Super 7

Kto z Was nie wierzy w magiczną moc liczby 7, może się mocno zdziwić! Otóż w zdrapce Super 7 można wygrać wielkie pieniądze. Wystarczy zdrapać ukryte pola!

Graj na Lotto online

  1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
  2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
  3. Sprawdź, czy jest kod promocyjny

    Tutaj znajdziesz kod promocyjny Lotto

  4. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
  5. Wybierz gry lub gierki Lotto

Zdrapka Super 7

Tę zdrapkę, jak i inne zdrapki lotto – m.in. niezwykle popularną Ekstra Pensję, znajdziemy w kolekturach, ale też w wielu kioskach czy stacjach benzynowych. Koszt – 2 zł. Niedużo w porównaniu z wygranymi. Najwyższa wygrana to bowiem 77 777 zł. W najnowszej serii (0667) do wygrania jest 15 x 77 777 zł. Kolejne wygrane to: 7 777 zł, 777 zł, 77 zł, 14 zł, 7 zł, 4 zł, 3 zł i 2 zł.

super 7 zdrapka lotto
Super 7 zdrapka Lotto – seria nr 667, dostępna od 16.02.2023

Na czym polega gra? Mamy 7 pól z ukrytymi pod nimi cyframi i 7 pól z ukrytą pod nimi kwotą wygranej. Jeżeli jedną z cyfr okaże się „siódemka” – wygrywamy przypisaną do niej kwotę. Natomiast, jeżeli nasza „siódemka” będzie w kolorze niebieskim, oznacza to, że przypisana do niej kwota została podwojona! Dodatkowo wszystkie wygrane się sumują!

W zdrapkę Super 7 gra się prosto i przyjemnie. Miłą niespodzianką jest „bonus” w postaci podwojenia wygranej. Choć mi nie udało się wygrać za pierwszym razem, wierzę, że liczba 7 okaże się jeszcze dla mnie naprawdę super.

Nie przekonuje Was to? Zastanawiacie się, czy jest jakiś sposób na zdrapki lotto? Oprócz zwykłego szczęścia pamiętajcie, aby patrzeć na serię zdrapki. Na stronie lotto.pl znajdziecie informacje, jakie wygrane padły w danej zdrapce i danej serii. Im mniej wygranych, tym większa szansa na to, że to Ty staniesz się zwycięzcą!

Siódemki – gierka Lotto jak zdrapka online

A jeśli znudziło się Wam drapanie albo nie macie ochoty iść do kolektury lub salonu prasowego po zdrapkę, możecie poszukać siódemek na monitorze laptopa lub ekranie telefonu. Gierki Lotto online, a zwłaszcza gierka Siódemki, podobne są do tradycyjnych zdrapek. Z tą różnicą, że są multimedialne i interaktywne.

gierki lotto siodemki

Pojedyncze odkrywanie siódemek przypomina zdrapywanie kolejnych pól na tradycyjnej zdrapce, ale mechanizm daje także możliwość odsłonięcia wszystkich pól naraz (przycisk AUTO). Wygrywające symbole to: 7, 77 i 777. Każdy z nich ma przypisaną kwotę wygranej, natomiast w przypadku 77 – kwota ta zostaje podwojona, a w przypadku 777 – potrojona.

Lotto Siódemki to gierka, polegająca na odkrywaniu pól w poszukiwaniu 7. Szansa wygrania jakiejkolwiek nagrody dla danej stawki wynosi od 1 na 3.57 do 1 na 3.86.

Jak widzicie, zasady gierki Siódemki od Lotto są bardzo proste, ale to nie wszystko. Jest dość istotna różnica. W przeciwieństwie do tradycyjnych zdrapek interaktywne Gierki Lotto online posiadają dodatkową rundę.

Przeczytaj więcej na temat rejestracji i kodu promocyjnego w Lotto.

Siódemki Lotto – gra bonusowa

Również Gierka Lotto Siódemki ma dodatkowy etap, czyli rundę bonusową, która uaktywnia się po odkryciu 3 symboli rubinu.

siodemki gierki lotto runda bonusowa

W rundzie bonusowej kręcimy kołem fortuny. Ciąg dalszy rozgrywki uzależniony jest o tego, co wypadnie na tarczy koła:

  • jeśli to będzie liczba, wtedy gracz wygrywa daną kwotę
  • jeśli to będzie strzałka, to pojawi się następne, mniejsze koło fortuny
  • jeśli to będzie X, wtedy runda bonusowa kończy się

Gierki Lotto. Siódemki – najwyższe wygrane

Czy można wygrać, grając w Siódemki Lotto online? Tak, co prawda w tej grze padły już trzy wysokie wygrane: 330 tys., 320 tys., 165 tys., ale w puli wciąż jest ponad 28 milionów złotych. Poza tym nikt nie zgarnął jeszcze głównej wygranej – 960 tys. zł. W gierkach Lotto online to Ty decydujesz, po jaką wygraną sięgnąć, bowiem mechanizm gry oferuje możliwość wyboru stawki, od której uzależniona jest potencjalna wygrana. Dostępne są stawki od 1 zł do 20 zł.

Spójrzcie, jak kształtują się najwyższe wygrane w zależności od stawki:

1 złwygrana: 9 000 zł
2 złwygrana: 24 000 zł
3 złwygrana: 39 000 zł
5 złwygrana: 90 000 zł
10 zł wygrana: 480 000 zł
20 złwygrana: 960 000 zł

Gry Lotto. Gierki online – opinie

Gierki to jedna z opcji gier Lotto, proponowanych przez państwowy Totalizator Sportowy. To produkt, który przypomina zdrapki online, ale jest bardziej rozbudowany i interaktywny. A zasady gierek Lotto, szanse na wygraną, tabele wygranych oraz informacje, ile jeszcze pozostało w puli do wygrania, znajdziecie na stronie Lotto online.

Aby zagrać w Siódemki Lotto, kliknijcie w przycisk na górze artykułu, który Was przeniesie we właściwe miejsce na stronie na Lotto.pl, gdzie następnie wypełnicie formularz lub po prostu zalogujecie ci poprzez swój bank. Po rejestracji będziecie mogli korzystać ze wszystkich produktów Lotto online.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *