Zdrapki na Telefon

Kasyna internetowe w dużej mierze “przechodzą” obecnie na wersje mobilne. Nic dziwnego, bowiem coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych, takich jak tablet, smartfon i telefon komórkowy. Na komórce zagramy już nie tylko w automaty do gry online, ale także w zdrapki.

Co musisz wiedzieć zanim rozpoczniesz grę w e-zdrapkę na urządzeniu mobilnym? Przede wszystkim, gdzie ją kupić i jak ją włączyć!

Jak włączyć zdrapkę online

Przed rejestracją na portalu, gdzie dostępne są w e-zdrapki sprawdź, czy Twoje urządzenie obsługuje wszystkie potrzebne funkcje. Upewnij się, że strona mobilna kasyna jest kompatybilna z iPhonem, iPadem, Androidem, Samsungiem Galaxy oraz każdym innym urządzeniem, które ma dostęp do Internetu.

Jeżeli chodzi o dostęp zdrapek online portal Betsson bije konkurencję na głowę. Można w nim zagrać w setki najróżniejszych e-zdrapek. Spora część z nich jest dostępna także na urządzeniach mobilnych. Aby zagrać w e-zdrapkę na telefonie czy tablecie wejdź na stronę mobilną www.betsson.com z dowolnej przeglądarki mobilnej lub pobierz aplikację na IOS lub Androida. My polecamy m. in. Diamond Duet, Cash Rumble, 3WOW, XO i Golden Fortune.

  • Android – dotknij przycisk “Betsson Android – darmowe pobranie,” który znajduje się na górze ekranu, a następnie „Pobierz Aplikację”. Pamiętaj, aby ustawić dopuszczanie Nieznanych Źródeł. Aby to zrobić, przejdź do: Ustawienia » Bezpieczeństwo » Nieznane źródła » Dopuść Nieznane Źródła.
  • IOS – przejdź do App Store z iPhone’a lub iPada i wyszukaj „Betsson”. Dotknij przycisk „Pobierz Aplikację,” aby rozpocząć pobieranie. Możesz także pobrać aplikację na swojego Macbooka z iTunes, a następnie skopiować ją na swoje urządzenie.

Zdrapki internetowe na telefonie czy tablecie mają obecnie najwyższej jakości grafikę. Gra jest dostosowana do wielkości ekranu, także dotykowego. Funkcje gry na smartfonie zostały ograniczone do minimum, aby gra była przejrzysta i wygodna, a sam ekran nie był “zaśmiecony”. Oczywiście te informacje, których nie widać na ekranie można rozwinąć w osobnym pasku. Na tabletach, które mają większy ekran niż smartfony, na ekranie głównym zobaczymy już więcej funkcji. Możemy też liczyć na efekty wizualne, prawie tak rozbudowane jak w wersji na komputer.

Ikonka telefonu przy zdrapce oznacza, że posiada ona wersję mobilną.

Niestety Betsson nie jest już dostępny dla graczy przebywających w Polsce.

Jak kupić zdrapkę internetową

Przede wszystkim, aby rozpocząć grę w zdrapki na prawdziwe pieniądze – czy to w wersji standardowej czy mobilnej – musisz się zarejestrować. Możesz to zrobić zarówno na komputerze, jak i tablecie czy telefonie. Na stronie startowej Betssona, ale także innych portali internetowych znajdziesz ikonkę “Rejestracja”. Najczęściej jest ona krótka i wymaga podania podstawowych danych. Następny krok to wpłata pieniędzy. Możesz dokonać depozytu za pomocą przelewu, e-portfela czy przez kartę kredytową. Teraz możesz już grać i wygrywać.

Jeżeli jesteś już zarejestrowany na jednym z kasyn internetowych pod żadnym pozorem nie zakładaj drugiego konta!!! To nielegalne i możesz ponieść za to konsekwencje. Aby grać w kasynie mobilnym używasz tych samych danych logowania, które stosujesz, aby grać w kasynie online.

Co więcej wszelkie transakcje płatnicze działają na tej samej zasadzie. Jeżeli na Twoim koncie internetowym skończyły się środki, możesz je doładować także z urządzenia mobilnego. Aby dokonać wpłaty, wystarczy, że udasz się do kasy, wybierzesz interesującą Cię formę płatności i wprowadzisz szczegóły operacji.

Opinie o zdrapkach online na urządzenia mobilne

Zebraliśmy kilka opinii graczy e-zdrapek, które mogą być dla Ciebie przydatne i rozwiać niektóre wątpliwości.

“Większość zdrapek w wersji na komputer dostępna jest też na telefon, mam tu wszystko czego zapragnę, od zdrapek na niskie zakłady, jak i te bardziej wymagające.”

“Zdrapki na komórce to nie to samo co na komputerze. Owszem, fajnie, że można grać gdzie się chce, ale nie ma tu ani efektów specjalnych, ani tabeli wyników. Czasem zagram, ale preferuję e-zdrapki w trybie standardowym.”

“Mogę grać z każdego miejsca połączonego z internetem! Zdrapki ściągnęłam bardzo szybko, gra się nie zacina. Czego chcieć więcej?!”

Join the discussion

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *