Zodiak zdrapka Lotto

Zdrapka Zodiak to jedna ze starszych i popularniejszych zdrapek Lotto. Po raz pierwszy pojawiła się w 2009 roku. Kosztowała wówczas 2 zł, a główną wygraną było 100 tysięcy złotych. W obecnej wersji graficznej zadebiutowała w 2022 roku, a najnowsza jej seria to 675.

Graj na Lotto online

 1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
 2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
 3. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
 4. Wybierz gry lub gierki Lotto

Nowy Zodiak zdrapka Lotto – informacje

Nowy Zodiak Lotto to druga odsłona serii żywioły. Poprzednia pojawiła się 13.01.2022 roku i wciąż można kupić losy z tej serii (nr 613), ale naszym zdaniem nie warto, bo wszystkie nagrody główne zostały wygrane.

nowy zodiak zdrapka lotto

Zdrapka nowy Zodiak także nawiązuje do czterech zodiakalnych żywiołów: ogień, woda, ziemia i powietrze i odpowiadających im znaków zodiaku.

Koszt zdrapki pozostał taki sam (10 zł), podobnie jak wysokość głównej nagrody, z tą różnicą, że tym razem są aż trzy główne wygrane po 470 000 zł, a całkowita pula wygranych jest wyższa o 12 milionów.

zdrapka zodiak

W zdrapce Zodiak całkowita pula na wygrane wynosi 35 900 000 zł (w poprzedniej serii było to 23 900 000), a liczba losów to 6 000 000 sztuk. Progi wygranych w zdrapce Zodiak Lotto są następujące:

 • 3 x 470 000 zł
 • 45 x 4700 zł
 • 2625 x 470 zł
 • 3000 x 170 zł
 • 36000 x 70 zł
 • 48 000 x 50 zł
 • 156 000 x 50 zł
 • 244 800 x 30 zł
 • 336 000 x 20 zł
 • 816 000 x 10 zł

Na czym polega zdrapka Zodiak?

Jeśli chodzi o zdrapki Lotto Zodiak to klasyk zdrapek za 10 zł – długa, pionowa zdrapka z 20 grami, bez bonusu. Identyczny układ ma Magnetyczne 5 czy Kopalnia rubinów.

Zdrapka Zodiak Lotto to 20 gier ułożonych pionowo. Po lewej stronie każdej z gier, pod symbolem gwiazdy z dolarem, jest ukryty jeden z symboli (m.in. chmura, krab, syrena, ziemia, planeta, ufo, delfin, parasol), a po prawej – przypisana do niego nagroda.

Zdrapka Zodiak – jak grać?

Jeśli odkryjemy pod warstwą farby symbol gwiazdy, wygrywamy przypisaną do niej nagrodę, a jeśli księżyc – przypisana nagroda zostaje podwojona.

A jeśli interesujecie się astrologią, ezoteryką czy magią, od tradycyjnych zdrapek wolicie grać online, to polecamy Wam zdrapki online, czyli Gierki Lotto. Interesująca jest zdrapka Hokus Pokus, choć główna wygrana w niej jest mniejsza niż w zdrapce Zodiak.

Zdrapka online Hokus Pokus Lotto

W gierce Hokus Pokus Lotto należy takie same symbole. Po połączeniu na siatce gry co najmniej trzech takich samych symboli tworzone są klastry.

lotto hokus pokus

Każdy klaster przyznaje wygraną i jest usuwany z siatki. W ich miejsce spadają nowe symbole, aby zapełnić siatkę i one też mogą utworzyć kolejne klastry. Ten proces jest kontynuowany do momentu, w którym nie ma klastrów na siatce. A jeśli w jednym klastrze ułożymy więcej niż trzy symbole, przynany zostaje nam mnożnik. Oto tabele mnożników:

lotto hokus pokus tabela wygranych
hokus pokus lotto tabela

Lotto Hokus Pokus – rundy bonusowe

Mamy także dodatkowe rundy. Gracz może do nich przejść, jeśli wykona odpowiednie zadanie, czyli np. znajdzie wskazaną liczbę symboli bonusowych.

hokus pokus lotto zasady

W sytuacji, jak zbierzecie trzy symbole szklanej kuli, uruchomią się trzy darmowe ułożenia. Podczas bonusu na siatce pojawiają się przylepne symbole wild. Są statyczne i pozostają w miejscu i nie spadają. W następnej turze przylepne symbole wild pojawiają się w różnych pozycjach na siatce. Pierwsza darmowa tura zawiera jeden symbol wild, druga darmowa tura zawiera dwa symbole wild, a trzecia darmowa tura zawiera 3 przylepne symbole wild na siatce.

Można otrzymać także natychmiastową wygraną. Wystarczy zebrać trzy symbole skrzyni.

Kolejny rodzaj rundy bonusowej w zdrapce Hokus Pokus to Pojedynek. Jeśli gracz na siatce znajdzie zarówno symbole klucza, jak i zamka, uruchomi się pojedynek, który składa się z 3 rund, w których postać gracza walczy z przeciwnikiem.

Na początku każdej rundy każda postać ma miernik energii podzielony na 6 części. W każdej rundzie postacie wykonują czynności naprzemiennie i próbują wyczerpać energię przeciwnika. Proces ten jest kontynuowany do momentu wyzerowania energii jednej z postaci. Pozostała energia z miernika wygrywającej postaci jest dodawana do butelki z eliksirem. W rundach 1 i 3 zaczyna postać gracza. W rundzie 2 zaczyna przeciwnik.

Minimalna liczba części energii, o które można pomniejszyć miernik postaci, wynosi 0. Maksymalna liczba części energii, o które można pomniejszyć miernik postaci, wynosi 4. Żadna postać nie będzie miała więcej niż 5 tur w dowolnej rundzie. Po zakończeniu trzeciej rundy jest przyznawana nagroda na podstawie liczby części zapełnionych w puli gracza.

Aby zagrać w Hokus Pokus, należy zarejestrować się na stronie lotto.pl. Najlepiej zrobić to przez poniższy link:

Dzięki temu od razu trafisz do formularza rejestracyjnego, a do 31 grudnia będziesz mógł skorzystać z bonusu 20 zł na gierki i gry Lotto. Informacje dotyczące tego, jak wypełnić formularz znajdziecie w naszym artykule na temat rejestracji w Lotto.

Zdrapka online Hokus Pokus – ile można wygrać?

W gierce Hokus Pokus dostępne są stawki od 1 zł do 30 zł, a maksymalna wygrana przy najwyższej stawce to 150 000 zł. Spójrzcie, jak kształtują się najwyższe wygrane w zależności od stawki:

1 złwygrana: 5000 zł
2 złwygrana: 10 000 zł
5 złwygrana: 25 000 zł
10 zł wygrana: 50 000 zł
20 złwygrana: 100 000 zł
30 złwygrana: 150 000 zł
Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *