Złoty Pierścionek 1zł – Wygrana 2 000zł – Gry Zdrapki Lotto

Sprawdź i zagraj w zdrapkę Lotto Złoty PIerścionek - Wygrywaj w zdrapki online!

Lubisz ryzyko, ale boicie się stawiać duże kwoty pieniędzy? Mamy dla Ciebie coś, w co być może grałeś w dzieciństwie za pieniądze z “reszty” z zakupów. Mowa o zdrapkach! Tak, tradycyjnych zdrapkach, które cieszą jak Kinder niespodzianka. Kto bowiem jest w stanie powstrzymać się, by sprawdzić, co kryje się na zdrapanym polu?

Zdrapki stają się coraz bardziej popularne, można je kupić w kolekturach, kioskach na stacjach benzynowych. Niektóre portale oferują także e-zdrapki, czyli zdrapki internetowe. Warto dodać, że ta niepozorna gra może przynieść naprawdę spore wygrane.

Zdrapki Lotto można kupić nawet za 1 zł. Ale są też takie, które kosztują 10 czy 20 zł. Zacznijmy jednak od tych najtańszych.

Zdrapka Złoty Pierścionek

Złoty Pierścionek to zdrapka, która kosztuje 1 zł. Pula nagród to (w najnowszej serii) to 7 600 000 zł). Zasady nie są trudne – należy zdrapać sześć pierścionków, znajdujących się na zdrapce. Jeśli uda nam się znaleźć trzy takie same kwoty, wtedy wygrywamy – tę właśnie kwotę. Najwięcej można wygrać 2000 zł. Pozostałe kwoty to 200, 30, 15, 10, 4, 2 i 1 zł.

Mi udało się wygrać, niedużo, bo 10 zł, ale zawsze to 10x więcej niż wydałam na zdrapkę. Przed kupnem zdrapki warto jednak sprawdzić jej serię. Przykładowo zdrapka, którą kupiłam w kiosku miała serię 0342. Wciąż można było w niej wygrać najwyższą kwotę. Na ten moment do wygrania jest jeszcze 46 zdrapek, w których do wygrania jest 2 000 zł. Warto więc kupić zdrapkę z takiej serii, w której wciąż jest coś do wygrania są. Zazwyczaj w kolekturach mają najnowsze zdrapki, z bieżącej serii, ale przezorny zawsze ubezpieczony!

Czy polecam Złoty Pierścionek? Oczywiście, przecież wygrałem 🙂 Przede wszystkim jednak kwota wkładu do kwoty wygranej jest na tyle duża, że warto raz na jakiś czas pokusić się i wydać 1 zł – w końcu to złoty pierścionek!

E-zdrapka Diamond Duet

Nawiązując do Złotego Pierścionka, wybierzmy e-zdrapkę Diamond Duet. Mamy tu do zdrapania znacznie więcej pól, bowiem 6 liczb, oznaczonych jako WYGRYWAJĄCE NUMERY i 25 oznaczonych jako TWOJE NUMERY. Jeżeli nawet jedna z liczb w obu tych kategoriach się powieli, wtedy wygrywamy. Co? Kwotę, która również jest ukryta, lecz przypisana do każdej liczby. Jeżeli więc przykładowo trafimy w zdrapce dwa razy na liczbę 7 wygrywamy kwotę, która znajduje się pod opisem NAGRODA. Wygrać można nawet 250 tys. euro! Jednak za zdrapkę zapłacimy 5 euro.

Zdrapka Diamond Duet ma także dodatkowe opcje na wygraną. Gdy na jednym z pól pojawi się zamiast liczby zielony worek z pieniędzmi – wygrywamy 25 euro. Z kolei, gdy natrafimy na złotą monetę – podwoi ona naszą wygraną.

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *