Zdrapki za 20 zł

Najlepsze zdrapki lotto za 20zł - wybierz wygrywające zdrapki online

Nie ma zdrapek Lotto, które kosztują więcej niż 20 zł. Czy wydanie 20 zł na zdrapkę jest bardziej opłacalne niż kupienie 20 zdrapek po 1 zł. Sprawdzimy. Sprawdzimy też, czy nie lepiej zagrać w zdrapkę internetową i czy postawienie w niej 20 zł da nam większą szansę na wygraną.

Zdrapki Lotto za 20 zł

  • Giga Cash – Ta zdrapka przypomina grę w totolotka. Masz tu sześć zwycięskich liczb i 25 swoich liczb. im więcej dopasowań tym większa wygrana. W Giga Cash masz następujące pola do zdrapania: WYGRYWAJĄCE LICZBY, SUPER LICZBA, TWOJE LICZBY. Jeżeli jakakolwiek z TWOICH LICZB będzie taka sama, jak któraś z WYGRYWAJĄCYCH LICZB to znaczy, że wygrywasz przypisaną do niej kwotę. Jeżeli natomiast wśród TWOICH LICZB znajdziesz SUPER LICZBĘ wygrywasz, a przypisana do niej wygraną mnoży się x5. Na sam koniec zdrap BONUS. Kwota, która się tam znajduje trafia do Ciebie. Główna wygrana to aż 1 000 000 zł!
  • Giga Życie – tu również musisz zdrapać pole TWOJE LICZBY. Jeżeli jakakolwiek liczba z tego pola będzie taka sama jak któraś z WYGRYWAJĄCYCH LICZB wygrywasz przypisaną do niej kwotę. Na polu TWOJE LICZBY może też skrywać się napis GIGA ŻYCIE – jeżeli znajdziesz dwa takie napisy wygraną I stopnia jest Twoja. I analogicznie – jeżeli na na polu TWOJE LICZBY znajdziesz dwa napisy GIGA ROK wygrywasz wygraną II stopnia. Najwyższa wygrana jaką można zgarnąć to 520 000 zł podzielone na lata. Tu również można wygrać 1 000 000 zł , ale nie jednorazowo. Najpierw otrzymasz 160 000 zł oraz 1000 co miesiąc przez 7 lat.

Czy polecamy zdrapki za 20 zł? W żadnej innej zdrapce nie masz szansy na zostanie milionerem. Więc oczywiście, że polecamy. Te nagrody w końcu przecież trafiają do graczy. W tego typu zdrapki warto jednak grać raz na jakiś czas, a nie regularnie, bo szybko może nas dopaść rezygnacja. Jeżeli w pierwszych 5 zdrapkach nic nie trafimy, a z naszego portfela zniknie 100 zł, raczej już nie skusimy się na zdrapkę Giga Cash czy Giga Życie.

Tak więc zakup zdrapki za 20 zł raz na miesiąc w zupełności wystarczy. Spróbuj też raz kupić 20 zdrapek za 1 zł lub 10 zdrapek po 2 zł. My taki eksperyment przeprowadziliśmy i więcej pieniędzy udała nam się zebrać kupując tańsze zdrapki niż jedną droższą. Jednak w Twoim przypadku może być zupełnie odwrotnie. Zwłaszcza że – jak w każdej zdrapce – o wiele łatwiej jest wygrać kwoty o niskich wartościach wygranych. Jednak w zdrapkach po 20 zł te niskie wygrane wynoszą: 20, 40, 80, 120 i 500 zł.

Zdrapki online

Bardzo popularną e-zdrapką – i obok Cash Rumble dającą najczęstsze wygrane – jest XO. W tym miesiącu aż trzech graczy z najwyższymi wygranymi zawdzięcza swoją nagrodę tej oto zdrapce internetowej.

XO przypomina kultową grę w kółko i krzyżyk. Na ekranie mamy kwadrat z dziewięcioma polami. Jeżeli na którejś linii ułożą się trzy takie same symbole (kółka lub krzyżyka) wygrywamy. Funkcją dodatkową są mnożniki, dzięki którym główna wygrana sięga 20 000 euro.

Na tę e-zdrapkę można wydać i 20 zł i mniej i więcej. Stawka zakładu wynosi od 0,05 euro do 20 euro. To Ty decydujesz za jaką kwotę chcesz grać. Łatwiej także ustrzelić tu wygraną, a jeżeli nie wierzysz spróbuj gry w zdrapki internetowe za darmo. Wystarczy, że wejdziesz na stronę betsson w zakładkę zdrapki i wybierzesz interesującą Cię zdrapkę. Klikając na wersję demo możesz grać w nią do woli. Jeżeli Ci się spodoba możesz pograć w zdrapki na prawdziwe pieniądze. Co więcej na sam start Betsson oferuje bonus powitalny, który wynosi 30 proc. od kwoty Twojego pierwszego depozytu. Masz więc więcej pieniędzy na grę, a co za tym idzie większą szansę na wygraną.

Dostęp do serwisu betsson z Polski jest niemożliwy.

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *