Monetki gierki Lotto

Monetki to jedna z oryginalniejszych gierek Lotto. Nie odkrywamy tutaj pól z liczbami, symbolami, ale rzucamy monetą. Gierka Lotto Monetki zupełnie nie przypomina zdrapki, dlatego warto spróbować swoich sił.

Graj na Lotto online

  1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
  2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
  3. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
  4. Wybierz gry lub gierki Lotto

Monetki Lotto – jak grać?

W zdrapkach online zazwyczaj mamy określoną liczbę pól do odkrycia. Pod tymi polami mogą kryć się szczęśliwe liczby, symbole, albo tak jak w przypadku gierki Lotto Słówka – litery, które służą nam do ułożenia słowa, dzięki któremu zyskamy wygraną. W gierce Monetki Lotto mamy natomiast… rzut monetą.

Lotto Monetki to gierka, w której o wygranej decyduje szczęście związane z rzutem złotą monetą.

Pewnie zastanawiacie się, jak działa mechanizm gierki. Nasza wygrana zależy od rzutu właśnie tą monetą. Mamy 7 rzutów monetą. Każda z monet będzie spadać, odbijając się od kamieni czy fali wodospadu. Każda z nich wpadnie także do jednego z siedmiu wiaderek, ustawionych podnóża wodospadu.

monetki lotto

Rzut wykonujemy, klikając na tęczę ponad wodospadem. Spędziliśmy długie godziny testując punkt, z którego rzucaliśmy monetą i nawet jak powtarzaliśmy sekwencję tych samym punktów, moneta nie wpadała w te same wiaderka. Jest to gra losowa, co oznacza, że w momencie zakupu losu (tak jak zdrapki) jest już przesądzone czy dany los przynosi wygraną czy przegraną, także miejsce, w którym zaczynamy rzut, nie ma wpływu na wiaderko, w które wpadnie.

Rzucać monetą możemy na trzy sposoby:

  • klikając na obszar nad wodospadem,
  • klikając w przycisk RZUĆ MONETĄ
  • wybierając mechanizm automatyczny, który wykona za nas 7 rzutów (przycisk AUTO).

Jeśli moneta wpadnie trzy razy do tego samego koszyka, to wypełnią się trzy listki koniczyny w tym samym kolorze (tak jak na grafice powyżej – udało się wypełnić czerwoną koniczynę). Dzięki temu wygrasz kwotę przypisaną do danej koniczyny.

Gierka Monetki Lotto online – gra bonusowa

lotto monetki runda bonusowa

Jeśli trafimy monetą do garnca ze skarbami, umieszczonego między wiadrami, to uruchomi się runda bonusowa. W tej rundzie możemy wygrać nagrodę natychmiastową – wystarczy wybrać jeden z trzech klejnotów. Wygrywa się przypisaną do niego kwotę.

monetki lotto gierki wygrane

Spróbuj zagrać w gierkę Monetki Lotto, jeśli Twoje ulubione zdrapki to:

  • Worek pieniędzy
  • Deszcz pieniędzy
  • Zdrapkowy milioner

Monetki Lotto online – najwyższe wygrane

Ile można wygrać w gierce Monetki Lotto online? To zależy od stawki, którą wybraliśmy. Dostępne stawki w gierce Monetki online to: 1, 2, 3, 5, 10 i 20 zł. Tak kształtują się najwyższe wygrane w zależności od stawki:

1 złwygrana: 10 000 zł
2 złwygrana: 25 000 zł
3 złwygrana: 40 000 zł
5 złwygrana: 100 000 zł
10 zł wygrana: 400 000 zł
20 złwygrana: 1 000 000 zł

W gierce Monetki obecnie do wygrania jest blisko 28 mln zł. Aby zagrać, wystarczy się zarejestrować na stronie Lotto, najlepiej przez poniższy link:

Klikając w ten link, macie pewność, że traficie do formularza rejestracyjnego. Ponadto, jeśli zarejestrujecie się do 31 grudnia br., wpłacicie pierwszy depozyt, kupicie gry lub gierki Lotto za 20 zł, otrzymacie extra 20 zł, które będziecie mogli wypłacić lub wydać na kolejne gry. Jeśli nie wiecie, jak wypełnić formularz na lotto.pl, przeczytajcie artykuł o rejestracji w Lotto online.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *