Papryczki Lotto online

Papryczki chili mają moc, a te w gierce Lotto Papryczki – moc wygrywania tysięcy złotych. Najwyższa wygrana w tej gierce może wynieść nawet 150 tysięcy złotych. Sprawdźcie, jak grać w Papryczki, aby wygrać.

Graj na Lotto online

  1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
  2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
  3. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
  4. Wybierz gry lub gierki Lotto

Papryczki Lotto zasady – jak grać?

lotto papryczki

W przypadku gierki Lotto Papryczki podstawowa rozgrywka polega na tym, że odkrywamy ogniste pola w pięciu kolumnach (od jednego do pięciu pól w kolumnie), z których każda ma inny mnożnik wygranej.

Lotto Papryczki to gierka polega na znalezieniu czerwonej lub złotej papryczki.
Szansa wygrania jakiejkolwiek nagrody wynosi od 1 na 2.90 do 1 na 8.50

Każde z ognistych pól możemy odsłaniać pojedynczo, co przypomina zdrapywanie kolejnych pól na tradycyjnej zdrapce, ale istnieje także możliwość odsłonięcia wszystkich pól naraz. Służy do tego przycisk AUTO.

Podczas odkrywania pól możemy także znaleźć złotą papryczką, która uruchamia rundę bonusową.

Papryczki Lotto – gra bonusowa

Jeśli graczowi uda się odkryć złotą papryczkę przejdzie do dodatkowego etapu, w którym może zawalczyć o wygraną. W tej rundzie ma szesnaście pól, pod którymi kryją się papryczki w różnych kolorach oraz mnożniki.

Jeśli znajdziemy cztery papryczki takiego samego koloru (czerwonego, pomarańczowego, żółtego lub zielonego), wygrywamy kwotę przypisaną do danego koloru. Jeśli odkryjemy mnożnik, wtedy pojawi się on na skali mnożnika, a nasza potencjalna wygrana zostanie pomnożona o taką wartość.

papryczki runda bonusowa

Udało nam się znaleźć cztery zielone papryczki, ale zanim odkryliśmy ostatnią z nich, nie udało nam się znaleźć mnożnika, dlatego lepiej jest odkrywać pola po kolei niż korzystać z opcji automatycznego odkrywania.

lotto papryczki wygrana

Po zakończeniu rundy bonusowej pod złotą papryczką, którą znaleźliśmy przed uruchomieniem rundy bonusowej, pojawi się kwota wygranej z tej rundy.

lotto zlota papryczka

Spróbuj zagrać w Papryczki Lotto online, jeśli Twoje ulubione zdrapki to:

  • Premia
  • Super linie
  • Szybkie 50

Papryczki gierki Lotto – jak się zalogować?

Aby zagrać w Papryczki Lotto na pieniądze, należy zarejestrować się na stronie lotto.pl. Zróbcie to przez nasz link, a będziecie mieli pewność, że traficie bezpośrednio do formularza rejestracyjnego:

Jak wypełnić formularz na lotto.pl i otrzymać bonus 20 zł na gry i gierki Lotto? Sprawdź w naszym artykule na temat rejestracji w Lotto.

Zanim zaczniecie grać na pieniądze, możecie wypróbować wersję demonstracyjną każdej z gierek Lotto. To taka gra testowa, która przybliży Wam mechanizm każdej gierki Lotto.

Gierki Lotto. Papryczki – najwyższe wygrane

Stawki w gierce Lotto Papryczki to: 1, 2, 5, 10, 20 i 30 zł. Od wyboru stawki uzależniona jest potencjalna nagroda, którą możecie wygrać:

1 złwygrana: 5000 zł
2 złwygrana: 10 000 zł
5 złwygrana: 25 000 zł
10 zł wygrana: 50 000 zł
20 złwygrana: 100 000 zł
30 złwygrana: 150 000 zł

Obecnie pula gierki Lotto Papryczki wynosi obecnie ponad 44 mln zł.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *