Statki Lotto online

Pamiętacie zapewne z dzieciństwa grę statki – wystarczyła kartka papieru, długopis i ołówek. Jednak zamiast zatapiania okrętów nieprzyjaciela, proponujemy Wam wyścig statków, w którym można wygrać milion zł!

Graj na Lotto online

 1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
 2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
 3. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
 4. Wybierz gry lub gierki Lotto

Statki Lotto online – zasady gry

To jedna z bardziej rozbudowanych gierek Lotto, z nowoczesną grafiką i muzyką w stylu szant. Po prawej stronie planszy gry mamy kufry z przypisanymi do nich kwotami wygranych, które dzięki mnożnikom można powiększać, oraz szlak z flagami, gwarantującymi natychmiastową wygraną.

Po lewej stronie mamy pięć statków, które muszą dopłynąć do wygranej, znajdującej się w kufrze po drugiej stronie morza. Pod statkami jest informacja, ile jeszcze kręceń nam pozostało. Są też plansze z trzema symbolami wiatru i muszelek, jeśli je zbierzemy, przejdziemy do rundy bonusowej.

Spróbuj zagrać w Statki Lotto, jeśli Twoje ulubione zdrapki to:

 • Super milion
 • Pełny portfel
 • Extremalne 7

Jak grać w Statki na Lotto?

statki lotto

Jeśli chcecie grać na prawdziwe pieniądze w gierkę Lotto Statki, musicie zarejestrować się na stronie lotto.pl. Najlepiej zrobić to przez poniższy link:

Klikając w link powyżej, od razu traficie do formularza rejestracyjnego, a do 31 grudnia będziecie mogli skorzystać z bonusu 20 zł na gierki i gry Lotto. Informacje o tym, jak wypełnić formularz i odebrać bonus znajdziecie w naszym artykule na temat rejestracji w Lotto.

Aby wyruszyć rejs po dalekomorskie skarby i wygraną, należy w pierwszym kroku ustawić wysokość stawki, a następnie nacisnąć przycisk OPŁAĆ. Możemy zagrać także kilkanaście razy za darmo, aby poznać motorykę gierki Lotto.

Celem gry Statki jest dopłynięcie przynajmniej jednej z łodzi do brzegu, na którym czeka skrzynia z wygraną, przepisana do konkretnej łodzi. Gracz dostanie nagrodę za każdą łódź, której uda się dobić do brzegu skarbu. Statki poruszają się do przodu po tym, jak klikniemy przycisk ZAKRĘĆ lub wybierzemy automatyczne kręcenie (przycisk AUTO).

Każdy ze statków przesuwa się do przodu o taką liczbę pól, jak zostanie wylosowana przy kręceniu. Oprócz liczby pól podczas kręcenia możemy natrafić także na:

 • zdradzieckie wiatry (przesuwają o kilka pól wstecz, ale jeśli zbierzecie trzy symbole wiatru, przejdziecie do rundy bonusowej)
 • mnożnik, który podwaja wygraną w kufrze na drugim brzegu
 • flagę (jeśli zbierzecie 3, 4, 5 otrzymacie wygraną natychmiastową, zależną od stawki za jaką gracie)
 • symbol muszli (jeśli zbierzecie trzy, przejdziecie do rundy bonusowej)

Gra kończy się po wykorzystaniu wszystkich dostępnych obrotów kołem i rozegraniu potencjalnych gier bonusowych.

Lotto Statki – dwie rundy bonusowe

W gierce Statki Lotto online mamy aż dwie rundy bonusowe. To dodatkowe etapy, które rozgrywamy, w sytuacji, gdy podczas kręceń znajdziemy trzy symbole wiatru lub trzy symbole muszli.

Lotto statki rundy bonusowe

Pierwsza z rund bonusowych to koło fortuny. Uruchomi się automatycznie, gdy zbierzemy trzeci symbol wiatru. Wówczas na ekranie pojawi się koło – ster, którym należy zakręcić i zdobyć jedną z nagród, wśród których są:

 • natychmiastowa wygrana w rundzie bonusowej (perła)
 • mnożnik wygranej dla konkretnego statku
 • dodatkowe przesunięcia statku
 • flagi natychmiastowej wygranej w podstawowej rozgrywce
statki lotto kolo fortuny

Druga z rund bonusowych to runda pick me / click me (znana także z innych gier, np. gierki Lotto Bombki) – wybieramy jedną spośród ośmiu muszli, pod którymi są ukryte bonusy, czyli:

 • natychmiastowa wygrana w rundzie bonusowej (perła)
 • mnożnik wygranej 2 x dla konkretnego statku
 • dodatkowe przesunięcia łodzi
 • flaga dla natychmiastowej wygranej w podstawowej rozgrywce
 • dodatkowe kręcenie
lotto statki bonus
statki lotto online muszle

Gierki Lotto. Statki – ile można wygrać?

W grze Statki, podobnie jak w innych gierkach na lotto.pl, możecie wybrać stawkę, za jaką zagracie. Dostępnych jest sześć wysokości stawek – od 1 zł do 20 zł, a maksymalna wygrana to 1 000 000 zł. Oto najwyższe wygrane w zależności od stawki:

1 złwygrana: 10 000 zł
2 złwygrana: 25 000 zł
3 złwygrana: 40 000 zł
5 zł wygrana: 100 000 zł
10 złwygrana: 400 000 zł
20 złwygrana: 1 000 000 zł

Obecnie w gierce Statki do wygrania zostało jeszcze ponad 38 milionów złotych.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *