Kurki Lotto gierki

Pewnie zdarzyły się Wam rozważania nad popularnym dylematem „Co było pierwsze: jajko czy kura, kura czy jajko?”. W gierce Kurki Lotto to Ty decydujesz, co będzie pierwsze, a do tego możesz wygrać milion złotych.

Kurki Lotto – jak grać?

Na planszy gierki Lotto Kurki mamy 5 kur ze szczęśliwymi liczbami oraz 15 jajek, z których wykluwają się kurczaki z Twoimi liczbami. Jeśli wśród Twoich liczb znajdzie się jedna lub więcej szczęśliwych liczb, wygrywasz kwotę przypisaną do kurczaka z daną liczbą.

kurki lotto wygrane

W grze Kurki Lotto można odkrywać pola pojedynczo, zaczynając od kur lub jajek, albo naprzemiennie. Odkrywanie jajek przypomina drapanie farby na papierowej zdrapce. Dla niecierpliwych natomiast przewidziano możliwość natychmiastowego odsłonięcia wszystkich (kliknij w opcję AUTO).

Graj w Kurki Lotto online

  1. Kliknij w przycisk poniżej
  2. Zarejestruj konto i zweryfikuj dane

    Sprawdź, czy jest kod bonusowy do Lotto

  3. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
  4. Wybierz gierkę Kurki

Lotto Kurki to gierka, polegająca na odkrywaniu pól. Do tej pory nikt jeszcze nie wygrał głównej nagrody, czyli 1 miliona złotych.

Jeśli odkrywając jajka, pośród żółtych kurczaków uda się Tobie znaleźć szarego kurczaczka, otrzymasz tzw. nagrodę natychmiastową. Jej kwota wyświetli się na ekranie urządzenia.

lotto kurki natychmiastowa wygrana

Gierka Kurki Lotto nie zawiera rundy bonusowej. Jeśli szukacie gierki Lotto z rudą dodatkową, to wybierzcie grę Słówka (ma pięcioetapową rundę bonusową) lub Bombki z podwójnym etapem bonusowym.

Jeśli chodzi o funkcje dodatkowe, to w gierce Kurki możemy liczyć jedynie na mnożniki. Otrzymamy je, gdy odkryjemy kurczaczki z mnożnikiem 2x i 5x.

Kurki lotto mnoznik

Spróbuj gierki Kurki Lotto, jeśli Twoje ulubione zdrapki to:

  • Perły rubiny
  • Kokosowa fortuna
  • Góra kasy
  • Maxi Cash Party

Lotto Kurki – ile można wygrać?

Aby zagrać w Kurki Lotto na prawdziwe pieniądze, należy zarejestrować na stronie Lotto, najlepiej przez przycisk na górze artykułu.

Link przeniesie Was od razu do formularza, w którym należy wpisać wymagane przez Lotto dane. Przeczytajcie więcej na temat rejestracji i kodu do Lotto.

Gierki Lotto. Kurki – stawki i wygrane

No to teraz pytanie: ile można wygrać? Główna nagroda w gierce Kurki Lotto to 1 mln złotych. Jest ona do zdobycia przy najwyższej stawce, czyli 20 zł. W grze przedział stawek kształtuje się od 1 zł do 20 zł, natomiast najwyższe wygrane zależne stawki, za którą zagracie:

1 złwygrana: 10 000 zł
2 złwygrana: 25 000 zł
3 złwygrana: 40 000 zł
5 zł wygrana: 100 000 zł
10 złwygrana: 400 000 zł
20 złwygrana: 1 000 000 zł
Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *