Jaka zdrapka najczęściej wygrywa

Zastanawiasz się pewnie jaka zdrapka najczęściej wygrywa. Czy kupując daną zdrapkę, maszwiększe szanse na wygraną, niż kupując inną? Odpowiedź nie jest prosta, ale postaram się rozwiać Twoje wątpliwości.

Jakie zdrapki najczęściej wygrywają?

Na stronie lotto.pl znajdziesz zdrapki Lotto. Przy każdej zdrapce znajduje się także jej ocena, którą przyznają gracze i którzy dzielą się także opiniami na temat danej zdrapki. Oprócz tego istnieje specjalny ranking “Najwyższe wygrane”, który jest na bieżąco aktualizowany. Znajdziesz tam listę zdrapek, w których padły najwyższe wygrane w ostatnim czasie, razem z wysokością i miejscem wygranej.

Graj z zdrapki online

 1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
 2. Zarejestruj i zweryfikuj konto na lotto.pl
 3. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
 4. Wybierz zdrapki online, czyli gierki Lotto

My śledzimy tę tabelę regularnie i możemy zdradzić, jakie Lotto zdrapki wygrywają najczęściej. W ciągu ostatnich 6 miesięcy. Są to:

 1. Super linie
 2. Lotek
 3. Krzyżówka
 4. Extra linie
 5. Super 7

Zdecydowanie możemy się pod tym podpisać. Nam udało się jeszcze wygrać w zdrapce Szczęśliwe linie. Natomiast nasz ranking pięciu najlepszych zdrapek, w które wciąż możecie wygrać główne wygrane, przedstawia się następująco:

 1. Mega Linie (cena 20 zł, do wygrania 6 x 410 000 zł, 9 x 41 000 zł i niższe kwoty)
 2. Czarny diament (cena 10 zł, do wygrania 2 x 500 000 zł, 16 x 10 000 zł i niższe kwoty)
 3. Masa kasy (cena 5 zł, do wygrania 3 x 250 000 zł, 45 x 4700 zł i niższe kwoty)
 4. Magnetyczne 5 (cena 10 zł, do wygrania 3 x 500 000 zł, 45 x 5000 zł i niższe kwoty)
 5. Super 7 (cena 2 zł, do wygrania 15 x  77 000 zł, 30 x 7777 zł i niższe kwoty)

Zazwyczaj główna wygrana w zdrapce wynosząca kilkaset tysięcy zł występuje tylko raz na kilka milionów kuponów. Znacznie łatwiej trafić mniejsze kwoty od kilku do kilkudziesięciu złotych. Z tyłu każdej zdrapki znajdziesz tabelę wygranych od I do VIII lub IX stopnia i przypisaną do nich kwotę.

Warto przed zakupem zdrapek przeczytać nasze praktyczne porady z informacją jak wygrać na zdrapkach. Opisujemy w tym artykule, na co zwrócić uwagę przed samym kupnem. Przede wszystkim starannie należy wybierać serię zdrapek. Może się bowiem okazać, że w przypadku wyboru starszej serii wszystkie większe nagrody zostały już wylosowane.

Jakie zdrapki online wygrywają?

Zanim napiszę, w jakie zdrapki internetowe najlepiej grać, kilka słów o samych e-zdrapkach. W zdrapki online zagramy wyłącznie przez internet. Możemy spróbować opcji za darmo (dziesięć razy dziennie możemy zagrać wersje demo bez rejestracji) bądź na prawdziwe pieniądze. Zakupu takiej zdrapki dokonujemy, wpłacając najpierw pieniądze na konto gracza na lotto.pl, a następnie kupując los w wybranej gierce Lotto.

Wypłatę za wygraną również otrzymamy na konto gracza, skąd możemy ją przelać na osobiste konto bankowe.

Jaka jest cena takiej zdrapki? Zazwyczaj nie ma z góry określonej kwoty – gracz ma możliwość samodzielnego wyboru stawki od 1 do 50 zł. Kwoty wygranych zwiększają się wraz z wysokością stawki.

Zdrapki Lotto online

W Polsce zdrapki online to gierki Lotto. Na stronie lotto.pl znajdziecie kilkadziesiąt takich zdrapek internetowych. Zasady są proste, a rozgrywka szybka –  jak w zdrapce, a jednocześnie jest element interaktywny, rundy dodatkowe. Gierki Lotto online polegają na odsłanianiu kolejnych pól i szukaniu wygranych. Gierki mają także dodatkowe rundy, które uruchamiają się np. po ułożeniu danej sekwencji lub wykonaniu innej czynności. Te gry bonusowe to np. clik me / pick me, czyli wybieranie lub odkrywanie pól z nagrodą albo koło fortuny.

Lotto zdrapki wygrane online

Na stronie lotto.pl na bieżąco znajdziecie informacjo najnowszych wygranych w gierkach Lotto. Według w ostatnim czasie najłatwiej jest wygrać w następujące gierki Lotto:

 1. Piłka w grze
 2. Emotki: wakacje
 3. Słówka
 4. Gwiazdki
 5. Emotki
Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *