Garniec złota Lotto

Coś dla miłośników Irlandii, legend o Leprechaunach i garncach złota, czterolistnej koniczyny, czyli gierka Garniec złota Lotto. Przeczytajcie recenzję gierki Lotto i poszukajcie skarbu, którym jest garniec złota na końcu tęczy.

Garniec złota – zagraj w gierkę

 1. Kliknij w fioletowy przycisk poniżej
 2. Zarejestruj i zweryfikuj konto
 3. Wpłać na portfel gracza
 4. Wybierz gierkę Garniec złota

Garniec złota, Irlandia, tęcza, skrzaty – jakie symbole znajdziemy na zdrapce online? W tej grze symboli jest jedenaście i są następujące:

 • garniec złota (bonus)
 • czterolistna koniczyna (bonus)
 • Leprechaun (irlandzki skrzat)
 • złote monety
 • podkowa
 • węzeł celtycki
 • studnia
 • harfa
 • zielony kapelusz
 • but do stepu irlandzkiego
 • muchomor czerwony

Mamy tu wiele symboli szczęścia oraz mnożniki. Aby wygrać jakąkolwiek nagrodę w gierce Garniec złota Lotto online, należy odnaleźć na planszy trzy lub cztery takie same symbole.

garniec złota lotto zdrapka online

Garniec złota – jak grać online?

Zanim zagracie w gierkę Garniec złota na pieniądze, możecie wypróbować wersję demonstracyjną, ale pamiętajcie, że można w nią zagrać tylko 10 razy na dobę. Mam dla Was jednak mały tip, wystarczy, że się zarejestrujecie, najlepiej przez przycisk na górze tego artykułu, wtedy traficie bezpośrednio do formularza, i możecie grać za darmo do woli.

Co jakiś czas system zapyta Was, czy chcecie grać na pieniądze, wtedy odmówcie i grajcie dalej w wersję demo.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości na temat tego, jak wypełnić formularz, porady znajdziecie w naszym artykule na temat rejestracji w Lotto.

Oto przykład wygranej w wersji demonstracyjnej. Udało mi się odkryć dwa symbole: studnię i harfę.

lotto garniec złota
lotto garniec złota

Jak widzicie na screenach, trzy symbole studni mają przypisany mnożnik x10, a trzy symbole harfy – mnożnik x5. Nagrody się sumują. Grałam za najwyższą stawkę, czyli 30 zł, dzięki czemu za odkrycie 3 symboli studni otrzymałam dziesięciokrotność stawki (10 x 30 zł), czyli 300 zł, a za odkrycie 3 symboli harfy (5 x 30 zł) – 150 zł.

garniec złota lotto wygrana

Gdybym nie grała w wersji demonstracyjnej, a na prawdziwe pieniądze, mogłabym wygrać 450 zł.

Lubisz grać w gry liczbowe? Przeczytaj nasz poradnik na temat tego, jak wygrać w Lotto!

Gierka Garniec złota – zasady gry

Najpierw należy wybrać stawkę (od niej zależy wysokość wygranej – tabela poniżej), następnie nacisnąć okrągły przycisk PŁACĘ, wówczas zostanie pobrana opłata za los.

Każdy z wymienionych symboli posiada przypisany mnożnik w dwóch kolumnach – dla trzech i czterech symboli. Najniżej „punktowany” jest muchomor, a najwyżej irlandzki skrzat. Jeśli na planszy znajdziemy trzy także same symbole, wygrywamy, a nagroda jest mnożona przez przypisany do symbolu mnożnik. Natomiast jeśli odkryjemy cztery takie same symbole, mnożnik jest podwajany.

Gierki Lotto online mogą posiadać dodatkową rundę, tzw. rundę bonusową. Tak jest właśnie w przypadku gierki Garniec złota Lotto.

Garniec złota – gra bonusowa

Gra Garniec złota ma dwa bonusy. Pierwszy z nich to tytułowy garniec złota. Jeśli odkryjemy go na planszy z symbolami, uruchomiona zostanie dodatkowa runda typu pick me. Na ekranie pojawią się trzy symbole garnka ze złotem, gracz wybiera jeden z nich i otrzymuję nagrodę, która się pod nim kryje.

W drugiej rundzie bonusowej, która pojawia się po odkryciu trzech czterolistnych koniczyn, zostają przyznane graczowi trzy dodatkowe obroty. Wszystkie symbole obracają się w poszukiwaniu dodatkowych symboli koniczyny. Każdy dodatkowy symbol koniczyny zwiększa wygraną i resetuje obroty.

Spróbuj zagrać w Garniec złota Lotto, jeśli Twoje ulubione zdrapki to:

 • Lucky 777
 • Vabank
 • Koniczynka

Garniec złota Lotto – tabela wygranych

Sprawdźmy, jakie są wygrane w gierce Garniec złota? Ile oferuje nam garniec złota na końcu tęczy? Najwyższa możliwa wygrana to 150 tysięcy złotych, a w całej puli wciąż jest ponad 40 milionów złotych do wygrania.

Pamiętajcie, że gierki Lotto to tak naprawdę zdrapki online. Oznacza to, że podobnie jak w tradycyjnych zdrapkach, kupujemy los i w momencie zakupu do niego zostaje przypisana wygrana lub przegrana, a to, co widzimy na ekranie komputera czy telefonu to wizualizacja tego losu. Dostępne są stawki od 1 zł do 30 zł.

A tak kształtują się najwyższe wygrane w zależności od wybranej przez nas stawki:

1 złwygrana: 5000 zł
2 złwygrana: 10 000 zł
5 zł wygrana: 25 000 zł
10 złwygrana: 50 000 zł
20 złwygrana: 100 000 zł
30 złwygrana: 150 000 zł
Gierka Garniec Złota Lotto – stawki i wygrane

Czy w gierkę Garniec Złota można wygrać?

Tak, tak samo jak w zdrapki Lotto, jednak musicie się liczyć z tym, że nie będą to duże wygrane. Najczęściej wygracie dokładnie tyle, za jaką stawkę zagraliście, ale zdarzają się także wygrane na poziomie 5000-6000 zł. Najwyższa wygrana w gierce Garniec Złota to do tej pory 25 000 zł.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *