Wypłata (1zł) – Zdrapki Lotto Online

Sprawdź i zagraj w Wypłata i wygrywaj online w zdrapki Lotto

Kto z nas nie cieczy się, gdy na koncie pojawia się sumiennie zarobiona wypłata? A co, gdyby dorzucić do niej trochę grosza? Bez żadnych nadgodzin?

Zdrapka Wypłata

Lotto oferuje zdrapkę Wypłata. Najwyższa wygrana nie jest powalająca, bo wynosi 1500 zł, ale sama zdrapka kosztuje 1 zł, a zabawa gwarantowana! Otóż na każdym z sześciu pól widnieją symbole, przypominające te, które kręcą się na tradycyjnych jednorękich bandytach. Kryją się tam m. in. wiśnie, podkowa, 4-listna koniczynka, ale też serce czy uśmiech.

My szukamy oczywiście pieniędzy. I tak – jeżeli na jednym z pól znajdziemy symbol monety, wygrywamy kwotę, która jest do niej przypisana. Oprócz 1500 zł może to być 100, 25, 10, 5, 2 lub 1 zł. Nie znalazłeś monety, to może symbol banknotu? Jeżeli tak to wygrywasz, a kwota, która jest do niego przypisana mnoży się razy 5. Wygrane się sumują!

I na koniec rada, którą warto zapamiętać! Pamiętajcie o seriach zdrapek. Najnowsza seria zdrapki Wypłata to 0365. Im seria nowsza, tym większe prawdopodobieństwo, że wciąż nie padły najwyższe wygrane. Choć nie zawsze, może okazać się, że główna wygrana nie padła jeszcze w poprzedniej serii. Informacja o aktualnych wygranych i obowiązującej serii znajdziecie na stronie zdrapki lotto online – www.lotto.pl

Co możemy powiedzieć o zdrapce Wypłata? Może kokosów na niej nie zbijemy, ale prawdopodobieństwo wygranej jest znacznie większe niż przy większości zdrapek. Główna wygrana przypada bowiem nie na 10 czy 50 losów, ale na kilkaset! To przykład zdrapki, w których często się wygrywa.

E-zdrapka Power Cash

Masz ochotę na nieco większą gotówkę? Otóż portal Betsson w swojej ofercie przygotował setki rozmaitych e-zdrapek. Jedną z nich jest Power Cash!

Strona betsson nie jest dostępna na terenie Polski.

Ta zdrapka internetowa skrywa 21 pól i dodatkowo 7 pól, gdzie kryją się nagrody. Ale po kolei. Mamy siedem rzędów po cztery pola w każdym. No więc zdrapujemy – jeżeli w jednym rzędzie pojawią się trzy takie same symbole, wygrywamy kwotę, która kryje się na ostatnim polu w danym rzędzie.

Co przyniesie nam szczęście? Pod polami kryją się owoce, dzwonki, szczęśliwa siódemka, podkowa, 4-listna koniczynka czy diament.

To, co istotne, to to, że nie ma określonej stawki. Przyciskami “+” i “-” wybierasz kwotę, którą chcesz postawić (Linia Ceny) oraz liczbę rzędów, którymi chcesz grać (Liczba linii). Pamiętaj, że im wyższa stawka, tym wyższa wygrana! Maksymalna wygrana w tej ezdrapce to 50 tys. euro! Ale pozostałe też są bardzo imponujące: możesz wygrać 25 tys. euro, 10 tys. euro., ale my nie pogardzilibyśmy i 5 tys. euro 🙂 Jeżeli wolisz grę za mniejsze stawki, gdzie do wygrania są odpowiednio mniejsze kwoty – też można zgarnąć po 20, 50 czy 100 euro.

Taka wypłata na koncie podoba Ci się chyba o wiele bardziej. Nic dziwnego. My pokochaliśmy zdrapki online. Oprócz wysokich wygranych mamy do wyboru setki różnorodnych zdrapek internetowych – do wyboru, do koloru, na laptopie czy smartfonie, bez wychodzenia z domu!

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *