzielnia Lotto? W dużym skrócie, w zamian za większe prawdopodobieństwo trafienia (kupon grany jest w różnych kombinacjach), potencjalne wygrane są dzielone na wszystkich uczestników (równo lub proporcjonalnie do wniesionej kwoty). 

Przetestowaliśmy udział w jednym z takich przedsięwzięć, celowo nie napiszemy którym, i… oczywiście nie wygraliśmy.

Czy polecamy syndykat Lotto? To zależy. Stanowczo odradzamy wszelkie syndykaty czy spółdzielnie Lotto w internecie, natomiast jeśli w Waszej rodzinie czy grupie znajomych lub przyjaciół darzycie się zaufaniem, to czemu nie. Na kupon wydacie tyle samo, co gdybyście chcieli zagrać sami, a gra systemem pozwoli Wam zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej. W historii amerykańskich loterii było kilka przypadków, kiedy grupa osób zrzuciła się na kupon np. w PowerBall USA czy Lotto New York, i wygrała.

Lotto w punktach stacjonarnych oferuje opcję kuponu cząstkowego, czyli rozbicia jednego kuponu na kilka, dzięki czemu wszystkie osoby „zrzucające się” na kupon otrzymają papierowy wydruk kuponu jako potwierdzenie i na jego podstawie otrzymają część potencjalnej wygranej.

Jak wygrać w Lotto na chybił trafił?

Aby wygrać w Lotto metodą na chybił trafił trzeba mieć po prostu szczęście. Ten sposób jest dostępny jako opcja we wszystkich grach liczbowych Lotto, poza Kaskadą. W Kaskadzie dostępna jest tylko i wyłącznie opcja generowania dwóch zestawów po 12 liczb przez system, nie można wybrać ich samemu.

Z opcji chybił trafił skorzystamy zatem w następujących grach:

 • Lotto
 • Mini Lotto
 • Eurojackpot
 • Multi Multi
 • Ekstra Pensja
 • Szybkie 600
 • Keno

W Lotto online opcja dostępna jest nadal zestawem liczb, a w kolekturze należy poprosić o to sprzedawcę.

jak wygrac w lotto chybil trafil

Jak działa metoda chybił trafił w Lotto? Główną zasadą gry Lotto jest poprawne wytypowanie przez gracza wyniku losowania 6 liczb z zakresu 1 do 49. Jeśli wytypowane przez gracza liczby pokryją się z tymi, które wypadną w losowaniu, wygrywa on nagrodę zależną od liczby trafień. Jeśli gracz nie chce typować sam, może skorzystać z opcji chybił trafił, wtedy o doborze liczb zadecyduje los. Gra w Lotto na chybił trafił to tak naprawdę zdanie się na system algorytmów Totalizatora Sportowego.

Czy można wygrać w Lotto na chybił trafił? Tak, oczywiście, zdarza się to często, a informacje na ten temat możecie znaleźć w aktualnościach na stronie lotto.pl.

Ile można wygrać w Lotto?

Miliony! A poważnie, najczęściej dużo mniejsze kwoty, do 100 zł. Najwyższa wygrana w sztandarowej grze Totalizatora Sportowego, czyli Lotto, wyniosła ponad 36 milionów złotych, ale w historii polskiej loterii zdarzyło się, że „szóstkę” trafiło aż… 80 osób. Było to 30 marca 1994 roku, a zwycięskie liczby, które padły, to 11, 16, 23, 30, 35, 41. Nagroda wyniosła poniżej 70 000 000 zł (przed denominacją, czyli ok. 7000 zł w przeliczeniu).

Ten zbieg okoliczności wzbudził wątpliwości co do tego, że losowania (wówczas) Dużego Lotka odbywają się w sposób prawidłowy i nie są ustawiane. Pojawiło się wiele teorii i mitów na temat tego wydarzenia. Jedną z nich jest to, że liczby, które padły to po prostu były wydrukowane w celach reklamowych na obrazku umieszczonym na stosowanym wówczas blankiecie do skreślania.

Najwyższe wygrane w Lotto

Na temat tego, jak wygrać w Lotto z pewnością mogliby się wypowiedzieć ci, którzy wygrali, ale w większości byłyby to odpowiedzi typu „miałam/miałem szczęście”.

Jak już wspomnieliśmy najwyższa w historii Lotto wygrana wyniosła ponad 36 mln zł. Oto TOP 10 najwyższych wygranych w Lotto i Eurojackpot.

WygranaGraData i miejscowość
36 726 210,20 złLottoSkrzyszów
16 marca 2017
35 234 116,20 złLottoZiębice
22 sierpnia 2015
33 787 496,10 złLottoGdynia
9 lutego 2012
33 357 545,90 złLottoSławno
3 grudnia 2022
30 927 429,60 złLottoBolesławiec
1 września 2012
30 588 372,20 złLottoŻabno
31 maja 2016
30 216 854,10 złLottoSuwałki
7 lutego 2015
29 465 370,60 złLottoBolimów
22 września 2012
29 007 416,40 złLottoŁomża
30 stycznia 2020
28 825 110,00 złLottoPoznań
16 lutego 2013

Znacznie wyższe wygrane padły na terenie Polski w europejskiej loterii Eurojackpot, dostępnej w Polsce od września 2017 roku:

WygranaGraData i miejscowość
213 584 986,00 złEurojackpotpow. krotoszyński
12 sierpnia 2022
206 550 000,00 złEurojackpotpow. bieruńsko-lędziński
13 sierpnia 2021
193 396 500,00 złEurojackpotpow. piotrkowski
10 maja 2019
96 805 666,90 złEurojackpotpow. pruszkowski
11 września 2020
47 222 789,10 złEurojackpotSiemianowice Śląskie
29 października 2021
26 597 867,60 złEurojackpotŚwieradów-Zdrój
29 czerwca 2018
23 403 059,00 złEurojackpotSkawina
4 listopada 2022
11 841 241,20 złEurojackpotNowy Targ
16 października 2020
7 155 055,50 złEurojackpotWiązowna
22 grudnia 2017
6 103 386,40 złEurojackpotPoznań
8 listopada 2022

Jak przewidzieć numery Lotto?

Wiele stron w internecie poświęconych jest trickom i sztuczkom dotyczącym Lotto. Wielu z Was się pewnie zastanawia, czy istnieje jakaś sztuczka Lotto, aby poprawnie wytypować liczby. Jak już podkreślałem w tym artykule, nie ma „magicznego” sposobu na to, aby odgadnąć liczby Lotto, tak jak nie ma systemów, które sprawią, że będziecie wygrywać w Lotto. Ale jest statystyka!

Znajdziecie ją za darmo na stronie Lotto online, gdzie są prowadzone regularnie statystyki procentowe liczb, które najczęściej padają w losowaniu. Czy to oznacza, że jeśli będziecie regularnie skreślać najczęściej padające liczby, to za którymś razem wygracie? Niestety, muszę Was rozczarować, zapewne tak się nie stanie (chyba że będzie Wam sprzyjać szczęście), ponieważ statystyka zmienia się w czasie. Oto przykłady.

Najczęściej losowane liczby Lotto

Przygotowaliśmy dla Was dwa zestawienia najczęściej losowanych liczb w Lotto i Lotto Plus. Sprawdźcie, jakie liczby najczęściej padały w ostatnich 10 latach i w ostatnim roku.

Jakie numery najcześciej wygrywają w Lotto? W latach 1957-2016 (przez pierwsze 59 lat istnienia gry), najczęściej losowanymi liczbami były: 17, 34, 21, 24, 6 i 4.

Lotto najczęściej padające liczby 1.01.2013-31.12.2022 (1566 losowań)

W tabeli przedstawiliśmy, jakie liczby i jak często wystąpiły w losowaniach w powyższym okresie. Procent w raporcie oznacza udział liczby wystąpień danej liczby w liczbie losowań w wybranym okresie.

LiczbaLiczba wystąpieńProcent
3821714%
4621814%
2721013%
2119813%
119713%
320013%
1420813%
1720313%
619913%
419813%
1620913%
4120113%
1519613%
2819613%
2520513%
220313%
3419913%
Najczęściej padające liczby w Lotto w dn. 1.01.2010-31.12.2022

Lotto Plus najczęściej padające liczby 1.01.2013-31.12.2022 (1566 losowań)

W tabeli prezentujemy liczby i to jak często wystąpiły w losowaniach w powyższym okresie. Procent w raporcie oznacza udział liczby wystąpień danej liczby w liczbie losowań w wybranym okresie.

LiczbaLiczba wystąpieńProcent
4021314%
4422314%
821714%
3922314%
320113%
2020213%
2519913%
2920913%
1819813%
1720613%
4920113%
2619713%
1620913%
3420013%
2320313%
3819813%
1020413%
Najczęściej padające liczby w Lotto Plus w dn. 1.01.2010-31.12.2022

W powyższych tabelach widzicie statystyki z 10 ostatnich lat. A oto jak przedstawiają się statystyki dotyczącego ostatniego roku.

Lotto najczęściej padające liczby w okresie 1.01.2022-31.12.2022 (157 losowań)

LiczbaLiczba wystąpieńProcent
23019%
242818%
392516%
382516%
122516%
212516%
42415%
292315%
202315%
472214%
72214%
Najczęściej padające liczby w Lotto w dn. 1.01.2022-31.12.2022

Lotto Plus najczęściej padające liczby w okresie 1.01.2022-31.12.2022 (157 losowań)

LiczbaLiczba wystąpieńProcent
423019%
262918%
442518%
402517%
132517%
282517%
62415%
122315%
192315%
202215%
72215%
Najczęściej padające liczby w Lotto Plus w dn. 1.01.2022-31.12.2022

Czy z tych statystyk można wywnioskować, które liczby najczęściej padają w Lotto? Nie, ponieważ dane te zmieniają się w zależności od wybranego przedziału czasu.

Czy warto grać w Lotto?

Z punktu widzenia państwa i finansów publicznych warto. Totalizator Sportowy jest spółką państwową, więc z pieniędzy wpłacanych na gry finansowane są sport i kultura. Z punktu widzenia gracza nie wygląda to już tak kolorowo.

Jedno ze znanych przysłów brzmi: kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Pamiętajmy jednak, że ryzyko zawsze kosztuje, a w przypadku gier hazardowych (gry Lotto takimi są) ten koszt jest całkiem wymierny. Pochylmy się zatem nad matematyką.

Wygrana w Lotto – jakie jest prawdopodobieństwo?

Prawdopodobieństwo trafienia „szóstki” w Lotto wynosi 1:13 983 816. Oznacza to, że sześć zwycięskich liczby spośród 49 losowanych może się ułożyć w blisko 14 milionach kombinacji. Gdybyśmy chcieli zawrzeć zakład na każdą z tych kombinacji, abstrahując od tego, ile czasu zajęłoby generowanie kuponów i ile osób trzeba byłoby do tego zaangażować, wydalibyśmy 41 951 448 zł. Gwarantowaną pulą, jeśli nie ma kumulacji, są 2 miliony złotych, ale nawet gdybyśmy podjęli się tego zadania przy dużej kumulacji, to nadal jest to nieopłacalne.

Najwyższa kumulacja w Lotto wyniosła 56 milionów złotych, a zwycięzców było dwóch. Natomiast najwyższa samodzielna wygrana to ponad 36 milionów złotych. To nadal mniej niż 42 miliony, które musielibyśmy „wyłożyć”, aby mieć pewność wygranej, ale to nie wszystko! Od wygranej należy odjąć podatek, który w naszym imieniu zapłaci Totalizator Sportowy. Każda wygrana powyżej 2280 zł jest obciążona 10-procentowym podatkiem.

Wróćmy do kosztu marzeń o wielkiej wygranej. Zakładając, że naszą przygodę z Lotto rozpoczynamy w momencie ukończenia 18. roku życia (to wymóg prawny, nieletni nie mogą korzystać z gier Totalizatora Sportowego) i że kupujemy jeden zakład na każde losowanie Lotto (bez Plusa, systemu itd) to rocznie wydajemy 468 zł, a jeśli będziemy grać przez pół wieku, wydamy 23 400 zł. To już całkiem pokaźna kwota.

Jak najlepiej grać w Lotto?

Odpowiadając na pytanie, dotyczące tego, czy warto grać w Lotto, to niestety sami musicie znaleźć odpowiedź. Musicie przekalkulować, na jaką częstotliwość gry posiadacie środki finansowe i czy nie lepiej je wydać w inny sposób. Wygrana w Lotto nie jest łatwa, ponieważ miliony osób grają w gry Totalizatora Sportowego. Nie macie realnego wpływu na przebieg gry, decyduje los, a obsesyjne granie może prowadzić do uzależnienia od hazardu.

Jednak całkowicie nie musicie rezygnować z marzeń. Kupujcie losy rozsądnie, raz na jakiś czas, np. wspólnie z przyjaciółmi zrzucajcie się przy okazji kumulacji albo grajcie samodzielnie zaraz po jej rozbiciu (po każdej kumulacji spada zainteresowanie Lotto, bo gwarantowana pula 2 milionów nie wydaje się już imponująca) i przede wszystkim traktujcie jako zabawę, a nie potencjalny sposób na poprawę życia.

Jak odebrać nagrodę w Lotto?

Nagrodę do 2280 zł można odebrać w punkcie Lotto i nie jest ona opodatkowana. Jeżeli kwota przekracza tę sumę, należy udać się do jednego z oddziałów Totalizatora Sportowego (ich adresy znajdziecie na stronie lotto.pl). Nagroda zostanie pomniejszona o 10-procentowy podatek. Jest on pobierany w momencie wypłaty wygranej i odprowadzany przez Totalizator Sportowy do urzędu skarbowego.

Podstawą do wypłaty jest kupon, który musimy okazać zarówno w punkcie Lotto, jak i w oddziale Totalizatora Sportowego, obowiązkowo należy mieć przy sobie zwycięski kupon. Natomiast jeśli gracie na lotto.pl to wygrana automatycznie zostanie dopisana do Waszego portfela.

Czy łatwo wygrać w zdrapki Lotto?

A jak wygrać w Lotto zdrapki? Zgodnie z tym, co napisaliśmy powyżej, to gra losowa i po prostu trzeba mieć szczęście, ale oczywiście istnieją sposoby na zwiększenie prawdopodobieństwa wygranej w zdrapki Lotto. W naszym artykule, dotyczącym tego, jak wygrać w zdrapki Lotto, analizujemy te metody i rozprawiamy się z mitami na temat rozpoznawania wygranych zdrapek bez ścierania farby.

Chcesz wiedzieć więcej na temat wygranych w zdrapkach Lotto? Sprawdź nasz poradnik na temat tego, jaka zdrapka najczęściej wygrywa.

FAQ: Jak wygrać w Lotto – pytania i odpowiedzi

Pamiętajcie, produkty Lotto to gry losowe. Nie ma złotej rady, jakie liczby skreślić, aby wygrać. Czasami warto skreślać te same liczby całe życie, ale też czasami warto wysłać coś na chybił trafił.

W tym artykule podajemy 10 sposobów na zwiększenie prawdopodobieństwa wygranej w Lotto.

Wygrana za „trójkę” w Lotto ma gwarantowaną wysokość i wynosi ona 24 zł.

Jeśli zagraliście tradycyjnie w kolekturze i wygraliście „szóstkę”, należy udać się do najbliższego oddziału Totalizatora Sportowego, jeśli natomiast graliście na www.lotto.pl, to nagroda zostanie przypisana do portfela na Waszym koncie, skąd możecie zlecić przelew na konto bankowe.

To wszystko zależy od tego, jaki okres i ile losowań bierzemy pod uwagę. W naszym artykule znajdziesz kilka symulacji.

Statystycznie największa szansa na wygraną jest w grze Mini Lotto.

Są różne teorie, warto spróbować obstawiać wielokrotności „siódemki”, czyli liczby 7, 14, 21, 28, 35 i 42, a także liczby pod 1-6. Z naszego tekstu dowiecie się, jaki liczby padają najczęściej w Lotto.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *