Zdrapki na wesele

Coraz więcej młodych par zamiast kwiatów czy wina woli otrzymać w prezencie kupony Lotto z grami liczbowymi lub zdrapki Lotto. Nic dziwnego, kwiaty zaraz uschną, wino zostanie wypite jeszcze szybciej, a jeden szczęśliwy los może odmienić ich całe życie.

Szóstkę trafić jednak bardzo trudno, dlatego polecamy zdrapki – po pierwsze są tematyczne, po drugie są efektowniejsze niż kupon totolotka, po trzecie łatwiej w nie wygrać – nawet jeżeli będzie to kwota 10 czy 100 zł. Zatem jakie zdrapki podarować na wesele? 

Spis treści
[↓]

Jakie zdrapki na wesele?

Na stronie www.lotto.pl/zdrapki znajdziecie kilkadziesiąt zdrapek – każdą wyróżnia coś innego i każda przedstawia coś innego. Jeżeli młoda para lubi sport, możecie jej sprezentować np. zdrapkę Wygrywamy!. Jeżeli interesuje się astrologią, warto wybrać zdrapkę Zodiak. Jednak najlepszym prezentem będzie zdrapka związana z symbolami miłości. 

Pomysł na zdrapki na wesele

Zastanawiacie się, jak wybrać zdrapki na wesele, mamy dla Was kilka pomysłów. Jednym jest wybór tematyczny, czyli zdrapki związane z miłością, i tu nie mamy dobrych informacji, bowiem niewiele jest takich zdrapek, a niektóre z nich nie mają już możliwości wygrania głównej nagrody. Sprawdziliśmy dane dotyczące wszystkich zdrapek i naszym zdaniem jedynym sensownym wyborem jest:

zdrapki lotto na wesele big love
 • Big Love – główna wygrana to 214 000 zł. Ma ona pola z 4 większymi sercami, pod którymi kryją się wygrywające liczby oraz 10 pól z mniejszymi sercami, pod którymi kryją się Twoje liczby. Co więcej, jeśli zdrapiemy symbol LOVE wygrana przypisana do tego pola liczona jest podwójnie.

Zdrapki Lotto na wesele

Wybierając zdrapki i Lotto kupony na wesele zamiast kwiatów często odwołujemy się do chęci zapewnienia młodej parze dostatniego życia, więc warto sięgnąć po efektowne zdrapki. Mamy tu na myśli zarówno te, które mają wysokie wygrane, jak i zdrapki, które mają nietypowy wygląd.

Proponujemy także takie, które w swej nazwie mają bogactwo. Oczywiście warto sprawdzić wcześnie na lotto.pl, jakie wygrane nadal są w grze. Jeśli nie wiecie, jak to zrobić, przeczytajcie nasz poradnik dotyczący tego, jakie zdrapki kupować.

 • Moc szczęścia – cena 5 zł, główna nagroda: 200 000 zł, nagrody II i III stopnia: 7000 i 400 zł. Aktualna pula na wygrane: 22 996 000 złotych.
 • Pełny portfel – cena 30 zł, główna nagroda: 2 000 000 zł, nagrody II i III stopnia: 50 000 i 5000 zł. Aktualna pula na wygrane: 12 811 040 złotych.
 • Góra kasy – cena 10 zł, główna nagroda: 2 x 500 000 zł, nagrody II i III stopnia: 10 000 i 1000 zł. Aktualna pula na wygrane: 17 542 480 złotych.
 • De Luxe 7 – cena 10 zł, główna nagroda: 2 x 500 000 zł, nagrody II i III stopnia: 5000 i 500 zł. Aktualna pula na wygrane: 29 591 720 złotych.

Jakie zdrapki na wesele 2024?

Jeśli chodzi o zdrapki na wesele, które odbędzie się w 2023 roku, to polecamy głównie nowości, bo dają największą szansę na wygraną.

Przeprowadziliśmy test na zdrapkach i sprawdziliśmy ile i jak można wygrać w zdrapki Lotto.

Zdrapki na wesele – jak zapakować?

Jak zapakować zdrapki na prezent, także ten weselny? Jak wręczyć zdrapki na wesele czy prezent? Oto kilka pomysłów:

 • ozdobna koperta lub koperta wykonana metodą decoupage’u
 • jeśli kupujecie dużo zdrapek, zróbcie z nich ruloniki, a następnie ułóżcie je w bukiet
 • ozdobne pudełeczko, ale przed jego kupnem warto sprawdzić rozmiar zdrapki, jaką zamierzamy kupić (są takie, które mają 30 cm długości)
 • włóżcie je do małego albumu na zdjęcia
 • zapakuj w ozdobny słoik, taki, jakie często kupujemy do kuchni, aby stały na półce
 • kupcie ramkę – z linkami i małymi klamerkami (takimi do przypinania zdjęć) i zapakuj w przezroczysty celofan
 • kupcie dużą antyramę lub ramę na zdjęcia i ułóżcie zdrapki, jakbyście tworzyli collage

Liczę, że pomogłam wybrać Wam zdrapki na wesele. W mojej opinii zdrapki na prezent to naprawdę dobry pomysł. A jeśli nie jesteście zwolennikami tradycyjnych zdrapek, to spróbujcie zdrapek online, zwanych Gierkami Lotto.

Gierki Lotto to – podobnie jak tradycyjne zdrapki – loteria pieniężna. Wybierając gierkę z katalogu Lotto, tak naprawdę kupujesz los. Działa to analogicznie to zdrapek, czyli np. odsłaniasz kolejne pola i dowiadujesz się, czy los był wygrany, czy przegrany.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *