Gwiazda Polarna Lotto

Gwiazda Polarna to jedna z najjaśniejszych gwiazd, od wieków była drogowskazem dla podróżujących w nocy, ponieważ niemal nie zmienia swojego położenia. Gwiazda Polarna Lotto to jedna z gierek, przypominających zdrapki online.

Graj na Lotto online

  1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
  2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
  3. Sprawdź, czy jest kod promocyjny

    Tutaj znajdziesz kod promocyjny Lotto

  4. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
  5. Wybierz gry lub gierki Lotto

Gwiazda Polarna Lotto – jak grać?

W gierce Gwiazda Polarna od Lotto mamy cztery szczęśliwe liczby i piętnaście pól z liczbami, które musimy do nich dopasować. Jeśli odnajdziemy wszystkie cztery liczby, wygramy główną nagrodę, która w zależności od stawki wyniesie między 5 a 150 tysięcy złotych.

gwiazda polarna lotto gierki

Gwiazdy, pod którymi są ukryte liczby, możemy odsłaniać pojedynczo lub skorzystać z przycisku AUTO, które odsłonie wszystkie od razu.

Lotto Gwiazda Polarna to gierka polegająca dopasowaniu liczb. Szansa wygrania jakiejkolwiek nagrody, w zależności stawki, mieści się w przedziale od 1 do 2.32 – 1 do 10.11.

Jeśli znajdziemy mnożnik (symbol 2x) to wygrywamy przypisaną do niego kwotę pomnożoną dwa razy. Dla przykładu, jeśli przy symbolu 2x widnieje kwota 30 zł, wygrywamy od razu 60 zł.

lotto gwiazda polarna

Gwiazda Polarna Lotto online – gra bonusowa

Jeśli znajdziemy pięć Polarnych Klejnotów, które pojawią nam się przy odkrywanych liczbach, przejdziemy do rundy bonusowej.

gwiazda polarna lotto online wygrana

To dodatkowy etap gierki Gwiazda Polarna. W tej rozgrywce musimy znaleźć co najmniej trzy brylanty pod symbolami Polarnych Klejnotów. Jeśli nam się to uda, to wygramy przypisaną do nich kwotę. Natomiast, jeżeli odkryjemy trzy symbole „X” kończymy rundę bonusową.

Spróbuj zagrać w Gwiazda Polarna Lotto, jeśli Twoje ulubione zdrapki to:

  • Gwiazdka z nieba
  • Gwiezdna fortuna
  • Czarny diament

Gwiazda Polarna Lotto online – wygrane

Gra Gwiazda Polarna Lotto online daje nam możliwość decyzji, za jaką kwotę gramy. Dostępne są stawki: 1, 2, 5, 10, 20 i 30 zł. Spójrzcie, jak kształtują się najwyższe wygrane w zależności od stawki:

1 złwygrana: 5 000 zł
2 złwygrana: 10 000 zł
5 złwygrana: 25 000 zł
10 złwygrana: 50 000 zł
20 zł wygrana: 100 000 zł
30 złwygrana: 150 000 zł

W gierce Gwiazda Polarna obecnie do wygrania są aż 53 mln zł. Jeśli chcesz zagrać, zarejestruj się na stronie Lotto, najlepiej przez link na górze artykułu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wygląda proces rejestracji i czy otrzymasz bonus na start, przeczytaj instrukcję dotyczącą zakładania konta w Lotto.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *