Błyskotki Lotto gierki

Błyskotki Lotto to jedna z nowych propozycji Totalizatora Sportowego. Nie jest to typowa zdrapka online, bardziej gierka typu 3-match, czyli polegająca na losowym dopasowaniu trzech takich samych elementów w jednej linii.

Błyskotki – gierki Lotto

Jeśli ułożymy obok siebie trzy takie same błyskotki, wtedy one znikają (jak linie w Tetrisie) i pojawiają się nowe. Rozgrywka przypomina także mechanizm avalanche stosowany w niektórych automatach kasynowych.

blyskotki lotto bonus

W tej gierce wszystko błyszczy, a świecidełka spadają i tworzą w błyskawiczne układy. Błyskotki to gierka dla osób, które lubią świecące, błyszczące elementy i efektowne animacje o szybkim natężeniu. Naszym zadaniem jest wylosowanie jak największej ilości układów tego samego kryształu, aby zdobyć nagrodę.

Spróbuj zagrać w Błyskotki Lotto, jeśli Twoje ulubione zdrapki to:

 • Szmaragdowy $
 • Plaster miodu
 • Playbook 7

Gierka Błyskotki – jak grać?

Wygrana polega na wylosowaniu odpowiednich układów, ale zanim zaczniemy rozgrywkę, powinniśmy wybrać stawkę (1, 2, 5, 10, 20, 30 zł). Domyślnie ustawiona jest stawka 5 zł. Następnie w klikamy przycisk PŁACĘ, wtedy uruchomi się runda i pierwsze losowanie. Jeżeli w pierwszym losowaniu trafimy choć jeden układ, on znika, a kolejne błyskotki spadną z góry, a wraz z nimi szansa na kolejny układ.

Układy każdego koloru kryształu są podzielone na 3 miejsca brązowe za 10 błyskotek w danym kolorze, srebrne za 13 błyskotek z układów oraz złote za 16 błyskotek. Brązowe miejsce to standardowa wygrana, srebrne wygrana to kwota z brązowego miejsca x10, a złote to nagroda główna, przypisana do danego kryształu.

Lotto Błyskotki to gierka typu 3-match. Szansa wygrania jakiejkolwiek nagrody dla danej stawki wynosi od 1 na 1.27 do 1 na 5.36.

Jeśli okaże się, że nie ma możliwości ułożenia kolejnego układu, gra się kończy. Jednak podczas rozgrywki możemy zebrać dwa bonusy, dzięki którym możemy grać nieco dłużej:

 • 4 złote pierścienie uruchamiają bonus Gonitwa Klejnotów
 • 4 srebrne pierścienie uruchamiają bonus przetasowanie


Bonus Gonitwa Klejnotów możesz uzyskać po uzbieraniu 4 złotych pierścieni, wówczas po spadnięciu kryształów i odebraniu wszelkich układów w danym rozdaniu zostanie uruchomiona gra, w której magiczne kryształy przesuwają się, a środkowy pasek wskazuje jakie dodatkowe kryształy wpadną na Twoje konto. 

Drugim z bonusów jest Przetasowanie. Otrzymamy go za zebranie 4 srebrnych pierścieni. Podczas tej rundy bonusowej następuje odwrócenie kilku sekcji w naszym układzie. Obrócenie może spowodować stworzenie nowych układów. 

lotto blyskotki jak grac

Błyskotki Lotto – logowanie

Chcesz zagrać w Błyskotki online? Jeśli tak, to musisz zarejestrować się na stronie lotto.pl. Najlepiej zrobić to przez poniższy link:

Informacje dotyczące tego, jak wypełnić formularz znajdziecie w naszym artykule na temat rejestracji w Lotto.

gierki lotto błyskotki wygrana

Jeśli chcecie przetestować gierkę, aby dokładnie poznać zasady, to na stronie lotto.pl możecie wypróbować wersję demonstracyjną każdej z gier.

Gierki Lotto. Błyskotki – ile można wygrać?

W gierce Błyskotki dostępne są stawki od 1 zł do 30 zł, a maksymalna wygrana to 300 000 zł. Spójrzcie, jak kształtują się najwyższe wygrane w zależności od stawki:

 • stawka 1 zł – wygrana: 2500 zł
 • stawka 2 zł – wygrana: 10 000 zł
 • stawka 5 zł – wygrana: 50 000 zł
 • stawka 10 zł – wygrana: 100 000 zł
 • stawka 20 zł – wygrana: 200 000 zł
 • stawka 30 zł – wygrana: 300 000 zł

Obecnie w puli do wygrania jest jeszcze 30  mln zł. Aby zagrać, wystarczy się zarejestrować na stronie Lotto, najlepiej przez poniższy link:

Jeśli wolicie tradycyjne zdrapki online, możecie spróbować inne gierki Lotto, bardziej zbliżonej do tradycyjnych zdrapek, czyli gry Fajerwerki Lotto.

 

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *