Gorączka Złota Lotto

Złoto jako motyw bardzo często pojawia się w zdrapkach, zarówno w tych tradycyjnych, jak i w zdrapkach online. Co kilka lat Lotto wprowadza nową zdrapkę ze złotem w tytule, a ostatnia także pojawiły  się gierki, przypominające zdrapki online. Mowa o gierce Lotto Sztabki oraz o gierce Gorączka Złota. I to właśnie na tej drugiej skupimy się w tym artykule.

Graj na Lotto online

 1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
 2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
 3. Sprawdź, czy jest kod promocyjny

  Tutaj znajdziesz kod promocyjny Lotto

 4. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
 5. Wybierz gry lub gierki Lotto

Gierki Lotto: Gorączka Złota

Pewnie pamiętacie popularną w latach 2014/2015 tradycyjną zdrapkę o tej samej nazwie Gorączka Złota. Była to kwadratowa zdrapka 10 cm x 10 cm, która zawierała dwie wygrywające liczby i 10 pól z tzw. twoimi liczbami. Kosztowała 2 zł, a główna nagroda wynosiła 60 000 zł. Obie główne wygrane padły w 2015 roku – jedna w sierpniu, druga – w grudniu.

Jeśli pamiętacie, to mamy dla Was propozycję – podrasowaną wersję tej zdrapki, gierkę Lotto Gorączka Złota. Jest to interaktywna zdrapka online, polegająca na odsłanianiu kolejnych pól i szukaniu wygranej, czyli dokładnie tak, jak w tradycyjnych zdrapkach.

gierki lotto goraczka zlota

Zamiast dwóch wygrywających liczb mamy 5 Złotych Liczb, zamiast 10 pól z Twoimi Liczbami mamy aż 25.

Do tego dwie rundy bonusowe – odkrywanie sztabek oraz koło fortuny, a także możliwość natychmiastowej wygranej (niepowiązanej z którąkolwiek ze Złotych Liczb) i podwojenia wygranej. Do tego mamy także przyjemną muzykę, dźwięki oraz zmieniające się w zależności od wybranej stawki tło.

Gorączka Złota Lotto – jak grać?

Po pierwsze, aby grać na pieniądze w gierki Lotto na stronie lotto.pl, należy się zarejestrować przycisk na górze artykułu. Jeśli klikniecie w ten link, macie pewność, że traficie bezpośrednio do formularza i tam musicie wypełnić pola z danymi. Jeśli macie wątpliwości, jak to zrobić przeczytajcie nasz artykuł dotyczący rejestracji w Lotto online.

Następnie przechodzicie do katalogu Gierek i wybieracie z niego Gorączkę Złota. Po uruchomieniu gierki mamy szanse zapoznać się z instrukcją i zasadami gry, a następnie należy wybrać stawkę, potwierdzić przyciskiem PŁACĘ i rozpocząć grę.

Lotto Gorączka Złota to gierka polega na znalezieniu Złotych Liczb. Szansa wygrania jakiejkolwiek nagrody wynosi 1 na 4.70.

Następnie możecie odsłaniać pojedynczo Złote Liczby i Twoje Liczby, pole po polu lub wybrać automatyczne odsłonięcie wszystkich liczb, czyli przycisk AUTO.

Na screenach w naszej recenzji zauważyliście zapewne przycisk DEMO, to dlatego, że codziennie możecie kilkanaście razy zagrać testowo w wybraną gierkę.

Podczas odsłaniania pól oprócz liczb, możecie także odkryć symbole. Oto co one oznaczają:

 • złota gwiazdka – to tzw. natychmiastowa wygrana, czyli niezależnie od tego, czy znaleźliśmy Złotą Liczbę, czy nie, wygrywamy kwotę znajdującą się poniżej gwiazdki
 • złota gwiazdka z napisem 2x – to mnożnik, czyli nasza wygrana zostaje podwojona
 • złote koło fortuny – rozpoczyna się runda bonusowa z kręceniem kołem fortuny
 • złota sztabka – rozpoczyna się runda bonusowa, w której po kolei odkrywamy sztabki

Gorączka Złota Lotto – gra bonusowa

Gra bonusowa w gierce Gorączka Złota rozpocznie się automatycznie, kiedy wśród odkrytych pól na głównej planszy gierki znajdziemy złote sztabki lub koło fortuny.

lotto goraczka zlota

Jeśli wśród odsłoniętych pól ze stosami banknotów pojawi się symbol złotego koła, uruchomiona zostanie runda bonusowa. Wystarczy zakręcić kołem. Na kole wewnętrznym pojawi się kwota wygranej, a na kole zewnętrznym – mnożnik.

goraczka zlota runda bonusowa

Uzyskana w tym etapie wygrana może zostać pomnożona nawet dziesięciokrotnie.

Koło fortuny to nie jedyny symbol aktywujący rundę bonusową. Jeśli odkryjecie sztabki złota, przejdziecie do etapu dodatkowego, w którym można wygrać kwoty, kryjące się pod sztabkami złota.

lotto goraczka zlota sztabki

Podczas tej rundy po kolei odkrywacie sztabki, którymi kryją się wygrane. Trzeba wykazać się sporą intuicją, aby odsłonić wszystkie pola, zanim trafi się na symbol monet, który automatycznie kończy zbieranie wygranych.

lotto goraczka zlota runda bonusowa
lotto goraczka zlota wygrane

Spróbuj zagrać w gierkę Gorączka Złota Lotto, jeśli Twoje ulubione zdrapki to:

 • Srebro i Złoto
 • Płynne złoto
 • Pełny portfel

Gierki Lotto. Gorączka Złota – najwyższe wygrane

W gierce Lotto Gorączka Złota mamy możliwość wyboru stawki, od której uzależniona jest potencjalna wygrana. Dostępne w Gorączce Złota są stawki to: 1, 2, 3, 5, 10, 20, 30 i 50 zł. Spójrzcie, jak kształtują się najwyższe wygrane w zależności od stawki:

1 złwygrana: 5000 zł
2 złwygrana: 10 000 zł
5 złwygrana: 25 000 zł
10 zł wygrana: 50 000 zł
20 złwygrana: 100 000 zł
30 złwygrana: 150 000 zł
50 złwygrana: 250 000 zł

W gierce  Gorączka Złota obecnie do wygrania jest aż 78,5 mln zł.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *