Fajerwerki Lotto online

Lubicie zdrapki online? Spróbujcie zagrać w Gierki Lotto. Jedną z łatwiejszych, bardzo podobną do tradycyjnych zdrapek, są Fajerwerki Lotto.

Graj na Lotto online

 1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
 2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
 3. Sprawdź, czy jest kod promocyjny

  Tutaj znajdziesz kod promocyjny Lotto

 4. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
 5. Wybierz gry lub gierki Lotto

Fajerwerki Lotto – co to?

Gierki Lotto to najnowszy produkt Totalizatora Sportowego, wprowadzony w grudniu 2020 roku. Niektóre są podobne klasycznych zdrapek, ale są też takie, które zupełnie się wyróżnią. Oferta ponad 30 gier sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

fajerwerki lotto wygrana

Fajerwerki Lotto to jedna z prostszych gierek Lotto online. Jest szybka, nie ma zbyt wielu pól do odkrycia, nie ma też skomplikowanych zasad.

Spróbuj zagrać w Fajerwerki Lotto, jeśli Twoje ulubione zdrapki to:

Fajerwerki Lotto – logowanie

Aby zagrać w gierki Lotto, należy się zarejestrować na stronie lotto.pl. Najlepiej zrobić to przez przycisk na górze artykułu.

Jeśli chcecie wiedzieć, jak poprawnie wypełnić formularz na lotto.pl, pomożemy Wam. Porady znajdziecie w naszym artykule na temat rejestracji w Lotto.

Gierka Fajerwerki Lotto – jak grać?

Lotto Fajerwerki to gierka, polegająca na odkrywaniu pól. Obecnie szansa wygrania jakiejkolwiek nagrody dla danej stawki wynosi od 1 na 3.65 do 1 na 11.83.

Zaczynamy od ustawienia stawki, a następnie klikamy w przycisk PŁACĘ. Następnie należy odkrywać pola, w tym są to pola z fajerwerkami, umiejscowione po prawej stronie. Należy wybrać 8 z 12 zakrytych pól. Jeśli po odkryciu 8 pól po lewej stronie znajdą się trzy takie same kwoty, wygrywamy dokładnie tę kwotę. Możemy wybierać pola sami lub zdać się na ślepy los (przycisk AUTO).

Fajerwerki Lotto bonus – mnożnik i koło fortuny

Gdy wśród odkrytych pól znajdziemy koło fortuny lub wystrzałowy mnożnik, przechodzimy do rundy bonusowej. Jeśli pojawi się koło fortuny, przechodzimy do rozgrywki, która polega na tym, że gracz kręci kołem i wygrywa nagrodę z pola, na którym zatrzyma się koło.

fajerwerki lotto kolo fortuny

Jeśli trafi na strzałkę, przechodzi do koła wewnętrznego z wyższymi wygranymi, a jeśli koło zatrzyma się na polu ZBIERZ, runda bonusowa się kończy.

fajerwerki lotto wygrana kolo fortuny

Drugą opcją gry bonusowej w gierce Fajerwerki Lotto jest wystrzałowy mnożnik. Jak działa?

fajerwerki lotto runda bonusowa

W sytuacji, gdy pod jednym z wystrzelonych przez nas fajerwerków znajdzie się wystrzałowy mnożnik, przechodzimy do rozgrywki, w której należy wybrać jeden z trzech zestawów fajerwerków. Nasza nagroda zostaje pomnożona o wybrany mnożnik.

fajerwerki lotto mnoznik

Gierki Lotto. Fajerwerki – najwyższe wygrane

Główna wygrana w grze Fajerwerki Lotto to 150 tysięcy złotych, przy stawce 30 zł. Zaletą gierek Lotto online jest to, że to Ty decydujesz, po jaką wygraną chcesz sięgnąć. Wysokość potencjalnej wygranej uzależniona jest od stawki. Dostępne stawki to: 1 zł, 2 zł, 5 zł, 10 zł, 20 zł i 30 zł.

Tak kształtują się najwyższe wygrane w zależności od stawki:

1 złwygrana: 5 000 zł
2 złwygrana: 10 000 zł
5 złwygrana: 25 000 zł
10 złwygrana: 50 000 zł
20 zł wygrana: 100 000 zł
30 złwygrana: 150 000 zł

Fajerwerki Lotto – informacje

Podsumujmy, oto najważniejsze informacje na temat gierki Fajerwerki od Lotto:

 • 8 pól do odkrycia
 • koło fortuny
 • mnożnik
 • stawki 1-30 zł
 • główne wygrane: 5-150 tysięcy złotych

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *