Szczęśliwe Linie (3zł) – Gra w Zdrapki Lotto Online

Sprawdź i zagraj w Szczęśliwe Linie i wygrywaj online w zdrapki Lotto

Kto powiedział, że zdrapki są nudne i nic się w nich nie dzieje? Mamy dowód na to, że gra w zdrapki może być naprawdę ekscytująca. Oczywiście zdrapki internetowe mają mnóstwo kombinacji, efektów specjalnych i fantastycznych nagród – o czym za chwilę, ale również zdrapki Lotto mogą sprawić, że będziemy się dobrze bawić. Zobacz sam, w jakie zdrapki grać!

Zdrapka Szczęśliwe Linie

Niby zasady zbliżone do tradycyjnych zdrapek, bowiem celem jest dopasowanie tych samych symboli, jednak zasady są tu nieco zmienione. W Szczęśliwych liniach mamy pole oznaczone jako TWOJE SYMBOLE, których jest dwadzieścia dwa oraz cztery pola z trzema liniami (pierwsze dwa są 3-rzędowe, drugie dwa 4-rzędowe). Jeżeli w jednej linii znajdzie się komplet (czyli trzy bądź cztery) symboli z pola TWOJE SYMBOLE, wygrywamy przypisaną do danej linii kwotę. Przykładowo w jednej linii mamy diament, garnek i śliwkę – jeżeli te trzy symbole widnieją w polu TWOJE SYMBOLE – wygrywamy!

Wygrać można nawet 36 000 zł. Pozostałe kwoty to 3600 zł, 360 zł, 36 zł, 18 zł, 15 zł, 9 zł, 6 zł i na koniec 3 zł – tyle ile kosztuje zdrapka Szczęśliwe linie.Obecnie do wygrania są dwie nagrody główne, jednak już dwunastu szczęśliwców zgarnęło 36 000 zł. Dlatego polecamy poczekać na kolejną serię, wtedy zwycięskich losów będzie aż czternaście! Informacje o wszystkich zdrapkach, liczbie zwycięzców w konkretnej serii i aktualnych wygranych można znaleźć na stronie Lotto w kategorii „Zdrapki”.

Jeżeli szukasz innych zdrapek, które obecnie są opłacalne to sprawdź ekstra pensję – która dalej czeka na szczęśliwca, który trafi główną nagrodę. Wartą polecenia jest też zdrapka słówka – kosztuje ona 2 złote, a główna nagroda to 20.000 zł.

E-zdrapka Keep Smiling

Szczęśliwe, a w zasadzie uśmiechnięte symbole czekają także w zdrapce online Keep Smiling. Mamy tu osiem 3-rzędowych linii. W jednej linii skrywają się dwa symbole oraz nagroda przypisana do tej linii. Jeżeli w jednej linii znajdą się dwa takie same symbole, nagroda ta trafia na nasze konto.

Może nie byłoby w tej e-zdrapce nic ekscytującego, gdyby nie same symbole. To uśmiechnięte minki, które samoczynnie wywołują uśmiech na twarzy. Co więcej, jeżeli nie znajdziemy dwóch takich samych symboli w linii, ale za to odkryjemy symbol Lady Smiley również zgarniemy nagrodę!

Nie musisz grać na wszystkich ośmiu liniach, możesz wybrać spośród nich jedną czy dwie. Również stawka zakładu waha się od 0,5 euro do 20 euro. Do wygrania jest aż 50 000 euro – tyle bowiem wynosi główna nagroda.

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *