Papryczki Lotto online

Papryczki chili mają moc, a te w gierce Lotto Papryczki – moc wygrywania tysięcy złotych. Najwyższa wygrana w tej gierce może wynieść nawet 150 tysięcy złotych. Sprawdźcie, jak grać w Papryczki, aby wygrać.

Papryczki Lotto zasady – jak grać?

Opiszę Wam pokrótce, jak korzystać ze zdrapki online Papryczki. Znajdziecie ją w katalogu gierek Lotto. Pamiętajcie jednak, że to nie gra, a loteria pieniężna. Tak jak w tradycyjnej zdrapce kupujecie los z zasłoniętymi polami. W momencie zakupy wynik tego losu jest już przesądzony, a to, co widzicie na ekranie Waszego urządzenia, to wizualizacja wyniku tego losu.

lotto papryczki

W przypadku gierki Lotto Papryczki podstawowa rozgrywka polega na tym, że odkrywamy ogniste pola w pięciu kolumnach (od jednego do pięciu pól w kolumnie), z których każda ma inny mnożnik wygranej.

Lotto Papryczki to gierka polegająca na znalezieniu czerwonej lub złotej papryczki. Posiada mnożnik wygranej.

Każde z ognistych pól możemy po kolei, co przypomina drapanie kolejnych miejsc na tradycyjnej zdrapce, ale w gierkach Lotto istnieje opcja odsłonięcia wszystkich pól w jednym czasie (przycisk AUTO).

Pod zakrytymi polami gierki może znajdować się także złota papryczka, która uruchamia rundę bonusową.

Papryczki Lotto – gra bonusowa

Jeśli graczowi uda się odkryć złotą papryczkę przejdzie do dodatkowego etapu, w którym może zawalczyć o wygraną. W tej rundzie ma szesnaście pól, pod którymi kryją się papryczki w różnych kolorach oraz mnożniki.

Jeśli znajdziemy cztery papryczki takiego samego koloru (czerwonego, pomarańczowego, żółtego lub zielonego), wygrywamy kwotę przypisaną do danego koloru. Jeśli odkryjemy mnożnik, wtedy pojawi się on na skali mnożnika, a nasza potencjalna wygrana zostanie pomnożona o taką wartość.

papryczki runda bonusowa

Udało nam się znaleźć cztery zielone papryczki, ale zanim odkryliśmy ostatnią z nich, nie udało nam się znaleźć mnożnika, dlatego lepiej jest odkrywać pola po kolei niż korzystać z opcji automatycznego odkrywania.

lotto papryczki wygrana

Po zakończeniu rundy bonusowej pod złotą papryczką, którą znaleźliśmy przed uruchomieniem rundy bonusowej, pojawi się kwota wygranej z tej rundy.

lotto zlota papryczka

Przetestuj Papryczki Lotto online, jeśli Twoje ulubione tradycyjne zdrapki to:

  • Premia
  • Super linie
  • Szybkie 50

Papryczki gierki Lotto – jak się zalogować?

Aby zagrać w Papryczki Lotto na pieniądze, zarejestruj się w witrynie lotto.pl. Zrób to przez fioletowy przycisk na górze artykułu, a będziesz mieć pewność, że trafisz do właściwego formularza rejestracyjnego.

W razie wątpliwości odnośnie wypełnienia formularza na lotto.pl odsyłam Cię do artykułu dotyczącego kodu w Lotto i rejestracji.

Zanim zdecydujesz się zakupić los zdrapki online, możesz wypróbować demo każdej z gierek Lotto. Wersja demonstracyjna przybliży Ci mechanizm każdej gierki Lotto.

Gierki Lotto. Papryczki – najwyższe wygrane

Stawki w gierce Lotto Papryczki to: 1, 2, 5, 10, 20 i 30 zł. Od wyboru stawki uzależniona jest potencjalna nagroda, którą możecie wygrać:

STAWKAWYGRANA
1 zł5000 zł
2 zł10 000 zł
5 zł25 000 zł
10 zł 50 000 zł
20 zł100 000 zł
30 zł150 000 zł

Papryczki Lotto mają jedną z najniższych głównych wygranych – 150 tysięcy złotych. Jest to dość prost zdrapka online, ale z rundą bonusową. Jeśli chcesz sięgnąć po wyższe wygrane, spróbuj gierek Krzyżówki lub Sztabki. W nich jest aż milion złotych do wygrania.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *