Zdrapki jak wygrać

Sprawdź jak wygrać w gry zdrapki online - Które zdrapki wybrać?

Jak wygrać w zdrapki? Wielu próbowało znaleźć odpowiedź na to pytanie. My niestety nie znamy odpowiedzi, ale podpowiemy, co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną w zdrapkach naziemnych oraz zdrapkach online.

Zdrapki naziemne

Zastanawialiście się na pewno czy jest jakiś sposób na wygranie w zdrapki Lotto. Nie damy Ci gwarancji na wygraną, ale chętnie podzielimy się swoimi spostrzeżeniami, jakie zaobserwowaliśmy podczas gry w te zdrapki.

  • Przed kupnem zdrapki, sprawdź informacje na stronie Lotto

Znajdziemy tu informacje na temat każdej zdrapki – nakład losów, liczba wygranych i ich wartość oraz aktualna pula na wygrane i liczba aktualnych losów z wybraną kwotą. Dzięki tym informacjom możemy obliczyć (czysto hipotetycznie) ile złotych przypada na jeden los (dzieląc bieżącą pulę na wygrane przez ilość losów, które są w sprzedaży). Im wyższy wynik tym potencjalnie większe szanse na wygraną.

Możemy również sprawdzić ile losów z główną nagrodą zostało w obiegu. Im mniejszy procent tym mniejsze szanse na wygraną. Załóżmy bowiem, że z 200 losów o najwyższej wygranej aż 150 zostało już wyprzedanych. Zwycięskich losów zostało więc tylko 50, a więc 25 proc. Nie trudno zauważyć, że nie jest to atrakcyjny wynik.

Przykładowa tabela z informacją o nakładzie i liczbie wygranych

  • Graj w zdrapki, które oferują największe szanse na wygraną

Wśród zdrapek Lotto znajdziesz takie, których główne wygrane bardzo się od siebie różnią. Przykładowo w zdrapce WYPŁATA, która kosztuje 1 zł główna wygrana to 1500 zł, ale już zdrapka VABANK, której cena również wynosi 1 zł, oferuje do wygrania 20 000 zł. Ci, którzy celują wyłącznie w wysokie wygrane na pewno wybiorą tę drugą, mimo że pula losów z główną wygraną jest w tej zdrapce znacznie mniejsza od zwycięskich losów w przypadku pierwszej zdrapki. Dla porównania w zdrapce WYPŁATA losów z główną wygraną jest w obecnej serii 208, a w zdrapce VABANK tylko 16.

  • Patrz na numer serii

Każda zdrapka Lotto posiada swój numer serii. Warto więc sprawdzić informacje ile zwycięskich losów jest jeszcze do wygrania w danej serii. Jeżeli rezultat nas nie zachwyci warto poczekać na kolejną serię. Numer serii każdej zdrapki Lotto to pierwsze cztery cyfry kodu, który znajduje się na dole lub na boku zdrapki.

Numer serii widnieje po lewej stronie zdrapki

Zdrapki internetowe

  • Skorzystaj z bonusów

Większość kasyn internetowych, które mają w swojej ofercie e-zdrapki oferuje różnego rodzaju bonusy. Dzięki takim promocjom mamy do wykorzystania dodatkową kwotę pieniędzy na grę, a więc też większe szanse na wygraną.

Na stronie firmy Betsson, która jest liderem wśród portali ze zdrapkami online można skorzystać z aż dwóch bonusów. Pierwszy to bonus powitalny – dla każdego gracza, który zarejestruje się na stronie www.betsson.com. Jeżeli skorzystasz z bonusu na zdrapki od wpłaty na Twoim koncie pojawi się dodatkowe 30 proc. Im więcej pieniędzy wpłacisz, tym więcej pieniędzy otrzymasz.

Jeżeli będziesz grał wystarczająco często, będziesz mógł skorzystać z reload bonusu na zdrapki, który działa na podobnej zasadzie. Do Twojej wpłaty zostanie dodany procent, o który zostanie powiększone Twoje konto.

  • Złoty środek

Graliśmy w wiele e-zdrapek, obstawialiśmy różne kwoty, wygraliśmy też różne sumy pieniędzy. Jednak zaobserwowaliśmy, że najwięcej wygranych trafialiśmy obstawiając “środkową” sumę. W wielu zdrapkach online najniższa kwota zakładu to 0,5 euro, a najwyższa to 20 euro. Stawiając 10 euro najczęściej trafialiśmy. Przypadek? Być może. Dodajmy, że w niektórych e-zdrapkach, aby wygrać główną kwotę pieniędzy należy obstawić maksymalny zakład.

  • Wypróbuj zdrapek z jackpotami

Istnieją e-zdrapki, które oferują jackpoty, czyli wielkie sumy pieniędzy. Jak to zazwyczaj bywa szanse na trafienie jackpota nie są zbyt duże, jednak kwoty sięgają  nawet kilku milionów euro. Proponujemy więc abyś spróbował gry w zdrapki internetowe z jackpotami, jednak nie ograniczył gry tylko do nich i nie wydawał na nie dużych sum pieniędzy. Na początek niech to będzie 10 proc. Twojej wpłaty.

Niektóre jackpoty sięgają ponad 1 mln euro

  • Zacznij od zdrapek online za darmo

Na portalu Betsson masz ponad sto rodzajów e-zdrapek, od klasycznych przez sportowe, fantasy, po zdrapki kasynowe. Wszystkie wzbogacone są o dodatkowe bonusy, znakomitą grafikę i muzykę. I co najważniejsze prawie wszystkie są darmowe, co znaczy, że możesz ich wypróbować w wersji dla zabawy. Zanim zagrasz w zdrapki internetowe na prawdziwe pieniądze poznaj rodzaje zdrapek, sprawdź je, poczuj. Na pewno znajdziesz takie, które przypadną Ci do gustu i w których poczujesz się pewnie. Wtedy już warto wpłacić pierwszy depozyt 🙂

W e-zdrapki możesz zagrać “na próbę” i za prawdziwe pieniądze. Niestety od 2017 portal Betsson nie jest dostępny na terenie Polski.

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *