Krzyżówka

Lubisz krzyżówki i łamigłówki? Mamy dla Ciebie dwie zdrapki, które powinny przypaść Ci do gustu. Pierwsza z nich to zdrapka lotto o nazwie I ❤ Krzyżówka (dawniej Krzyżówka), druga to gierka zdrapka online Krzyżówki.

Graj w Lotto zdrapki online

  1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
  2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
  3. Dokonaj wpłaty na portfel gracza
  4. Wybierz zdrapki online, czyli Gierki Lotto

Zdrapka I ❤ Krzyżówka Lotto

Jak to zazwyczaj w krzyżówkach, aby wygrać, musisz ułożyć poprawne hasła. Różnica jest taka, że w tej zdrapce hasła te muszą tworzyć TWOJE LITERY. Już tłumaczymy.

Krzyżówka Lotto – dawna wersja

Na zdrapce masz zakryte pole, pod którymi kryje się 18 liter. Te litery dopasowujesz do liter znajdujących się w słowach na krzyżówce. Jeżeli w danym słowie znajdą się wszystkie litery z tego pola, to możesz je wpisać na swoje konto. Aby wygrać, musisz jednak ułożyć minimum trzy słowa (wygrasz wtedy 3 zł). Za 10 słów otrzymasz z kolei nagrodę główną, która wynosi 40 000 zł.

Zdrapka I ❤ Krzyżówka Lotto kosztuje 3 zł. Do wygrania masz tu takie sumy, jak: 40 000 zł (10 słów), 10 000 zł (9 słów), 1000 zł (8 słów), 100 zł (7 słów), 20 zł (6 słów), 10 zł (5 słów), 6 zł (4 słowa) i 3 zł (3 słowa).

Nam udało ułożyć się tylko dwa. Niestety, w większości haseł występuje litera “A”, jeżeli więc znajdziecie ją w polu TWOJE LITERY macie spore szanse na wygraną!

Obecnie w puli zdrapki znajduje się około 2 milionów złotych.

i love krzyzowka lotto

Zdrapka online Krzyżówki Lotto

Jeśli nie po drodze Wam do kolektury po tradycyjną zdrapkę, wybierzcie zdrapkę online w postaci gierki Lotto – Krzyżówki. Podobnie, jak w zdrapce Krzyżówka, mamy tutaj pulę liter (także jest ich osiemnaście), z których należy ułożyć od 3 do 10 słów, aby wygrać.

krzyzowki lotto gierka

Gierka Lotto Krzyżówki polega na tym, aby ułożyć wszystkie litery w danym słowie. I tak jak w tradycyjnej zdrapce Krzyżówka, wygrana dostępna jest za ułożenie przynajmniej 3 słów. Jest jednak interaktywna i można w nią grać na laptopie, telefonie czy tablecie. Zanim zaczniemy grać na pieniądze, możemy wypróbować wersję demonstracyjną gry, aby zobaczyć, czy taka zabawa nam odpowiada.

Lotto Krzyżówki to gierka polegająca ułożeniu wskazanych słów z odsłanianych liter. Szansa wygrania jakiejkolwiek nagrody wynosi od 1 na 1.62 do 1 na 6.92.

Krzyżówki to gra jak zdrapka online, dlatego mamy tutaj dodatkowe funkcje, np. pola z literami w krzyżówce możemy odsłaniać pojedynczo (jakbyśmy zdrapywali pola na tradycyjnej zdrapce), ale możemy odsłonić wszystkie pola od razu (przycisk AUTOUZUPEŁNIANIE). Możemy także odsłaniać litera po literze i skorzystać z podpowiedzi, gdzie dana litera się znajduje (przycisk PODPOWIEDZI).

lotto krzyzowki

Jak grać w Krzyżówki Lotto? Po lewej stronie mamy tabelę wygranych za odkrycie od 3 do 10 słów (wysokość wygranych zależy od stawki), po prawej 18 stronie mamy pól z literami do odsłonięcia. Litery są losowane za pomocą koła – możemy losować sami lub wybrać opcję automatyczną (przycisk AUTO). Po odsłonięciu odkryta litera, jeśli odpowiada literze w danym słowie, jest wpisywana w odpowiednie miejsce (jeśli wybierzemy opcje AUTOUZUPEŁNIANIE). W przeciwieństwie do zdrapki Krzyżówka, mamy tutaj jeszcze bonus, jeśli na kole wypadnie także diament, otrzymujemy bonusową literę (w sumie możemy ich zdobyć trzy).

Gierka Krzyżówki online – najwyższe wygrane

Ile można wygrać w gierce Krzyżówki Lotto online? To zależy od stawki, którą wybierzemy. Dostępne w zdrapce Słówka online są stawki: 1, 2, 3, 5, 10 i 20 zł, a tak wyglądają najwyższe wygrane przy konkretnych stawkach:

1 złwygrana: 10 000 zł
2 złwygrana: 25 000 zł
3 złwygrana: 40 000 zł
5 złwygrana: 100 000 zł
10 zł wygrana: 500 000 zł
20 złwygrana: 1 000 000 zł

Obecnie gierce Krzyżówki Lotto do wygrania jest blisko 38 mln zł. Aby zagrać, wystarczy się zarejestrować na stronie Lotto, najlepiej przez poniższy link:

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak poprawnie zarejestrować się na lotto.pl i odebrać bonus, przeczytajcie nasz artykuł o tym, jak grać w Lotto online.

Jak grać w Gierki Lotto online?

Gierki Lotto online to minigry od Totalizatora Sportowego. Zasady gierek Lotto, szanse na wygraną, tabele wygranych oraz dodatkowe informacje znajdziecie na stronie Lotto online. Wystarczy, że kliknięcie w przycisk powyżej, wypełnicie formularz lub po prostu zalogujecie się poprzez swój bank. Po rejestracji i weryfikacji konta będziecie korzystać z gierek Lotto online.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *