Klejnoty 2zł – Wygrana 60 000zł – Zdrapki Lotto

Sprawdź i zagraj w Klejnoty i wygrywaj online w zdrapki Lotto

Nie bez powodu Marylin Monroe śpiewała “Diamonds are a girl’s best friend”. My jednak udowodnimy, że pokochają je także mężczyźni. Nie kobiety, diamenty właśnie!!! Odkryliśmy na stronie Betsson e-zdrapkę Lucky Diamonds, którą polubiliśmy za prostotę i wysokie wygrane. Dla porównania powiedzmy najpierw kilka słów o zdrapce Klejnoty, którą można kupić w kolekturze. Która według Ciebie jest bardziej atrakcyjna?

Zdrapka Klejnoty

W tej zdrapce Lotto szczęście przyniesie Ci ametyst, szmaragd, bursztyn, rubin czy diament. Pod warunkiem, że w towarzystwie swoich bliźniaczych kopii. Aby wygrać musisz bowiem odkryć w jednej linii trzy takie same klejnoty. Każdy z nich jest podpisany, więc łatwo jest sprawdzić czy wygrałeś. Główna wygrana w zdrapce Klejnoty, która kosztuje 2 zł to 60 000 zł. O tym ile wygrałeś (jeżeli ułożysz szczęśliwą linię) dowiesz się zdrapując pole WYGRANA.

W zasadzie więcej wiedzieć nie musisz. Pamiętaj tylko, że przed kupnem zdrapki warto odwiedzić stronę www.lotto.pl/zdrapki. Znajdziesz tam informacje dotyczące liczby losów z główną wygraną oraz liczbę losów, które wciąż są w sprzedaży. Łatwo obliczysz czy opłaca Ci się kupić daną zdrapkę teraz czy może warto poczekać na następną serię albo zdecydować się na inną zdrapkę. Miłośnikom biżuterii polecamy zdrapkę lotto Złoty pierścionek.

E-zdrapka Lucky Diamonds

Zasady w tej zdrapce są bardzo zbliżone do zasad w zdrapce Klejnoty. Masz tu pięć kuferków, w których kryją się diamenty. Jeżeli trzy z nich (po naciśnięciu przycisku GRAJ) będą takie same – wygrywasz. Pod polem oznaczonym jako NAGRODA znajdzie się kwota jaką otrzymasz. Minimalna stawka zakładu to 0,50 euro, a maksymalna 20 euro. Przy stawce 0,50 główna wygrana to 5000 euro, przy 1 euro – 10 000 euro, przy 2 euro – 20 000 euro, przy 5 – 50 000 euro, przy 10 – 10 000 euro, a przy 20 – 20 000 euro.

Gdzie zagramy w e-zdrapkę Lucky Diamonds? Na stronie www.betsson.com. Tam również otrzymamy specjalny bonus na start. Bonus na zdrapki od wpłaty wynosi 30 proc., a więc kwota Twojego pierwszego depozytu zostanie powiększona prawie o ⅓. Twoje szanse na trafienie głównej wygranej znacznie się zwiększą! Pamiętaj jednak, że są pewne wymagania, które trzeba spełnić, aby móc wypłacić otrzymany bonusu. Zanim będziesz mógł wypłacić jakiekolwiek wygrane, musisz obrócić kwotę depozytu i bonusu 20 razy.

Dlaczego jeszcze polecamy zdrapki internetowe? Średni poziom wypłaty w zdrapkach online to 95 procent. W zwykłych zdrapkach waha się on od 60 do 70 proc. W e-zdrapki zagramy bez potrzeby wychodzenia z domu, co więcej dzięki wersji mobilnej, z której można skorzystać z dowolnej przeglądarki mobilnej lub pobierając aplikację iOS lub Androida, możesz zgrać w zdrapki online za darmo lub na prawdziwe pieniądze z autobusu, biblioteki czy poczekalni. Prawda, że fajnie?

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *