Lotek zdrapka Lotto

Jedni kupują porcelanowe słoniki na szczęście, my polecamy zdrapkę Lotek, powszechnie nazywaną „zdrapka Słonik”. Za sprawą zdrapki online zajrzymy też do dżungli, gdzie duże wygrane mogą nam przynieść dzikie zwierzęta.

Graj na Lotto online

  1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
  2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
  3. Sprawdź, czy jest kod promocyjny

    Tutaj znajdziesz kod promocyjny Lotto

  4. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
  5. Wybierz gry lub gierki Lotto

Zdrapka Lotek

Dlaczego polecamy? Chociażby ze względu na to, że kupiliśmy ją raz (koszt 1 zł) i wygraliśmy 40 zł! Może suma nie powala na kolana, ale bardzo ucieszyła.

lotek zdrapka lotto 1 zl

Zdrapka lotto Słonik należy do moich ulubionych także z innego względu. Jej reguły są bardzo proste. Na zdrapce widnieje pole z czterema słodkimi babeczkami, pod nią kryją się różne zwierzęta. Jeżeli jednym z nich będzie słoń, wygrywasz kwotę, która kryje się pod polem WYGRANA. Jeżeli znajdziesz dwa symbole słonia, Twoja wygrana się podwoi.

Najwyższa wygrana to 40 000 zł – kwota dość spora, jak na wydatek rzędu 1 zł. Kolejno można w niej wygrać także: 1000 zł, 500 zł, 80 zł, 40 zł, 20 zł, 10 zł, 5 zł, 4 zł i 2 zł.

Zdrapka Słonik – gierka Kurki

Zdrapki online mają ten plus, że nie musisz nigdzie wychodzić, aby wygrać. Możesz grać w e-zdrapki na komputerze, tablecie czy smartfonie. Możesz też wybrać opcję gry w zdrapki internetowe za darmo lub w zdrapki online za prawdziwe pieniądze.

Gdzie znaleźć zdrapki online? Gierki Lotto online podobne są do tradycyjnych zdrapek, ale zamiast drapać, po prostu odkrywamy kolejne pola. Poza tym są interaktywne.

lotto gierki kurki

Lotto Kurki to gierka, polegająca na odkrywaniu pól. Szansa wygrania jakiejkolwiek nagrody dla danej stawki wynosi od 1 na 2.84 do 1 na 3.44.

W grze Kurki Lotto, podobnie jak w zdrapce Lotek, należy odkrywać pola, w tym przypadku jajka, znajdujące się po lewej stronie. Jeśli gracz znajdzie na wyklutym z jajka kurczaku taką samą liczbę, jak na szczęśliwych kurach po prawej stronie, wygrywa kwotę przypisaną do kurczaka.

Pojedyncze odkrywanie liczb, które kryją się za jajkami, przypomina zdrapywanie kolejnych pól na tradycyjnej zdrapce. Mamy także możliwość odsłonięcia wszystkich pól naraz (przycisk AUTO).

Jeśli natomiast uda się odkryć szarego kurczaka, gracz otrzyma nagrodę natychmiastową, czyli kwotę przypisaną do niego.

kurki lotto wygrana

Gierka Kurki od Lotto na tle innych jest tak prosta, jak zdrapka Lotek, ponieważ nie zawiera rundy bonusowej. Możemy liczyć jedynie na mnożniki (kurczaki z symbolem 2x i 5x).

Przeczytajcie więcej na temat rejestracji, gierek i kodu promocyjnego w Lotto.

Gierki Lotto. Kurki – najwyższe wygrane

Główna wygrana w grze Kurki Lotto to milion, przy stawce 20 zł. Zaletą gierek Lotto online jest to, że to Ty decydujesz, po jaką wygraną chcesz sięgnąć. To gracz decyduje, za jaką stawkę zagra i to od tej stawki uzależniona jest potencjalna wygrana. Dostępne są stawki od 1 zł do 20 zł.

Tak kształtują się najwyższe wygrane w zależności od stawki:

1 złwygrana: 10 000 zł
2 złwygrana: 25 000 zł
3 złwygrana: 40 000 zł
5 złwygrana: 100 000 zł
10 zł wygrana: 500 000 zł
20 złwygrana: 1 000 000 zł

Aby zagrać w Kurki Lotto, wystarczy się zarejestrować na stronie Lotto, najlepiej przez link na górze tego artykułu. Przycisk przeniesie Was we właściwe miejsce na stronie na Lotto.pl do formularza rejestracyjnego lub opcji logowania przez bank.

Gierki online od Lotto

Lotto Gierki to produkt Totalizatora Sportowego. Dostępne są na stronie lotto.pl. Gierki i są to zdrapki online. Zasady gierek Lotto, wersje demo, szanse na wygraną, tabele wygranych oraz inne informacje znajdziecie na stronie Lotto online. A po rejestracji będziecie mogli korzystać ze wszystkich produktów Lotto online.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *