Sztabki Lotto gierki online

Od wieków wiadomo, że inwestycje najlepiej lokować w złoto, a najpopularniejszą formą przechowywania szlachetnego metalu są sztabki złota. W gierkach Lotto złota także nie brakuje – możemy wybrać Gorączkę Złota lub Sztabki. W tym artykule opisuję, na czym polega ta druga z gier.

Graj na Lotto online

  1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
  2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
  3. Sprawdź, czy jest kod promocyjny

    Tutaj znajdziesz kod promocyjny Lotto

  4. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
  5. Wybierz gry lub gierki Lotto

Zanim jednak przejdziemy do recenzji, wyjaśnimy, czym są gierki Lotto.

Spis treści
[↓]

Sztabki Lotto – czym są gierki Lotto?

Gierki Lotto przypominają zdrapki online, ale mają efekty dźwiękowe, wizualne oraz rundy bonusowe. Na planszy gierki Lotto widzimy pola z liczbami gracza i wygrywającymi liczbami, a po prawej stronie atrybuty rund bonusowych (odkrywanie sztabek i kręcenie kołem fortuny) oraz symbol natychmiastowej wygranej.

gierki lotto sztabki

W tym artykule opisujemy zasady gierki Sztabki Lotto, która swoją premierę miała w lipcu 2021 roku.

Lotto Sztabki to gierka polega na znalezieniu Złotych Liczb. Szansa wygrania jakiejkolwiek nagrody wynosi od 1 na 1.44 do 1 na 6.44

Gra Lotto Sztabki polega na odsłonięciu 25 pól z liczbami i znalezieniu wśród nich Wygrywających Liczb. Pola z liczbami możemy odsłaniać pojedynczo, co przypomina zdrapywanie kolejnych pól na tradycyjnej zdrapce, ale istnieje także możliwość odsłonięcia wszystkich pól naraz. Służy do tego przycisk AUTO.

sztabki lotto runda bonusowa

Spróbuj zagrać w Sztabki Lotto, jeśli Twoje ulubione zdrapki to:

  • Srebro i Złoto
  • Płynne złoto
  • Pełny portfel

Podczas odkrywania pól możemy także znaleźć mnożniki. Jeśli uda nam się to zrobić, to wygrana na tym polu zostanie pomnożona – x2, x5 lub x10. Natomiast jeśli odkryjemy koronę, to otrzymujemy wygraną natychmiastową.

Sztabki Lotto – gra bonusowa

sztabki runda bonusowa mnoznik

Czym są rundy bonusowe w gierce Sztabki Lotto? To dodatkowe etapy gry. Podstawową rozgrywką jest odkrycie 25 pól, a pozostałe dwie rundy zależne są od tego, czy na tych polach pojawi się symbol sztabki lub koła fortuny.

Pierwsza z rund bonusowych to koło fortuny. Jeśli jego symbol pojawi się na jednym z 25 odkrytych pól, to przechodzimy do rundy dodatkowej. Następnie wystarczy zakręcić kołem. Na kole wewnętrznym pojawi się kwota wygranej, a na kole zewnętrznym – mnożnik.

Jak już wspomnieliśmy, koło fortuny to nie jedyny symbol aktywujący rundę bonusową. Jeśli odkryjecie sztabkę na jednym z 25 pól z Twoimi liczbami, przejdziecie do etapu ze sztabkami złota, pod którymi kryją się wygrane. Jeśli trafimy podczas odkrywania  na symbol gwiazdki, runda bonusowa zostanie zakończona.

Sztabki gierki Lotto – logowanie

Chcecie zagrać w gierki Lotto? Zarejestrujcie się na stronie lotto.pl. Zróbcie to przez nasz link, a będziecie mieli pewność, że traficie od razu do formularza rejestracyjnego:

Jak wypełnić formularz na lotto.pl? Porady znajdziecie w naszym artykule na temat rejestracji w Lotto.

Zanim zaczniecie grać na pieniądze, możecie wypróbować wersję demonstracyjną każdej z gierek Lotto. To taka gra testowa, która przybliży Wam mechanizm gierki Lotto.

sztabki lotto demo

Gierki Lotto. Sztabki – najwyższe wygrane

Dostępne w gierce Sztabki są stawki to: 1, 2, 3, 5, 10 i 20 zł. Od wyboru stawki uzależniona jest potencjalna nagroda, którą możecie wygrać:

1 złwygrana: 10 000 zł
2 złwygrana: 25 000 zł
3 złwygrana: 40 000 zł
5 zł wygrana: 100 000 zł
10 złwygrana: 500 000 zł
20 złwygrana: 1 000 000 zł

Pula gierki Lotto Sztabki wynosi obecnie blisko 39 mln zł.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *