Vabank

Kto nie chciałby zostać zwycięzcą, zwłaszcza w grze o duże pieniądze? Jak grać w zdrapki online? Tu również mamy ukryte symbole, które po zdrapaniu przyciskami na klawiaturze, mogą przynieść nam wygraną! Zasady są często zbliżone do tych w tradycyjnych zdrapkach np. zdrapce Vabank, tyle że zdrapki online mają więcej funkcji i atrakcji, no i przynoszą zazwyczaj większe wygrane.

Graj na Lotto online

  1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
  2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
  3. Sprawdź, czy jest kod promocyjny

    Tutaj znajdziesz kod promocyjny Lotto

  4. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
  5. Wybierz gry lub gierki Lotto

Zdrapka Vabank

Zdrapkę Vabank Lotto kupimy w kolekturach i kioskach. Zdrapkę Vabank kupimy za 1 zł, a wygrać możemy 20 tys. zł. Pozostałe wygrane to: 500 zł, 70 zł, 30 zł, 10 zł, 5 zł, 2 zł i 1 zł.

Na czym polega gra? Mamy 4 zakryte pola. W jednym z nich znajduje się liczba („Twoja liczba”), która gdy pojawi się na innym polu, daje nam wygraną. Pola te są oznaczone jako „Gra 1” (zakryta jest w niej jedna liczba), „Gra 2” (zakryte są dwie liczby) i „Gra 3” (zakryte są trzy liczby). Tak więc mamy sześć szans na trafienie zwycięskiej liczby.

vabank zdrapka 1 zl lotto

Obecna seria zdrapek Vabank to nr 0541. Z 32 losów z główną wygraną wciąż w sprzedaży jest ich zaledwie 2, a pula na wygrane to obecnie ponad 2,8 miliona zł. Warto poczekać na następną serię, w której pula będzie o wiele większa i łatwiej będzie o główną wygraną. Chociaż z drugiej strony to tylko 1 zł.

Gorączka Złota jak zdrapka Vabank

A co powiecie na e-zdrapki? Co prawda nie są to typowe zdrapki online, ale Gierki Lotto online to interaktywna zabawa, polegająca na odsłanianiu kolejnych pól i szukaniu wygranej, czyli dokładnie tak, jak w tradycyjnych zdrapkach. Aby zagrać w gierki, należy się zarejestrować w Lotto, najlepiej z kodem promocyjnym.

gierki lotto goraczka zlota

Gierka Lotto Gorączka Złota jest bardzo podobna do zdrapki Vabank, ale zamiast jednego pola z Twoją Liczbą, mamy pięć Złotych Liczb. Wystarczy odnaleźć takie same liczby wśród 25 stosów banknotów.

Lotto Gorączka Złota to gierka polega na znalezieniu Złotych Liczb. Szansa wygrania jakiejkolwiek nagrody wynosi 1 na 4.70.

Pola z liczbami możemy odsłaniać pojedynczo, co przypomina zdrapywanie kolejnych pól na tradycyjnej zdrapce, ale mechanizm Gorączki Złota daje także możliwość odsłonięcia wszystkich pól naraz (przycisk AUTO).

Ponadto, odkrywając gwiazdkę, można otrzymać natychmiastową wygraną, a jeśli znajdziemy gwiazdkę z mnożnikiem – nasza wygrana zostanie pomnożona dwukrotnie.

Gorączka Złota Lotto – gra bonusowa

Gry zdrapki interaktywne Gierki Lotto online, w przeciwieństwie do tradycyjnych zdrapek, posiadają rundę bonusową, dzięki czemu zabawa jest bardziej ekscytująca.

lotto goraczka zlota runda bonusowa

Jeśli wśród odsłoniętych pól ze stosami banknotów pojawi się symbol złotego koła, uruchomiona zostanie runda bonusowa. Wystarczy zakręcić kołem. Na kole wewnętrznym pojawi się kwota wygranej, a na kole zewnętrznym – mnożnik. Koło fortuny to nie jedyny symbol aktywujący rundę bonusową. Jeśli odkryjecie sztabki złota, przejdziecie do etapu ze sztabkami złota, pod którymi kryją się wygrane. Jeśli trafimy na symbol złotej monety, runda bonusowa zostanie zakończona.

Gierki Lotto. Gorączka Złota – najwyższe wygrane

Ile można wygrać w gierki Lotto online? Kolejną zaletą zdrapek online – gierek jest możliwość wyboru stawki, od której uzależniona jest potencjalna wygrana. Dostępne w Gorączce Złota są stawki to: 1, 2, 3, 5, 10, 20, 30 i 50 zł. Spójrzcie, jak kształtują się najwyższe wygrane w zależności od stawki:

1 złwygrana: 5 000 zł
2 złwygrana: 10 000 zł
5 złwygrana: 25 000 zł
10 złwygrana: 50 000 zł
20 zł wygrana: 100 000 zł
30 złwygrana: 150 000 zł
50 zł wygrana: 250 000 zł

W gierce  Gorączka Złota obecnie do wygrania jest aż 78,5 mln zł. Aby zagrać, wystarczy się zarejestrować na stronie Lotto, najlepiej przez poniższy link:

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *