Jaka zdrapka najczęściej wygrywa

Sprawdź, które zdrapki wygrywają - jaka zdrapka wygrywa najczęściej

Zastanawiasz się pewnie jaka zdrapka najczęściej wygrywa. Czy kupując daną zdrapkę mamy większe szanse na wygraną niż kupując inną? Odpowiedź nie jest prosta, ale postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości.

Zdrapki lotto, które wygrywają

Jeżeli zastanawiasz się jakie zdrapki wygrywają możesz wejść na stronę Lottoland. W zakładce zdrapki znajdziesz wszystkie dostępne zdrapki Lotto. Przy każdej zdrapce znajduje się także jej ocena, którą przyznają gracze i którzy dzielą się także opiniami na temat danej zdrapki. Oprócz tego istnieje specjalny ranking “Najwyższe wygrane”, który jest na bieżąco aktualizowany. Znajdziesz tam listę 30 zdrapek, w których padły najwyższe wygrane w ostatnim czasie, razem z wysokością i miejscem wygranej.

My śledzimy tę tabelą regularnie. Możemy zdradzić jakie zdrapki wygrywają najczęściej. Są to: 5 szans, Vabank, Super Vabank, Wielka Czwórka i Szczęśliwe Linie.

Zdecydowanie możemy się pod tym podpisać. Nam udało się jeszcze wygrać w zdrapce Złoty pierścionek i Kasa x10. Nasz ranking najlepszych pięciu zdrapek, który oparliśmy na rachunku prawdopodobieństwa, przedstawia się następująco:

  1. Vabank
  2. 5 szans
  3. Szczęśliwe Linie
  4. Super Vabank
  5. Wielka Czwórka

Zazwyczaj główna wygrana w zdrapce wynosząca kilkaset tysięcy zł występuje tylko kilka razy na kilka milionów kuponów. Znacznie łatwiej trafić mniejsze kwoty od kilku do kilkudziesięciu złotych. Z tyłu każdej zdrapki znajdziesz tabelę wygranych od I do VIII lub IX stopnia i przypisaną do nich kwotę.

Warto przed zakupem zdrapek przeczytać nasze praktyczne porady z informacją jak wygrać na zdrapkach. Opisujemy w tym artykule na co zwrócić uwagę przed samym kupnem. Przede wszystkim starannie należy wybierać serię zdrapek. Może się bowiem okazać, że w przypadku wyboru starszej serii wszystkie większe nagrody zostały już wylosowane.

Jakie zdrapki online wygrywają?

Zanim napiszemy, w jakie zdrapki internetowe najlepiej grać, kilka słów o samych e-zdrapkach. W zdrapki online zagramy wyłącznie przez internet. Możemy spróbować opcji za darmo bądź na prawdziwe pieniądze. Zakupu takiej zdrapki dokonujemy wpłacając pieniądze na specjalne konto gracza. W ten sam sposób również otrzymujemy wypłatę za wygraną. Jaka jest cena takiej zdrapki? Zazwyczaj nie ma z góry określonej kwoty – gracz ma możliwość samodzielnego określenia interesującej go sumy, o którą będzie grał. Zazwyczaj kwota zakładu wynosi od 0,5 euro do 20 euro.

Jakie zdrapki internetowe polecamy? Z rachunku prawdopodobieństwa wynika, że zdrapki, które wygrywają najczęściej znajdziesz na Lottolandzie. Wynika to z trzech czynników. Przede wszystkim nie ma tutaj podziału na serie, o których pisaliśmy wcześniej. To oznacza, że każda zdrapka ma takie same szanse na wygraną, a nie jak w przypadku tradycyjnego lotto, gdzie możesz kupić zdrapki w których wszystkie nagrody są już rozdysponowane między innych graczy.

Po drugie, wypłacalność zdrapek jest tutaj zdecydowanie wyższa i sięga ok. 85%, przy zaledwie 50% oferowanych przez lotto. Co to oznacza? W przypadku lotto landu 85% wszystkich wpłat przeznaczone jest na wygrane dla graczy, a zaledwie 15% to zysk firmy. W przypadku zdrapek Lotto, tylko 50% idzie na nagrody dla graczy.

Po trzecie są to bonusy dostępne w lottolandzie. Wprawdzie nie są one duże, kupując zdrapki możesz otrzymać rabat w wysokości kilku procent, jednak zawsze jest to pewien dodatek zwiększający szanse.

Również na stronie betsson znajdziesz ranking e-zdrapek, które często wygrywają. Lista ta jest na bieżąco aktualizowana i przedstawia zwycięzców, którzy w ostatnich tygodniach wygrali najwięcej pieniędzy. Na pierwszym miejscu wśród zdrapek, które najczęściej wygrywają znalazła się zdrapka Cash Rumble i XO (Luty 2017). Jeżeli cofniemy się jednak do wcześniejszych miesięcy na pierwsze miejsce wysuwa się e-zdrapka VIP Black, do której należał cały kwiecień, sierpień, i wrzesień zeszłego roku. Duże wygrane odnotowały także zdrapki Mighty Sphinx, Starlight Dezzle, wspomniane Cash Rumble, XO, a następnie 3WOW i Slot 777. Inne zdrapki online wygrywały sporadycznie.

My wypróbowaliśmy zdrapek, które przyniosły wygrane innym graczom, ale spróbowaliśmy także szczęścia w innych zdrapkach. Nam udało się wygrać w XO. Polecamy też Mighty Sphinx, a z niewymienionych zdrapek także Golden Fortune. Oto nasz ranking (uwzględniliśmy w nim także kwotę wygranych). Najwyższa wynosiła w tym roku 85880 zł w zdrapce 3WOW, a dwie kolejne w wysokości 24332 zł i 23890 zł trafiły się graczowi, który wybrał zdrapkę VIP Black.

  1. XO
  2. VIP Black
  3. Mighty Sphinx
  4. Golden Fortune
  5. Cash Rumble

Warto też dodać, że w tabeli zwycięzców w różnych miesiącach wygrywają często te same osoby. Oznacza to, że się są to “jednorazowi” szczęściarze. Tak więc możesz wygrać w Betssonie raz, dwa razy, ale i kilkanaście razy w ciągu kilku miesięcy. Jakie to kwoty? Najwyższe wygrane w 2016 roku sięgają prawie 100 000 zł, a najczęściej gracze wygrywają sumy w przedziale od 4 000 zł do 12 000 zł.

Dodatkowo na portalach internetowych oferujących grę w zdrapki możesz liczyć na różnego rodzaju bonusy i premie. Dzięki temu otrzymasz ekstra pieniądze na grę. Masz więc większe szanse na wygraną.

Serwisy Lottoland i Betsson nie są dostępne na terenie Polski.

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *