Zdrapki za 10 zł

Sprawdź najlepsze zdrapki lotto za 10zł - wybierz wygrywające zdrapki online

W tym artykule przedstawimy zdrapki Lotto za 10 zł i podpowiemy, które naszym zdaniem są najbardziej atrakcyjne dla gracza. Zdrapki Lotto porównamy do zdrapek internetowych i sprawdzimy, w które bardziej opłaca się grać.

Zdrapki Lotto za 10 zł

  • Krzyżówka XXL – w tej zdrapce rozpoczynasz grę od zdrapania pola TWOJE LITERY, które skrywają 18 liter. Skorzystaj z nich (tyle razy ile wystąpią na krzyżówce) i skompletuj trzy lub więcej słów na polu Krzyżówka 1, Krzyżówka 2 i Krzyżówka 3 oraz na polu BONUS. Im więcej słów ułożysz tym wyższą otrzymasz wygraną (tabela wygranych widnieje z boku zdrapki). Dodatkowo gdy zdrapiesz MNOŻNIK WYGRANEJ Twoja nagroda może się powiększyć nawet trzykrotnie. Możesz trafić na mnożnik  x1, x2 i x3. Główna wygrana to 150 000 zł.
  • Mega Pensja – zacznij od zdrapania TWOICH LICZB, Jeżeli któraś z nich będzie taka sama jak któraś z WYGRYWAJĄCYCH LICZB wygrywasz przypisaną do niej kwotę. Gdy na zdrapce pojawią się dwa napisy MEGA PENSJA główna wygrana jest Twoja. Proste? Proste! Dodajmy, że główna wygrana wynosi 550 000 zł, a dokładniej 250 000 zł + 5 000 zł co miesiąc przez 5 lat.
  • Kasa x20 – ta zdrapka jest podobna do swojej poprzedniczki. Tak więc – jakakolwiek z TWOICH LICZB musi być sama jak któraś z WYGRYWAJĄCYCH LICZB. Jeżeli zdrapiesz dwie takie same liczby wygrywasz przypisaną do niej kwotę. Jeżeli znajdziesz symbol „x5”, „x10” lub x20 –  przypisaną do tego symbolu wygraną pomnóż x5, x10 lub x20. Główna wygrana to 500 000 zł.
  • Super Życie – z kolei ta zdrapka ma swojego starszego i młodszego brata. Młodszy to Dobre Życie, a Starszy Giga Życie. Zasady gry są te same, różni się jednak cena tych zdrapek i wysokość wygranej. Tu również musisz zdrapać pole TWOJE LICZBY. Jeżeli jakakolwiek liczba z tego pola będzie taka sama jak któraś z WYGRYWAJĄCYCH LICZB wygrywasz przypisaną do niej kwotę. Na polu TWOJE LICZBY może też skrywać się napis SUPER ŻYCIE – jeżeli znajdziesz dwa takie napisy wygraną I stopnia jest Twoja. I analogicznie – jeżeli na na polu TWOJE LICZBY znajdziesz dwa napisy SUPER ROK wygrywasz wygraną II stopnia. Najwyższa wygrana jaką można zgarnąć to 520 000 zł podzielone na lata. Wygrywasz tu bowiem 100 000 zł od razu i 7000 zł co miesiąc przez 5 lat.
  • Maxi Cash – kolejna zdrapka z podobnymi zasadami. Ponownie, jeżeli jakakolwiek z TWOICH LICZB będzie taka sama jak któraś z WYGRYWAJĄCYCH LICZB oznacza to nic innego, jak to, że wygrałeś przypisaną do niej kwotę. Z kolei gdy pod jednym z zakrytych pól znajdziesz napis PLIK GOTÓWKI – otrzymasz 40zł. Ile można wygrać w tej zdrapce? Aż 500 000 zł.

Najlepsza zdrapka Lotto za 10 zł

Jaką zdrapkę z tej wielkiej piątki polecamy? Nam najbardziej przypadła do gustu zdrapka Kasa x20. Mamy tu bowiem 20 szans na wygraną – tyle bowiem jest pól z zakrytymi liczbami, które mogą okazać się zwycięskie. W tej zdrapce łącznie przeznaczonych jest na wygrane 23 000 000 zł, a nakład wynosi 4 000 000 losów. Szanse na wygraną są więc bardzo atrakcyjne. Ponadto także wygrane II czy III stopnia są miłe dla oka i portfela. Możemy zgarnąć bowiem 20 000 zł i 1000 zł.

Oczywiście nie zawsze warto grać w daną zdrapkę, czasem, gdy okaże się, że wszystkie główne nagrody zostały już przez kogoś wygrane, warto zainwestować w inną zdrapkę, która może przynieść nam najwyższą pulę pieniędzy do zgarnięcia. Warto obserwować tabelę nagród, która na stronie: www.lotto.pl/zdrapki jest na bieżąco aktualizowana.

Zdrapki online

A teraz kilka słów o zdrapkach internetowych. Jak działają? Na podobnej zasadzie co zwykłe zdrapki – musimy zdrapać odpowiednie pole i sprawdzić czy kryją się pod nim zwycięskie liczby i symbole. Zamiast łamać paznokcie używamy do tego myszki od komputera. E-zdrapki są zazwyczaj o wiele bardziej rozbudowane, mają dodatkowe funkcje, dzięki którym gramy dłużej i możemy wygrać większe pieniądze.

Portal betsson nie jest dostępny na terenie Polski.

Na portalu Betsson zanim zdecydujemy się na grę w zdrapki za prawdziwe pieniądze możemy spróbować na czym polega gra w e-zdrapki w wersji demo. Nie płacimy żadnych pieniędzy, nie musimy się nigdzie rejestrować. Wystarczy wejść na stronę betsson i wybrać interesującą Cię zdrapkę. Do wyboru jest tu ponad 100 zdrapek. Co więcej w odróżnieniu od zwykłych zdrapek zasady e-zdrapek różnią się od siebie. Każda z nich posiada też inną szatę graficzną i dobraną muzykę.

Zaprezentujmy jedną z nich. Cash Rumble to niezwykle popularna zdrapka online. Obecnie aż trzech na dziesięciu zwycięzców w danym miesiącu wygrało wielką nagrodę grając właśnie w Cash Rumble. Zasady są bardzo proste – musisz odsłonić trzy takie same kwoty, a otrzymasz tę kwotę. Dodatkowo może zostać ona zwielokrotniona. Na e-zdrapce schowany jest bowiem mnożnik, który może wynieść 1, 2, 5, a nawet 10. Tak więc twoja wygrana może być ostatecznie aż 10 razy większa! W tym miesiącu jeden z graczy Betssona wygraj w Cash Rumble 17, 247 zł. Minimalna kwota zakładu to 0,50 euro, a maksymalna 20 euro, możecie więc zamiast wydawać 10 zł na zwykłą zdrapkę postaw klika zakładów na zdrapkę internetową!

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *