Słówka 2zł – Wygrana 25 000zł – Zdrapka Lotto

Sprawdz i zagraj w Słówka i wygrywaj w zdrapki Lotto online

Znudziły Ci się już zdrapki z ukrytymi liczbami? To może dla odmiany poukładasz litery? W kolekturach znajdziesz zdrapkę Lotto Słówka. Z kolei ciekawą zdrapkę internetową, którą do wygranej mogą przybliżyć Cię szczęśliwe litery jest Fruity Friends.

Zdrapka Słówka

Ta zdrapka polega na ułożeniu zwycięskiego słowa. Do zdrapania masz pole TWOJE LITERY oraz siedem linii, pod którymi kryją się słowa. Jeżeli zdrapane litery kompletują słowo w poziomej linii (musi się ono składać wyłącznie z TWOICH LITER) wygrywasz przypisaną do niego kwotę pieniędzy. Najwyższa wygrana to 25 000 zł. Koszt zdrapki Lotto zaledwie 2 zł.

Pamiętaj jednak, że nie możesz tworzyć krótszych słów. Dla przykładu na mojej zdrapce znalazło się słowo UZDA, jednak, aby je ułożyć w moich literach zabrakło litery “z”. Powstał jednak wyraz uda, sądziłem więc, że wygrałem, jednak na odwrocie zdrapki przeczytałem szczegóły obowiązujących zasad. Musiałbym więc posiadać literkę “z”, aby ułożyć całe słowo. Co ciekawe zdrapka Lotto Słówka jako jedyna oferuje aż 15 stopni wygranych, począwszy od 2 zł, kończąc na wspomnianych 25 000 zł.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jakie są sposoby aby poprawić swoje szanse, sprawdź koniecznie nasze porady jak wygrywać grając w zdrapki. Znajdziesz tam praktyczne porady, jakie zdrapki kupować aby szansa na wygraną była największa.

E-zdrapka Fruity Friends

Fruity Friends to e-zdrapka, która wzorowana jest na maszynach do gry. Posiada pięć bębnów i 25 linii wypłat. W grze występuje też symbol wild i scatter, funkcja darmowego zakręcenia kołem oraz runda bonusowa, czyli wszystko to co najlepszy video automat posiadać powinien! Na walcach kręcą się gruszki, cytryny, wiśnie, pomarańcze, truskawki, ananas i mango oraz owocowe litery.

Wygrywasz jeżeli uda Ci się ułożyć te same symbole na jedną z 25 linii wygrywających. Każdy symbol jest inaczej wyceniany (np. za 3 takie same symbole na linii możesz otrzymać od 3 do 100 żetonów, które zasilą Twoje konto). Kombinację wygrywającą pomoże Ci ułożyć symbol wild, czyli wiśnie, które zastępują wszystkie inne symbole (poza symbolem pomarańczy i truskawki). Z kolei gdy na bębnach pojawią się dwie lub więcej pomarańczy otrzymujesz darmowe spiny (obroty). Najwięcej możesz ich wygrać aż 30 (na ekranie w jednym czasie muszą pojawić się minimum trzy pomarańcze). Truskawka natomiast uruchamia rundę bonusową! Jeżeli ułożysz 5 truskawek w jednym rzędzie otrzymasz skryte pod owocami trofea i mnożniki wygranej.

Możesz wybrać ile na ilu liniach wygrywających chcesz grać (1-25) oraz kwotę zakładu na jedną linię (0,01-20 euro). Im wyższa stawka, tym większa wygrana!

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *