Błyskotki Lotto gierki

Gierka Błyskotki Lotto to jedna ze zdrapkowych propozycji Totalizatora Sportowego. Jest to typowa zdrapka online, przypominająca gierkę typu 3-match, czyli polegająca na losowym dopasowaniu trzech takich samych elementów w jednej linii.

Błyskotki – gierki Lotto

Jeśli ułożymy obok siebie trzy takie same błyskotki, wtedy one znikają (jak linie w Tetrisie) i pojawiają się nowe. Rozgrywka przypomina także mechanizm avalanche stosowany w niektórych automatach kasynowych.

blyskotki lotto

W tej gierce wszystko błyszczy, a świecidełka spadają i tworzą w błyskawiczne układy. Błyskotki to gierka dla osób, które lubią świecące, błyszczące elementy i efektowne animacje o szybkim natężeniu. „Wylosowanie” jak największej liczby układów tego samego kryształu sprawia, że zdobywamy nagrodę.

Pamiętajcie jednak, że gierki Lotto to loteria pieniężna. Wybierając stawkę w gierce na lotto.pl, tak naprawdę kupujecie los z danej transzy loterii. O wysokości wygranej w Błyskotkach decyduje wysokość stawki, za którą zdecydujecie się zagrać.

W momencie kliknięcia przycisku PŁACĘ system przypisuje grze los. To, co zobaczycie na ekranie monitora czy smartfona, to tylko wizualizacja wyniku zakupionego losu.

Graj w Błyskotki Lotto

  1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
  2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
  3. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
  4. Wybierz gierkę Błyskotki

Spróbuj zagrać w Błyskotki Lotto, jeśli Twoje ulubione zdrapki to:

  • Szmaragdowy $
  • Plaster miodu
  • Playbook 7

Gierka Błyskotki – jak grać?

Wygrana polega na wylosowaniu odpowiednich układów, ale zanim zaczniemy rozgrywkę, powinniśmy wybrać stawkę (1, 2, 5, 10, 20, 30 zł). Domyślnie ustawiona jest stawka 5 zł. Następnie w klikamy przycisk PŁACĘ, wtedy uruchomi się runda i pierwsze losowanie. Jeżeli w pierwszym losowaniu trafimy choć jeden układ, on znika, a kolejne błyskotki spadną z góry, a wraz z nimi szansa na kolejny układ.


Układy każdego koloru kryształu są podzielone na 3 miejsca brązowe za 10 błyskotek w danym kolorze, srebrne za 13 błyskotek z układów oraz złote za 16 błyskotek. Brązowe miejsce to standardowa wygrana, srebrne wygrana to kwota z brązowego miejsca x10, a złote to nagroda główna, przypisana do danego kryształu.

Bonus Gonitwa Klejnotów możesz uzyskać po uzbieraniu czterech złotych pierścieni, wówczas po spadnięciu kryształów i odebraniu wszelkich układów w danym rozdaniu zostanie uruchomiona gra, w której magiczne kryształy przesuwają się, a środkowy pasek wskazuje jakie dodatkowe kryształy wpadną na Twoje konto. 

Lotto Błyskotki to gierka typu 3-match. Szansa wygrania jakiejkolwiek nagrody dla danej stawki wynosi od 1 na 1.27 do 1 na 5.36.

Drugim z bonusów jest Przetasowanie. Otrzymamy go za zebranie 4 srebrnych pierścieni. Podczas tej rundy bonusowej następuje odwrócenie kilku sekcji w naszym układzie. Obrócenie może spowodować stworzenie nowych układów. 

lotto blyskotki jak grac

Błyskotki Lotto – logowanie

Chcesz zagrać w Błyskotki online? Jeśli tak, to musisz zarejestrować się na stronie lotto.pl. Najlepiej zrobić to przez link na górze strony.

Informacje dotyczące tego, jak wypełnić formularz znajdziecie w naszym artykule na temat rejestracji w Lotto.

gierki lotto blyskotki wygrana

Jeśli chcecie przetestować gierkę, aby dokładnie poznać zasady, to na stronie lotto.pl możecie wypróbować wersję demonstracyjną każdej z gier.

Gierki Lotto. Błyskotki – ile można wygrać?

W gierce Błyskotki dostępne są stawki od 1 zł do 30 zł, a maksymalna wygrana to 300 000 zł. Spójrzcie, jak kształtują się najwyższe wygrane w zależności od stawki:

1 złwygrana: 2500 zł
2 złwygrana: 10 000 zł
5 złwygrana: 50 000 zł
10 zł wygrana: 100 000 zł
20 złwygrana: 200 000 zł
30 złwygrana: 300 000 zł

Jeśli wolicie tradycyjne zdrapki online, możecie spróbować inne gierki Lotto, bardziej zbliżonej do tradycyjnych zdrapek, czyli gry Fajerwerki Lotto.

Komentarze: 1
  • Daniel Paska 2024-01-30 o 15:23

    Wysłałem główną w demo na lotto online blyskotki demo nie wygrywa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *