Bombki gierki Lotto

Prawie każdy z nas lubi czas świąt Bożego Narodzenia. Świątecznymi klimatami inspiruje się także Totalizator Sportowy co roku (na początku listopada), wypuszczając nową serię zdrapki Świąteczny Kalendarz oraz inne świąteczne loterie. Tym, którym jednak nie po drodze do kolektury czy salonu prasowego, Lotto proponuje gierkę Bombki.

Graj na Lotto online

 1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
 2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
 3. Sprawdź, czy jest kod promocyjny

  Tutaj znajdziesz kod promocyjny Lotto

 4. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
 5. Wybierz gry lub gierki Lotto

Bombki Lotto – jak grać?

Zasady gierki Lotto Bombki są bardzo proste. W grze podstawowej należy znaleźć 3 takie same symbole, aby wygrać przypisaną do nich kwotę. Gierka Bombki Lotto ma aż dwie rundy bonusowe – rundę pick me / click me, zwaną Świąteczną Chatką oraz koło fortuny.

gierki lotto bombki

Gierka Bombki Lotto przypomina nieco zdrapkę online, ale ma więcej możliwości wygranej. Podczas rozgrywki odsłaniamy pola z bombkami. Podobnie jak w tradycyjnej zdrapce, pola te możemy odsłaniać po kolei, jakbyśmy zdrapywali kolejne miejsca albo skorzystać z przycisku AUTO i  odkryć automatycznie wszystkie pola.

Lotto Bombki to gierka typu 3-match. Szansa wygrania jakiejkolwiek nagrody dla danej stawki wynosi od 1 na 2.01 do 1 na 4.10.

Pod bombkami ukrywają się symbole świąteczne, m.in.: jemioła, świeczka, skarpeta na prezenty, dobosze, desery świąteczne, śnieżne kule do przytrzymywania papieru. Jeśli znajdziemy trzy takie same symbole, np. słoiki z lizakami, wygrywamy kwotę przypisaną do danego symbolu.

Natomiast jeśli wśród odkrytych pól znajdziecie złotą bombkę Świątecznej Chatki lub Świąteczne Koło Fortuny, uruchomi się runda bonusowa.

Gierka Bombki Lotto – gra bonusowa

Niektóre z gierek Lotto posiadają rundę bonusową. Runda bonusowa to dodatkowy etap rozgrywki poza podstawowym odkrywanie pól z bombkami. W gierce Lotto Bombki mamy aż dwie rundy bonusowe.

Pierwsza z nich rozpoczyna się wtedy, gdy odkrywając pole z bombką, znajdziemy Świąteczne Koło Fortuny. Aby rozpocząć rundę, gracz naciska przycisk ZAKRĘĆ, a gdy koło się zatrzyma – wygrywa kwotę z podświetlonego pola.

bombki lotto runda bonusowa

Druga runda bonusowa to Świąteczna Chatka, w której mamy 10 pól do odkrycia. Tutaj odkrywamy pola i wygrywamy ukryte kwoty.

lotto bombki wygrana

W tej rundzie istotne jest, aby wykazać się intuicją i za szybko nie odkryć napisu ZBIERZ, ponieważ wtedy zakończymy rundę bonusową.

bombki lotto runda bonusowa

Polecamy grę w Bombki Lotto, jeśli Wasze ulubione zdrapki to:

 • Świąteczny kalendarz
 • Świąteczne odliczanie
 • Gwiezdna fortuna
 • Gwiazdka z nieba

Bombki Lotto – rejestracja na lotto.pl

Zanim przejdziemy do wygranych, to musimy wspomnieć jeszcze o rejestracji na stronie lotto.pl. Najlepiej zrobić to przez link na górze artykułu, wtedy traficie bezpośrednio do formularza na stronie lotto.pl.

Jeśli nie wiecie, jak się zarejestrować, przeczytajcie nasz artykuł dotyczący rejestracji i kodu promocyjnego Lotto.

Lotto Bombki – najwyższe wygrane

We wszystkich gierkach Lotto online jest możliwość wyboru stawki, od której uzależniona jest potencjalna wygrana. W gierce Bombki Lotto dostępne są stawki od 1, 2, 5, 10, 20, 30 i 50 zł, a najwyższe wygrane w zależności od stawki kształtują się następująco:

1 złwygrana: 5000 zł
2 złwygrana: 10 000 zł
5 złwygrana: 25 000 zł
10 złwygrana: 50 000 zł
20 zł wygrana: 100 000 zł
30 złwygrana: 150 000 zł
50 złwygrana: 250 000 zł
Bombki gierki Lotto – stawki

Obecnie w puli do wygrania jest jeszcze blisko 82,5 mln zł.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *