Zdrapki za 5 zł

Sprawdź i zagraj w najlepsze zdrapki za 5 zł - Odbierz bonus i zdrap online prawdziwe wygrane

W kolekturach znajdziesz zdrapki za 1, 2, 3, 5, 10 i 20 zł. Dziś przedstawimy wszystkie zdrapki Lotto za 5 zł, wskażemy, w które wygrywa się najwięcej i najczęściej i porównamy je do zdrapek internetowych. A Wy zdecydujecie, które z nich wybierzecie!

Zdrapki Lotto za 5 zł

Zdrapki Lotto za 5 zł to: Multi Vabank, Królewskie 7, Brylantowe 7, Dobre Życie, Super Linie, Gorąca (papryka), Krzyżówka XL, Ekstra Pensja, Wielka 4 i Kasa x10. Tych dziesięć zdrapek może Cię wzbogacić o ponad 200 000 zł każda!

 • Królewskie 7 – musisz znaleźć symbol SIEDEM, a wygrasz przypisaną do niego kwotę. Jeżeli znajdziesz czerwony symbol SIEDEM, przypisaną do niego wygraną pomnóż x2. Z kolei, gdy symbol KORONA i przypisaną wygraną pomnóż x3. Wygrane sumują się. Główna wygrana to 177 777 zł.
 • Kasa x10 – w tej zdrapce jakakolwiek z TWOICH LICZB musi być sama jak któraś z WYGRYWAJĄCYCH LICZB. Jeżeli zdrapiesz dwie takie same liczby wygrywasz przypisaną do niej kwotę. Jeżeli znajdziesz symbol „x5” lub „x10” –  przypisaną do tego symbolu wygraną pomnóż x5 lub x10. Najwyższa wygrana to 200 000 zł.
 • Krzyżówka XL – zdrap pole TWOJE LITERY, a odkryjesz 18 liter. Używając ich (tyle razy ile wystąpią na krzyżówce) skompletuj trzy lub więcej słów na polu Krzyżówka 1 lub Krzyżówka 2 i wygraj kwotę, która widnieje na tabeli wygranych (im więcej słów ułożysz, tym więcej pieniędzy wygrasz). Główna wygrana to 85 000 zł.
 • Multi Vabank – zacznij od zdrapania pola TWOJA LICZBA. Jeżeli znajdziesz ją w GRACH od 1 do 10 – wygrasz kwotę z pola WYGRANA przypisaną do danej GRY. Jeżeli w zdrapce pojawi się symbol x2 lub x5 w GRACH od 1 do 10 – wygrasz z kolei kwotę z pola WYGRANA, przypisaną do danej GRY, pomnożoną x2 lub x5. Najwyższa wygrana wynosi 200 000 zł.
 • Ekstra Pensja – tu możesz wygrać pensję na długie lata. Jeżeli jakakolwiek z TWOICH LICZB jest taka sama jak któraś z WYGRYWAJĄCYCH LICZB wygrywasz przypisaną do niej kwotę. Gdy na polu TWOJE LICZBY odkryjesz dwa napisy EKSTRA PENSJA wygrasz główną wygraną. Wynosi ona 100 000 zł od razu oraz po 3 000 zł przez 32 miesiące, czyli łącznie 196 000 zł.
 • Gorąca – to zdrapka z papryką w tle. Tu również musisz najpierw zdrapać pole TWOJE LICZBY. Jeżeli któraś z nich jest taka sama jak któraś z WYGRYWAJĄCYCH LICZB przypisana do niej kwota jest Twoja. Jeżeli któraś z TWOICH LICZB pojawi się na polu WYGRYWAJĄCYCH LICZB w kolorze CZERWONYM – przypisaną do niej kwotę pomnóż x2 i zgarnij wygraną! Najwyższa wygrana to 214 000 zł.
 • Super Linie – ta zdrapka różni się od innych. Otóż tu także musisz odkryć TWOJE SYMBOLE, a następnie zdrapać znajdujące się obok poziome linie. Jeżeli w jednej linii (złożonej z trzech i czterech pól) znajdziesz komplet TWOICH SYMBOLI – wygrywasz przypisaną kwotę pod polem WYGRANA. Do zgarnięcia jest 75 000 zł.
 • Brylantowe 7 – to młodszy kuzyn zdrapki Królewskie 7. Wygrywasz, jeżeli znajdziesz na polu przynajmniej jedną liczbę SIEDEM, a przypisana do niej kwota jest Twoja! Jeżeli trafi Ci się zielona liczbę SIEDEM wygrywasz przypisaną do niej kwotę, wcześniej mnożąc ją x2. Jeżeli odkryjesz BRYLANT przypisaną wygraną pomnóż x3 i zgłoś się, aby odebrać super wygraną! Najwyższa pula do wygrania to 177 777 zł.
 • Wielka Czwórka – ta zdrapka podzielona jest na trzy części. W GRZE 1 masz do zdrapania WYGRYWAJĄCY SYMBOL oraz TWOJE SYMBOLE, jeżeli któryś z nich będzie taki sam jak WYGRYWAJĄCY SYMBOL, wygrywasz przypisaną do niego kwotę. W GRZE 2 musisz znaleźć trzy takie same kwoty, a kwota ta trafi w twoje ręce. Z kolei BONUS, czyli trzecia część gry skrywa jedną liczbę. Jeżeli będzie to liczba 4 – wygrywasz przypisaną do niej kwotę.
 • Dobre Życie – rozpocznij grę od zdrapania pola TWOJE LICZBY. Jeżeli jakakolwiek liczba z tego pola jest taka sama jak któraś z WYGRYWAJĄCYCH LICZB wygrywasz przypisaną do niej kwotę. Na polu TWOJE LICZBY może też skrywać się napis DOBRE ŻYCIE – jeżeli znajdziesz dwa takie napisy wygraną I stopnia jest Twoja. I analogicznie – jeżeli na na polu TWOJE LICZBY znajdziesz dwa napisy DOBRY ROK wygrywasz wygraną II stopnia. Główna wygrana to 194 000 zł.

Najlepsze zdrapki Lotto za 5 zł

My zaprezentujemy trzy naszym zdaniem najlepsze zdrapki Lotto w tej cenie. Zasady są proste, główna nagroda bardzo atrakcyjna, a szansa na wygraną wyższa niż w pozostałych.

 • Zdrapka Multi Vabank zebrała na stronie www.lotto.pl/zdrapki najwięcej głosów, bo ponad 10 tys., deklasując pozostałe zdrapki za 5 zł. To właśnie w tej zdrapce najczęściej padają wygrane. Nawet jeżeli nie trafi się nam główna wygrana, czyli 200 000 zł, możemy wygrać również 10 000 zł, ale też kwoty po 200, 100 czy 50 zł.
 • Zdrapkę Wielka Czwórka polecamy z kolei ze względu na to, że znalazła się na liście najwyższych wygranych w Lotto. Wśród 10 zdrapek (nie tylko po 5 zł) zajęła aż cztery miejsca. Oznacza to, że w przeciągu miesiąca aż cztery osoby wygrały główną nagrodę, a więc 150 000 zł.
 • Zdrapka Kasy x10 również może się pochwalić dużą częstotliwością wygranych. Całkowita pula wygranych to prawie 17 mln zł. Kwota ta jest rozłożona na 6 mln zł, a więc teoretycznie każdy los jest zwycięski. W praktyce tak łatwo nie jest, ale zdrapka ta często raczy nas chociaż minimalną wygraną.

Zdrapki internetowe

Najbardziej polecamy jednak zdrapki internetowe. Wygrane są tu wyższe, a możliwości aby stać się szczęśliwym zwycięzcom jest cała masa!

Portal betsson nie jest dostępny na terenie Polski.

 • Po pierwsze możesz postawić na nie określoną sumę. Najczęściej stawki zaczynają się od 0,50 euro do 20 euro. Oczywiście im wyższa stawka tym większe szanse na wygraną, jednak nawet przy małej stawce można wygrać całkiem pokaźną sumę.
 • Po drugie otrzymujesz na starcie bonus powitalny. Na portalu Betsson czeka na Ciebie 30 proc. bonusu na grę w e-zdrapki od kwoty, którą wpłaciłeś. W każdej zdrapce są też dodatkowe funkcje, dzięki którym możesz wygrać wysoką nagrodę zupełnie “przez przypadek”.
 • Po trzecie każda e-zdrapka jest opatrzona znakomitą grafiką i dźwiękiem, które są dopasowany do każdej zdrapki. Znajdziesz tu zdrapki klasyczne, przypominające zdrapki Lotto, zdrapki sportowe, zdrapki fantasy, zdrapki kasynowe i automaty, dzięki którym poczujesz się jakbyś grał w kasynie.
 • Po czwarte nie musisz wychodzić z domu! Wystarczy, że włączysz laptopa, tablet czy komórkę. Zdrapki online dostępne są o każdej porze dnia i nocy!

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *