Extra Pensja Zdrapka Lotto

Sprawdź i zagraj w Extra Pensja i wygrywaj online w zdrapki Lotto

Pewnie nie raz słyszałeś o wielkich zwycięzcach na loterii, którzy jednak szybko bankrutowali. Nowy samochód, drogie wycieczki, ekskluzywne zakupy – czasem wystarczył rok, aby z konta zniknęły wszystkie wygrane pieniądze. Aby uniknąć takich sytuacji można wybrać zdrapki Lotto, które zamiast jednorazowej wygranej, wypłacane są regularnie przez kilka lat.

Zdrapka Ekstra Pensja

Jedną z takich zdrapek jest Ekstra Pensja. Główna wygrana to 100 000 zł od razu plus 3000 przez 32 miesiące, czyli łącznie 196 000 zł. Zdrapka kosztuje 5 zł – to także kwota najmniejszej wygranej, jaka kryje się pod zdrapką. Można wygrać także 10 zł, 20 zł, 50 zł, 100 zł oraz 1000 zł. Mi udało się wygrać 10 zł. A więc zawsze to dodatkowe 5 zł w kieszeni!

Gra polega na znalezieniu takiej samej liczby na jednym i drugim polu. Pierwsze pole to WYGRYWAJĄCE LICZBY, które są cztery. Drugie pole to TWOJE LICZBY i jest ich 10. Z kolei, jeżeli na polu TWOJE LICZBY znajdą się dwa napisy EKSTRA PENSJA wygrywasz główną nagrodę.

E-zdrapka 3WOW

Także zdrapki internetowe oferują możliwość „dostarczania” wygranej przez kilka lat. E-zdrapce 3WOW można wygrać nawet 100 0000 euro, co daje 5555 euro co miesiąc przez 15 lat.

W tej zdrapce online mamy 10 kart i to do Ciebie należy decyzja, którą kartę odsłonić. Jeżeli już wybierzesz daną kartę znajdziesz na niej dziewięć symboli WOW. Pod każdym z nich kryje się jakaś kwota, jeżeli trzy z nich będą takie same, oznacza to, że wygrałeś tę kwotę albo jej wielokrotność. Otóż na zdrapce znajduje się jeszcze mnożnik, który może wskazać x1, x2, x5 i x10, a więc Twoja wygrana może ostatecznie być 10 razy większa! Najmniejszy zakład to 2 euro, największy 20 euro.
zdrapka-ekstra-pensja-lotto

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *