Zdrapki na wesele

Coraz więcej młodych par zamiast kwiatów czy wina preferuje w prezencie kupony totolotka lub zdrapki Lotto. Nic dziwnego, kwiaty zaraz uschną, wino zostanie wypite jeszcze szybciej, a jeden szczęśliwy los może odmienić ich całe życie. Szóstkę trafić jednak bardzo trudno, dlatego polecamy zdrapki – po pierwsze są tematyczne, po drugie są efektowniejsze niż kupon totolotka, po trzecie łatwiej w nie wygrać – nawet jeżeli będzie to kwota 10 czy 100 zł. Oczywiście można trafić znacznie więcej!!!

Jakie zdrapki na wesele?

Na stronie www.lotto.pl/zdrapki znajdziecie ponad 40 zdrapek – każdą wyróżnia coś innego i każda przedstawia coś innego. Jeżeli młoda para lubi sport, możecie jej sprezentować np. zdrapkę Polska gola (więcej o niej piszemy tu – link). Jeżeli interesuje się astrologią warto wybrać zdrapkę Zodiak. Jednak najlepszym prezentem będzie zdrapka związana z symbolami miłości. Polecamy zdrapkę “Kocha czy lubi”, “Krzyżówkę z serduszkiem” czy “Złoty pierścionek”. Ceny tych zdrapek są niewielkie, dlatego najlepiej kupić ich kilka.

Faworyci wśród zdrapek na wesele

* Zdrapka na wesele Kocha czy lubi kosztuje 1 zł, a zakochani mogą wygrać nawet 14 000 zł. Zasady są proste, jak w szkolnych zabawach, wystarczy, że zdrapiesz pole z napisem SPRAWDŹ. Odczytaj słowo KOCHA bądź LUBI. Jeżeli odkryłeś słowo KOCHA wygrywasz kwotę z pola KOCHA. Jeżeli odkryłeś słowo LUBI otrzymasz kwotę z pola LUBI.

Zdrapka na wesele Krzyżówka z serduszkiem kosztuje 3 zł. Trzeba przyznać, że można się przy niej trochę pobawić. Na zdrapce znajduje się pole TWOJE LITERY, pod którymi kryje się 18 liter. Pod nimi widnieje krzyżówka z hasłami (jedną z liter w niektórych hasłach zastępuje serduszko). Jeżeli dane hasło zawiera wszystkie Twoje litery i zbierzesz takich haseł określoną liczbę – wygrywasz. Przykładowo, za 3 słowa otrzymasz 3 zł, za 7 słów 30 zł, główna wygrana – za uzbieranie 10 słów – to 50 000 zł.
zdrapka-na-wesele-krzyzowka

* Zdrapka na wesele “Złoty pierścionek” kosztuje 1 zł. Zasady nie są trudne – należy zdrapać sześć pierścionków, znajdujących się na zdrapce. Jeśli uda nam się znaleźć trzy takie same kwoty, wtedy wygrywamy – tę właśnie kwotę. Główna wygrana to 2000 zł.

Prezent na długie lata

Jako prezent na długie, wspólne życie możesz też kupić zdrapki na wesele z serii: “Dobre życie” (5 zł), “Super życie” (10 zł) czy “Giga życie” (20 zł), które wypłacane są ratami.

Gra w te zdrapki Lotto polega na dopasowaniu liczb z pola TWOJE LICZBY do liczb z pola WYGRYWAJĄCE LICZBY. Jeżeli któraś z nich będzie taka sama wygrałeś przypisaną do niej kwotę. Dodatkowo, jeżeli na polu TWOJE LICZBY znajdziesz dwa napisy DOBRE ŻYCIE, SUPER ŻYCIE czy GIGA ŻYCIE otrzymasz wygraną pierwszego stopnia. Z kolei, jeżeli na polu TWOJE LICZBY odkryjesz dwa napis DOBRY ROK otrzymasz wygraną drugiego stopnia.
giga pensja zdrapka

Te trzy zdrapki, różnią się od siebie wysokością wygranych. W zdrapce Dobre życie główna wygrana to 50 000 zł od razu + 4000 co miesiąc przez 3 lata. W zdrapce Super życie główna wygrana wynosi 100 000 zł od razu + 7000 zł co miesiąc przez 5 lat. Z kolei w zdrapce Giga życie główna wygrana to 160 000 zł od razu + 10 000 zł co miesiąc przez 7 lat.

Zdrapki online

Jedną z najpopularniejszych zdrapek online jest Sky of love. Nie mogliśmy się oprzeć i pokrótce ją zaprezentujemy. Skoro nie młoda para, to może Ty w nią zagrasz. Kwota zakładu zaczyna się już od 0,10 euro, a do zdobycia jest 2000 euro. A nóż będziesz miał szczęście, co pozwoli Ci nie tylko kupić wymarzony prezent parze młodej, ale i sobie.

E-zdrapka Sky of love przypomina automat do gry wideo. Posiada bęben z trzema szpulami, na których miłosne symbole po naciśnięciu przycisku ZAKRĘĆ szaleją jak jednoręki bandyta. W tę zdrapkę online wygramy, jeżeli ułożymy kombinację wygrywającą. Wynik zależy od tabeli wypłat o stałym prawdopodobieństwie. Jeśli ułożysz kombinację wygrywającą, podświetlony zostanie odpowiedni mnożnik tabeli wypłat. Wygrana zostanie wypłacona dla najwyższej kombinacji.

Dzięki przyciskom ‚+’ lub ‚-‚ znajdującym się obok licznika ZAKŁAD, możesz zwiększyć lub zmniejszyć kwotę monety, którą chcesz postawić. Najmniejsza kwota zakładu to 0,10 euro, największa to 20 euro. E-zdrapkę Sky of love oraz inne zdrapki internetowe charakteryzuje znakomita grafika, świetna muzyka i wiele atrakcyjnych funkcji.

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *