Kurki Lotto gierki

Pewnie zdarzyły się Wam rozważania nad popularnym dylematem „Co było pierwsze: jajko czy kura, kura czy jajko?”. W gierce Kurki Lotto to Ty decydujesz, co będzie pierwsze, a do tego możesz wygrać milion złotych.

Graj na Lotto online

  1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
  2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
  3. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
  4. Wybierz gry lub gierki Lotto

Kurki Lotto – jak grać?

Na planszy gierki Lotto Kurki mamy 5 kur ze szczęśliwymi liczbami oraz 15 jajek, z których wykluwają się kurczaki z Twoimi liczbami. Jeśli wśród Twoich liczb znajdzie się jedna lub więcej szczęśliwych liczb, wygrywasz kwotę przypisaną do kurczaka z daną liczbą.

kurki lotto wygrane

W grze Kurki Lotto można odkrywać pola pojedynczo, zaczynają od kur lub jajek, albo naprzemiennie. Pojedyncze odkrywanie liczb, które kryją się za jajkami, przypomina zdrapywanie kolejnych pól na tradycyjnej zdrapce. Mamy także możliwość odsłonięcia wszystkich pól naraz (przycisk AUTO).

Lotto Kurki to gierka, polegająca na odkrywaniu pól. Szansa wygrania jakiejkolwiek nagrody dla danej stawki wynosi od 1 na 2.84 do 1 na 3.44.

Jeśli natomiast uda się odkryć szarego kurczaka, gracz otrzyma nagrodę natychmiastową, czyli kwotę przypisaną do niego.

lotto kurki natychmiastowa wygrana

Gierka Kurki od Lotto nie zawiera rundy bonusowej. Jeśli szukacie gierki Lotto z rudą dodatkową, to wybierzcie grę Słówka (ma pięcioetapową rundę bonusową) lub Bombki z podwójnym etapem bonusowym.

Jeśli chodzi o funkcje dodatkowe, to w gierce Kurki możemy liczyć jedynie na mnożniki. Otrzymamy je, gdy odkryjemy kurczaki z symbolem 2x i 5x.

Kurki lotto mnoznik

Spróbuj gierki Kurki Lotto, jeśli Twoje ulubione zdrapki to:

  • Perły rubiny
  • Kokosowa fortuna
  • Góra kasy
  • Maxi Cash Party

Lotto Kurki – ile można wygrać?

Aby zagrać w Kurki Lotto na prawdziwe pieniądze, należy zarejestrować na stronie Lotto, najlepiej przez poniższy link:

Link przeniesie Was od razu do formularza, w którym należy wpisać wymagane przez Lotto dane. Przeczytajcie więcej na temat rejestracji i bonusu w Lotto.

Gierki Lotto. Kurki – najwyższe wygrane

Główna wygrana w grze Kurki Lotto to milion złotych. Jest ona do zdobycia przy najwyższej stawce, czyli 20 zł. W grze dostępne są stawki od 1 zł do 20 zł, a tak kształtują się najwyższe wygrane w zależności od stawki:

1 złwygrana: 10 000 zł
2 złwygrana: 25 000 zł
3 złwygrana: 40 000 zł
5 zł wygrana: 100 000 zł
10 złwygrana: 400 000 zł
20 złwygrana: 1 000 000 zł
Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *