Krzyżówka 3zł – Wygrana 40 000zł – Zdrapki Lotto

Sprawdź i zagraj w zdrapkę Lotto Krzyżówka i wygrywaj online

Lubisz krzyżówki i łamigłówki? Mamy dla Ciebie dwie zdrapki, które powinny przypaść Ci do gustu. Pierwsza z nich to zdrapka lotto o nazwie Krzyżówka, druga to e-zdrapka Mega Safe, którą znajdziesz na portalu Betsson. Niestety strona Betsson nie jest dostępna dla graczy z Polski.

Zdrapka Krzyżówka

Jak to zazwyczaj w krzyżówkach, aby wygrać musisz ułożyć poprawne hasła. Różnica jest taka, że w tej zdrapce hasła te muszą tworzyć TWOJE LITERY. Już tłumaczymy. Na zdrapce masz zakryte pole, pod którymi kryje się 18 liter, teraz dopasowujesz te litery do liter znajdujących się na krzyżówce. Jeżeli w danym słowie znajdą się wszystkie litery z tego pola, to możesz je wpisać na swoje konto. Aby wygrać musisz jednak ułożyć minimum trzy słowa (wygrasz wtedy 3 zł). Za 10 słów otrzymasz z kolei nagrodę główną, która wynosi 40 000 zł.

Zdrapka Krzyżówka kosztuje 3 zł. Do wygrania masz tu takie sumy jak: 40 000 zł (10 słów), 10 000 zł (9 słów), 1000 zł (8 słów), 100 zł (7 słów), 20 zł (6 słów), 10 zł (5 słów), 6 zł (4 słowa) i 3 zł (3 słowa).

Mi udało ułożyć się tylko dwa. Niestety w większości haseł występuje litera “A”, jeżeli więc znajdziecie ją w polu TWOJE LITERY macie spore szanse na wygraną!

E-zdrapka Mega Safe

Ta zdrapka internetowa to coś dla miłośników tajnych misji. Wejdź na stronę betsson i wybierz zdrapkę Mega Safe. Na ekranie komputera wyświetli Ci się wielki stalowy sejf, który zwyczajnie musisz otworzyć. Jak? Należy wpisać poprawny 3-cyfrowy kod. W każdej zdrapce masz sześć szans, aby trafić odpowiednią liczbę. Mi udało się za czwartym razem przy stawce 1 euro. W sejfie kryło się 10 euro.

Dodajmy, że kwota stawki, za jaką można grać wynosi od 0,50 do 20 euro. Im wyższa stawka, tym większa wygrana. Najwięcej przy stawce 20 euro można wygrać 200 000 euro. Przy stawce 0,50 euro będzie to 5000 euro.

Dlaczego polecamy tę e-zdrapkę? Zaciekawiła nas ona od strony wizualnej, ale zwróciliśmy też uwagę na świetnie dopasowaną muzykę, niczym soundtrack do filmów z Jamesem Bondem, oraz wysokie wygrane.

Jeżeli chcesz się przekonać czy Tobie również spodoba się ta zdrapka możesz wypróbować opcji gry w zdrapki internetowe za darmo. Otrzymasz określoną sumę pieniędzy, którą możesz dysponować jak chcesz. Jak skończą Ci się pieniądze, otrzymasz kolejne. To doskonały sposób, aby wyrobić sobie wprawę przed grą w zdrapki online na prawdziwe pieniądze. Możesz zagrać za minimalną i maksymalną stawkę i sprawdzić czy szczęście Ci sprzyja.

Jeżeli tak, może warto zainwestować w zdrapki internetowe. Pamiętaj, że wpłacając depozyt na konto Betssona masz do wyboru setki e-zdrapek. Nie musisz grać tylko w jedną, możesz spróbować wszystkich po kolei. Przy pierwszym depozycie czeka na Ciebie także bonus od wpłaty. Wpłacasz konkretną kwotę i otrzymujesz bonus pieniężny w oparciu o procent wpłaconej sumy.

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *