Zdrapki za 20 zł

Zdrapki za 20 zł to jedne z najdroższych. Czy wydanie 20 zł na zdrapkę jest bardziej opłacalne niż kupienie 20 zdrapek po 1 zł? Sprawdzimy też, czy nie lepiej zagrać w zdrapkę internetową i czy postawienie w niej 20 zł da nam większą szansę na wygraną.

Graj na Lotto online

 1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
 2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
 3. Sprawdź, czy jest kod promocyjny

  Tutaj znajdziesz kod promocyjny Lotto

 4. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
 5. Wybierz gry lub gierki Lotto

Pamiętajcie, legalne zdrapki online znajdziecie tylko na stronie lotto.pl, pod nazwą gierki Lotto.

Spis treści
[↓]

Poniżej opisujemy przykładowe zdrapki Lotto za 20 zł.

Zdrapki Lotto za 20 zł

 • Mega Linie – bardzo rozbudowana zdrapka – najpierw odkrywamy TWOJE SYMBOLE, następnie zdrapujemy symbole na 27 liniach oraz pola wygranych przypisanych do linii. Skompletowanie wszystkich symboli w jednej linii oznacza wygranie kwoty przypisanej do linii. Jeśli w polu „Bonus” odkryjemy symbol dolara $, to wygramy przypisaną do niego kwotę. Główna wygrana to 410 000 zł, ale z 6 głównych nagród została tylko jedna do wygrania, ale wciąż do wygrania jest 9 x 41 000 zł. Aktualna pula na wygrane: 66 865 200 złotych.
 • Zdrapkowy milioner – to zdrapka z mnożnikami – jeśli w danej linii znajdziesz symbol PLIK PIENIĘDZY, otrzymujesz nagrodę przypisaną do linii, jeśli symbol GARNIEC – nagroda liczona jest 2x, jeśli symbol SEJF – nagroda liczona jest 5x. Wygrane się sumują. Główną wygraną w tej zdrapce był 1 000 000 zł (nagroda została wypłacona). Aktualna pula na wygrane: 14 135 260 złotych.
 • 1 000 000 zł w banku – aby wygrać, należy znaleźć wśród TWOICH LICZB jedną lub więcej z pięciu WYGRYWAJĄCYCH LICZB. Dodatkowo mamy także try wygrywające symbole. Jeśli odkryjesz symbol ZŁOTO, wygrywasz kwotę do niego przypisaną, jeśli symbol PLIK PIENIĘDZY – przypisana nagroda liczona jest 2x, jeśli symbol SEJF – nagroda liczona jest 5x. Główną wygraną w tej zdrapce był  1 000 000 zł (nagroda została wypłacona). Aktualna pula na wygrane: 8 931 000 złotych.
 • Super milion – jeżeli jakakolwiek z TWOICH LICZB jest taka sama jak któraś z WYGRYWAJĄCYCH LICZB, wygrywasz przypisaną do niej kwotę. Jeśli odkryjesz symbol dolara $, wygrasz przypisaną kwotę. Są także dwa mnożniki – symbol ZŁOTO (przypisana nagroda liczona jest 2x) oraz symbol DIAMENT (przypisana nagroda liczona jest 5x). Główną wygraną w tej zdrapce było  1 000 000 zł (nagroda została wypłacona). Aktualna pula na wygrane: 8 931 000 złotych.
 • Extremalne 7 – w tej zdrapce wygrywają trzy symbole, a dwa z nich mają mnożniki. Jeśli znajdziemy symbol PLIK PIENIĘDZY, wygramy przypisana do niego kwotę, jeśli symbol 7 – przypisana kwota liczona jest 2x, jeśli symbol ZŁOTO – kwota liczona jest 5x. Główna wygrana to 1 000 000 zł. Aktualna pula na wygrane: 22 463 400 złotych.

Czy polecamy zdrapki za 20 zł? Tak, to szansa na zostanie milionerem, więc polecamy. Oczywiście jest jeszcze kilka zdrapek za 30 zł, w których wygrane opiewają na 2 miliony złotych, ale w obecnych seriach tych zdrapek szanse na trafienie pozostałych nagród głównych są minimalne.

W zdrapki za 20 czy 30 zł warto jednak grać raz na jakiś czas, a nie regularnie, bo szybko może nas dopaść rezygnacja. Jeżeli w pierwszych 5 zdrapkach nic nie trafimy, a z naszego portfela zniknie 100 zł, raczej nie szybko się na nie skusimy ponownie.

Zatem zakup zdrapki za 20 zł raz na miesiąc w zupełności wystarczy. Spróbuj też raz kupić 20 zdrapek za 1 zł lub 10 zdrapek po 2 zł. My taki eksperyment przeprowadziliśmy i więcej pieniędzy udało nam się wygrać, kupując tańsze zdrapki niż jedną droższą. Jednak w Twoim przypadku może być zupełnie odwrotnie. Zwłaszcza że – jak w każdej zdrapce – o wiele łatwiej jest wygrać kwoty o niskich wartościach wygranych. Jednak w zdrapkach po 20 zł te niskie wygrane wynoszą: 20, 40, 80, 120 i 500 zł.

Świąteczna zdrapka za 25 zł

Jeśli mowa o zdrapkach za 20 zł, musimy wspomnieć także o jedynej w katalogu Lotto zdrapce za 25 zł. Nazywa się ona Świąteczne odliczanie i przypomina kalendarz adwentowy. Przy okazji musimy wspomnieć, że to nie jedyna świąteczna zdrapka Lotto, co roku, na początku listopada, Totalizator Sportowy wprowadza nową serię zdrapki Świąteczny kalendarz, w której główną wygraną jest 200 tysięcy złotych (zdrapka kosztuje 10 zł).

swiateczne odliczanie zdrapka lotto

Zdrapka Świąteczne odliczanie została wprowadzona w połowie października 2019 roku. Jej obecna seria ma nr 508. Do wygrania nadal pozostaje główna nagroda, czyli milion złotych. Nie ma natomiast już dwóch atrakcyjnych nagród) stopnia o wartości 100 tysięcy zł. Aktualna pula na wygrane to zaledwie: 2 044 225 złotych.

Aby wygrać w zdrapce Świąteczne odliczanie, należy na jednym z 24 pól odkryć symbol PREZENT, wówczas otrzymamy kwotę do niego przypisaną. Wygrane się sumują.

Zdrapki online za 20 zł. Wypróbuj gierki Lotto

Czy można zagrać w zdrapki przez internet? Tak, w Polsce tylko Lotto oferuje zdrapki online, czyli Gierki Lotto. We wszystkich z kilkudziesięciu gierek Lotto możemy zagrać za stawkę 20 zł (wszystkie gierki mają taką stawkę, w niektórych jest to górna granica). Najwyższa możliwa wygrana przy stawce 20 zł to milion, zupełnie jak w przypadku większości tradycyjnych zdrapek papierowych.

Aby zagrać w gierki Lotto, zarejestruj się przez link na górze tego artykułu i wypełnij dane w formularzu na lotto.pl

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *