Diamenciki Lotto online

Gierki Lotto, podobnie jak tradycyjne zdrapki cieszą się dużą popularnością. Jedną z bardziej lubianych jest gierka Diamenciki Lotto. Przypomina ona zdrapki online z diamentami, ale ma dodatkową rundę. I można w niej wygrać naprawdę sporo pieniędzy, bo aż 1 500 000 zł.

Gierka Lotto Diamenciki polega na odsłonięciu diamentów i odnalezieniu pod nimi kwot wygranych, pasujących do diamentów z pola Szczęśliwe Liczby. To zdrapka online z najwyższą możliwą wygraną wśród gierek Lotto.

Diamenciki Lotto online – stawki i wygrane

Jakie są wygrane w gierce Diamenciki Lotto? Najwyższa wygrana (przy najwyższej stawce) to 1,5 miliona złotych! To Wy decydujecie, za jaką stawkę gracie. Wygrane zależą od stawki, którą wybierzemy. Stawki w gierce Diamenciki Lotto online to: 1-30 zł.  Tak wyglądają najwyższe wygrane w zależności od stawki:

1 złwygrana: 10 000 zł
2 złwygrana: 25 000 zł
5 złwygrana: 100 000 zł
10 złwygrana: 400 000 zł
20 zł wygrana: 1 000 000 zł
30 złwygrana: 1 500 000 zł

Aby wziąć udział w grze Lotto Diamenciki, należy założyć konto gracza na stronie Lotto, najlepiej przez poniższy link:

Nie wiesz, jak wpisywać dane w formularz na lotto.pl? Zobacz instrukcję rejestracji w Lotto online.

Jak grać w Diamenciki Lotto?

Odkrywać możemy pojedynczo (tak, jakbyśmy drapali pole po polu) lub automatycznie, wszystkie pola naraz (przycisk AUTO).

Lotto Diamenciki

Jeśli odkryjemy symbol 2x, wtedy podwoimy naszą wygraną. Natomiast jeśli gracz znajdzie pierścień z diamentem, zdobędzie wszystkie nagrody dostępne na planszy gry.

Gdy znajdziemy przy naszych liczbach pięć symboli gwiazdek, rozpoczniemy rundę bonusową.

diamenciki gierki lotto online

Lotto Diamenciki to gierka polegająca na odsłanianiu kolejnych pól z diamentami. Wśród innych gierek Lotto wyróżnia ją rekordowa wygrana główna. To aż 1,5 miliona złotych.

Gierka Diamenciki Lotto online – gra bonusowa

W rundzie bonusowej należy odkryć sztabki złota znaleźć co najmniej 3 diamentowe broszki, aby wygrać. Jeśli odsłonimy trzy symbole „X”, runda bonusowa się kończy.

diamencki lotto gra bonusowa

Czy warto wybrać Diamenciki? Moim zdaniem tak, ponieważ do tej pory nie padła najwyższa wygrana (aby o nią zagrać, należy wybrać najwyższą stawkę).

Dotychczasowy rekord wygranej to 400 000 zł. Kilka razy padła wygrana po 100 tysięcy złotych, więc jest szansa zgarnąć jeszcze w tej transzy najwyższe trofeum.

Pamiętajcie jednak, że gierki Lotto to tylko loteria. Nie macie wpływu na przebieg gry, który widzicie na ekranie urządzenia. Kupujecie los z danej transzy losów, a co widzicie, to tylko wizualizacja wyniku przypisanego Wam przez system losu.

Według informacji Totalizatora Sportowego to jedna z chętniej wybieranych pozycji z katalogu gierek.

– Największą popularnością wśród całej kategorii (gierek Lotto – przyp. red.) cieszą się Błyskotki i Diamenciki – informują przedstawiciele Totalizatora Sportowego.

Spróbuj zagrać w gierkę Diamenciki Lotto, jeśli Twoje ulubione zdrapki to:

  • Czarny diament
  • Diamentowy los
  • Różowy diament

Gierki Lotto to – podobnie jak tradycyjne zdrapki – loteria z natychmiastowym wynikiem. Nie musicie czekać na losowanie, po prostu gracie i po kilku / kilkunastu sekundach macie odpowiedź, czy wygraliście, czy nie.

Komentarze: 1
  • Moja 2023-08-31 o 04:36

    Nie wierzę w te gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *