Zdrapka Drzewko Szczęścia

drzewko-szczescia-lotto-online-zdrapka

Zdrapka Drzewko szczęścia i e-zdrapka Love birds

Wybierzcie się do parku i zagrajcie w e-zdrapkę. A jeżeli jesteście tradycjonalistami, skoczcie do kiosku po zdrapkę Lotto, ale koniecznie zdrapcie ją na świeżym powietrzu. Drzewa i ptaki pomogą Wam zgarnąć wygraną!

Zdrapka Drzewko Szczęścia

Drzewko szczęścia to bardzo prosta zdrapka, która w ostatnim czasie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Dlaczego? Odpowiedź jest jeszcze prostsza niż zasady gry. Za zdrapkę Drzewko szczęścia zapłacimy 1 zł, a do wygrania jest aż 6 tys. zł (łączna pula na wygrane to z kolei 8 mln. zł).

Za kolorową zdrapką kryją się rośliny i zwierzęta. Pod zdrapką znajdziemy m. in. motyle, wiewiórki, biedronki, pszczoły, słońce, ptaki, nawet liście z drzewa. My szukamy jednak szczęśliwego drzewka. Jeżeli jednym z czterech symboli, które kryją się pod zdrapką będzie właśnie drzewko – wygrywamy przypisaną do niego kwotę.

Pamiętaj, że najlepiej kupić zdrapkę, gdy wiemy, że sprzedanych zostało już mnóstwo losów, a więc nakład powoli się kończy, a wciąż jest do wygrania sporo losów z główną nagrodą. Jeżeli w jakiejś zdrapce padły główne wygrane, prawdopodobieństwo, że my także ją trafimy jest znacznie mniejsze.

Lotto a Totolotek

Pamiętaj, że zdrapki są obecnie dostępne w punktach Lotto, nie należy jednak ich mylić z Totolotkiem – czyli jednym z obecnie działających legalnych bukmacherów. W tych punktach możesz spokojnie obstawić rezultat wydarzeń sportowych czy nawet programów rozrywkowych. Totolotek posiada również stronę internetową, gdzie w przeciwieństwie do Lotto możesz obstawić przez internet. Jeżeli interesują Cię zakłady bukmacherskie to sprawdź też kod bonusowy do totolotka. Dzięki niemu będziesz mógł zgarnąć 25 złotych bez depozytu za samą rejestrację w tym serwisie.

E-zdrapka Love birds

Szukasz jednak zdrapek przez internet? To spróbuj zdrapki internetowej Love birds. W zdrapce online Love birds możemy postawić od 0,50 do 20 euro, przy czym główna wygrana przy minimalnej stawce wynosi 5000 euro, a przy maksymalnej aż 200 tys. euro.
Zasady w zdrapce Love Birds są bardzo proste. Na ekranie pojawi się jedna z kilkunastu zakochanych par, a obok niej trzy zakryte pola, jeżeli w jednym z tych pól ukryte jest zdjęcie tej pary – wygrywamy. Ile? Tyle ile znajduje się pod zdjęciem, a więc kwotę do niego przypisaną.

Ptaszki zwiastują miłość, ale podpowiadają też jak wygrać duże pieniądze 🙂

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *