Emotki Lotto gra online

Emotki Lotto to jedna z najpopularniejszych gierek. W marcu 2022 roku padła w niej główna wygrana – milion złotych. W obecnej puli losów gry Lotto Emotki jeszcze nie udało się wygrać nagrody głównej, zatem do dzieła!

Graj w Lotto zdrapki online

  1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
  2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
  3. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
  4. Wybierz zdrapki online, czyli Gierki Lotto

Emotki, emotki i jeszcze raz emotki

Gra Emotki Lotto polega na zbieraniu kolorowych buziek, z których każda wyraża inną emocję. To dobrze Wam znane m.in. z social mediów emotikonki. Im więcej takich samych emotek, tym większa szansa na wygraną.

Na planszy gierki Emotki, po lewej stronie mamy tablicę, na której widać zebrane emotikonki. Jeśli zbierzemy wszystkie z danego koloru, wtedy wygrywamy przypisaną kwotę. Po prawej stronie mamy sekcję z emotikonkami, które wybuchają znikają po wylosowaniu konkretnego koloru, a w ich miejsce pojawiają się kolejne.

Po wybuchu niektóre Emotki odkrywają dodatkowy bonus. W grze są dwa dodatkowe symbole – kolorowe koło fortuny z emotkami oznacza dodatkowy obrót, a gwiazdka – rundę z natychmiastową wygraną. W tej rundzie wybiera się kartę i wygrywa przypisaną do niej nagrodę.

emotki lotto bonus

Emotki, podobnie jak inne gierki Lotto, to zdrapka online, dlatego w momencie, gdy na ekranie komputera czy telefonu wciskamy przycisk PŁACĘ, tak naprawdę kupujemy los z puli loterii (w nim zapisana jest wygrana lub przegrana), a następnie to, co się dzieje na ekranie to odzwierciedlenie tego wyniku zapisanego w danym losie.

emotki lotto wygrana

Lotto Emotki – jak grać?

Jak wygrać w Emotki Lotto? Przede wszystkim, aby grać w Emotki, należy się zarejestrować na stronie lotto.pl. Najlepiej zrobić to przez przycisk poniżej, aby mieć pewność, że traficie bez problemu do formularza zakładania konta. Jeśli macie wątpliwości dotyczące tego, jak wypełnić formularz, to przeczytajcie artykuł o rejestracji z kodem promocyjnym Lotto.

Emotki gra Lotto – zasady

Każda gra to pięć obrotów kołem. Zasady gry w Emotki są bardzo proste:

  1. Wybierz stawkę za grę i kliknij w przycisk PŁACĘ
  2. Obróć kołem, aby zebrać emotikony lub gwiazdy
  3. Zbierz odpowiednią liczbę emotek, aby zdobyć wygraną
  4. Jeśli znajdziesz kolorowe koło, zdobywasz dodatkowy obrót
  5. Jeśli znajdziesz gwiazdkę, przejdziesz do rundy, w której wybierzesz natychmiastową wygraną

Jak już znacie zasady, to odpowiemy Wam na pytanie, czy ktoś wygrał w Emotki.

Gra Emotki Lotto – wygrane

Jak już wspomnieliśmy na początku recenzji, główna wygrana w grze Emotki Lotto to milion złotych. Po raz pierwszy główna nagroda padła 5 marca 2022 roku. Zgodnie z zasadami w gierkach Lotto, po wygraniu głównej nagrody, uruchamiana jest nowa pula losów, więc znów do wygrania – przy stawce 20 zł – jest okrągły milion złotych.

A tak kształtują się główne wygrane przy konkretnych stawkach:

1 złwygrana: 10 000 zł
2 złwygrana: 25 000 zł
3 złwygrana: 40 000 zł
5 zł wygrana: 100 000 zł
10 złwygrana: 500 000 zł
20 złwygrana: 1 000 000 zł

A jeśli szukacie podobnej gierki Lotto, wybierzcie Owocki Lotto.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *