Monetki gierki Lotto

Monetki to jedna z oryginalniejszych gierek Lotto. Nie odkrywamy tutaj pól z liczbami, symbolami, ale rzucamy monetą. Gierka Lotto Monetki zupełnie nie przypomina zdrapki, dlatego warto spróbować swoich sił.

Graj na Lotto online

 1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
 2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
 3. Sprawdź, czy jest kod promocyjny

  Tutaj znajdziesz kod promocyjny Lotto

 4. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
 5. Wybierz gry lub gierki Lotto

Monetki Lotto – jak grać?

W zdrapkach online zazwyczaj mamy określoną liczbę pól do odkrycia. Pod tymi polami mogą kryć się szczęśliwe liczby, symbole, albo tak jak w przypadku gierki Lotto Słówka – litery, które służą nam do ułożenia słowa, dzięki któremu zyskamy wygraną. W gierce Monetki Lotto mamy natomiast… rzut monetą.

Lotto Monetki to gierka, w której o wygranej decyduje szczęście związane z rzutem złotą monetą.

Pewnie zastanawiacie się, jak działa mechanizm gierki. Nasza wygrana zależy od rzutu właśnie tą monetą. Mamy 7 rzutów monetą. Każda z monet będzie spadać, odbijając się od kamieni czy fali wodospadu. Każda z nich wpadnie także do jednego z siedmiu wiaderek, ustawionych podnóża wodospadu.

monetki lotto

Rzut wykonujemy, klikając na tęczę ponad wodospadem. Spędziliśmy długie godziny testując punkt, z którego rzucaliśmy monetą i nawet jak powtarzaliśmy sekwencję tych samym punktów, moneta nie wpadała w te same wiaderka. Jest to gra losowa, co oznacza, że w momencie zakupu losu (tak jak zdrapki) jest już przesądzone czy dany los przynosi wygraną czy przegraną, także miejsce, w którym zaczynamy rzut, nie ma wpływu na wiaderko, w które wpadnie.

Rzucać monetą możemy na trzy sposoby:

 • klikając na obszar nad wodospadem,
 • klikając w przycisk RZUĆ MONETĄ
 • wybierając mechanizm automatyczny, który wykona za nas 7 rzutów (przycisk AUTO).

Jeśli moneta wpadnie trzy razy do tego samego koszyka, to wypełnią się trzy listki koniczyny w tym samym kolorze (tak jak na grafice powyżej – udało się wypełnić czerwoną koniczynę). Dzięki temu wygrasz kwotę przypisaną do danej koniczyny.

Gierka Monetki Lotto online – gra bonusowa

lotto monetki runda bonusowa

Jeśli trafimy monetą do garnca ze skarbami, umieszczonego między wiadrami, to uruchomi się runda bonusowa. W tej rundzie możemy wygrać nagrodę natychmiastową – wystarczy wybrać jeden z trzech klejnotów. Wygrywa się przypisaną do niego kwotę.

monetki lotto gierki wygrane

Spróbuj zagrać w gierkę Monetki Lotto, jeśli Twoje ulubione zdrapki to:

 • Worek pieniędzy
 • Deszcz pieniędzy
 • Zdrapkowy milioner

Monetki Lotto online – najwyższe wygrane

Ile można wygrać w gierce Monetki Lotto online? To zależy od stawki, którą wybraliśmy. Dostępne stawki w gierce Monetki online to: 1, 2, 3, 5, 10 i 20 zł. Tak kształtują się najwyższe wygrane w zależności od stawki:

1 złwygrana: 10 000 zł
2 złwygrana: 25 000 zł
3 złwygrana: 40 000 zł
5 złwygrana: 100 000 zł
10 zł wygrana: 400 000 zł
20 złwygrana: 1 000 000 zł

W gierce Monetki obecnie do wygrania jest blisko 28 mln zł. Aby zagrać, wystarczy się zarejestrować na stronie Lotto, najlepiej przez poniższy link:

Klikając w ten link, macie pewność, że traficie do formularza rejestracyjnego. Jeśli nie wiecie, jak wypełnić formularz na lotto.pl, przeczytajcie artykuł o rejestracji w Lotto online.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *