Świąteczny kalendarz

Święta Boże Narodzenia zawsze sprzyjały marzeniom, dlatego to zdrapka Lotto Świąteczny Kalendarz, dostępna w okresie około bożonarodzeniowym (od listopada do stycznia), jest zawsze hitem sprzedaży.

Graj na Lotto online

  1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
  2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
  3. Sprawdź, czy jest kod promocyjny

    Tutaj znajdziesz kod promocyjny Lotto

  4. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
  5. Wybierz gry lub gierki Lotto

Wiele osób kupuje zdrapki na prezent, bo Świąteczny Kalendarz jest efektowny (ma ok. 30 cm wysokości) i wygrać można aż 200 tysięcy złotych. Tegoroczna sprzedaż Świątecznego Kalendarza rozpoczęła się 9 listopada 2023 r. W tym roku nakład to 3 miliony losów, a pula wygranych to 17 602 500 złotych.

Spis treści
[↓]

Zdrapka Świąteczny kalendarz

Jak wygląda zdrapka? Na świątecznym drzewku są 24 zakryte pola, pod którymi skrywały się: pierniki, stroiki, szyszki, sanie, bałwany, dzwonki, sanie i inne bożonarodzeniowe symbole. Jednak to gwiazdka przynosi nam wygraną. Wystarczy znaleźć przynajmniej jedną gwiazdkę, aby wygrać przypisaną do niej kwotę. My, testując zdrapkę, znaleźliśmy na choince aż 5 gwiazdek, z czego kwota była za każdym razem taka sama i wynosiła 10 zł. Tak więc udało się wygrać 50 zł. Bardzo przyzwoicie, biorąc pod uwagę, że zdrapka kosztowała 10 zł, a graliśmy w nią po raz pierwszy.

swiateczny kalendarz lotto

To jednak nie wszystko. Pod choinką też kryją się prezenty. Na zdrapce znajduje się pole 25 oraz bonusowe pole 26. Pod polem 25 kryją się różne kwoty pieniędzy (trzy takie same kwoty sprawiały, że gracz wygrywa tę właśnie kwotę). Z kolei pod polem 26 należy szukać Mikołaja, jeżeli się tam pojawi – gracz wygrywa przypisaną do niego kwotę.

W zdrapce Świąteczny kalendarz można wygrać 200 000 zł, ale także mniejsze kwoty, zaczynając, od 10 zł, ale też 100, 300, 1000 czy 10 000 zł.

Gierka Bombki od Lotto

Lubicie zdrapkowe świąteczne klimaty? Zamiast tradycyjnych zdrapek wolicie zdrapki online? Mamy dla Was fajną propozycję – gierkę Bombki od Lotto.

gierki lotto bombki

Zabawa przypomina zdrapkę online, ale ma więcej możliwości wygranej. Polega na odsłonięciu pól z bombkami i znalezieniu trzech takich samych symboli i wygraniu przypisanej do nich kwoty. Wśród symboli są m.in. jemioła, świeczka, skarpeta na prezenty, dobosze, desery świąteczne, śnieżne kule do przytrzymywania papieru.

Lotto Bombki to gierka typu 3-match. Szansa wygrania jakiejkolwiek nagrody dla danej stawki wynosi od 1 na 2.01 do 1 na 4.10

Podobnie jak w tradycyjnej zdrapce, pola z bombkami możemy odsłaniać po kolei, tak jakbyśmy zdrapywali kolejne miejsca lub skorzystać z przycisku AUTO i  odkryć automatycznie wszystkie pola. Jeśli wśród odkrytych pól znajdziecie złotą bombkę Świątecznej Chatki, uruchomi się runda bonusowa.

Gierka Bombki Lotto – gra bonusowa

bombki gierka lotto runda bonusowa

Niektóre Gierki Lotto online posiadają rundę bonusową, dzięki czemu zabawa trwa nieco dłużej niż zdrapywanie pól i jest bardziej ekscytująca. W gierce Bombki runda bonusowa to koło fortuny. Gracz wygrywa kwotę z pola, na którym zatrzyma się znacznik.

Gierki Lotto. Bombki – najwyższe wygrane

Jak wygrać w gierki Lotto? Szanse są podobne jak w tradycyjnej zdrapce, ale pula nagród dużo większa. Inną zaletą gierek Lotto online jest możliwość wyboru stawki, od której uzależniona jest potencjalna wygrana. Dostępne są stawki od 1, 2, 5, 10, 20, 30 i 50 zł. Spójrzcie, jak kształtują się najwyższe wygrane w zależności od stawki:

1 złwygrana: 5000 zł
2 złwygrana: 10 000 zł
5 złwygrana: 25 000 zł
10 zł wygrana: 50 000 zł
20 złwygrana: 100 000 zł
30 złwygrana: 150 000 zł
50 złwygrana:  250 000 zł

W puli do wygrania jest jeszcze blisko 82,5 mln zł. Aby zagrać, wystarczy się zarejestrować na stronie Lotto, najlepiej przez poniższy link:

Jeśli nie wiecie, jak się zarejestrować lub szukacie kodu promocyjnego do Lotto, przeczytajcie nasz poradnik.

 Jak grać w Gierki Lotto online?

Czym są Gierki online od Lotto? To mini gry, w której odsłania się pola, podobnie jak w tradycyjnej zdrapce, ale może mieć rundy bonusowe jak w automacie kasynowym online. Gierki Lotto, tak samo, jak loterie liczbowe Lotto i tradycyjne zdrapki, to produkt państwowego Totalizatora Sportowego. Są w pełni legalne, a ich działanie dokładnie opisane na stronie lotto.pl, na której znajdziecie także m.in. informacje o szansach na wygraną, tabele wygranych.

Aby grać, wystarczy, że klikniecie w przycisk powyżej, wypełnicie formularz lub zalogujecie się poprzez swój bank. Po rejestracji będziecie mogli korzystać ze wszystkich produktów Lotto online.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *