Złota Rybka 2zł – Wygrana 45 000zł – Zdrapki Lotto

Sprawdź i zdrap swoją wygraną w zdrapce lotto Złota Rybka

A co, gdyby tak złota rybka mogła spełnić Twoje marzenie? Zdrapka Złota Rybka ma taką moc – dzięki niej możemy się wzbogacić nawet o 45000 zł! A może wolisz zanurzyć się w głębinach oceanu i sprawdzić czy nie czeka tam na Ciebie podwodny skarb?

Zdrapka Złota Rybka

W kolekturach Lotto możesz kupić tę zdrapkę za 2 zł. Jak już wspomnieliśmy główna wygrana jest imponująca, ale oprócz 45 tys. zł, można wygrać także 4500 zł, 450 zł, 45 zł, 10 zł, 5 zł, 4 zł i 2 zł.

Wśród klejnotów, złotych monet i morskich stworzeń w oceanie pływa także złota rybka. Jeżeli pojawi się ona w polu, które należy zdrapać wygrywasz kwotę przypisaną do tego symbolu. Masz osiem szans, bowiem w każdej zdrapce “schowanych” jest osiem symboli. Złota rybka może pojawić się raz, ale też kilka razy – wszystkie wygrane się sumują.

Ja bogaczem nie zostałem, ale wygrałem 2 zł, czyli zwróciło mi się to, co postawiłem. Kupując zdrapkę zerknąłem na jej numer serii i sprawdziłem na stronie www.lotto.pl ile osób wygrało główną nagrodę. Okazało się, że 10 osób, z czego jeszcze na 8 losów przypadało 45 tys. zł. Bilans całkiem korzystny. Warto zwracać uwagę na numer serii zdrapki lotto, jeżeli bowiem główna wygrana padła już wiele razy, a szczęśliwych losów zostałyby powiedzmy dwa, szansa na wygraną jest mała, warto więc poczekać na kolejną serię.

E-zdrapka Plunder the Sea

Osobiście jednak zdecydowanie bardziej lubię grać w zdrapki internetowe. Np. Plunder the Sea. Zwykła ezdrapka, a tyle atrakcji! Przede wszystkim zdrapki online mam pod ręką – na komputerze, tablecie, telefonie. Portal, na którym gram oferuje mi różne bonusy, a zdrapki są wzbogacone o dodatkowe funkcje.

Co takiego zainteresowało mnie w Plunder the Sea? Przede wszystkim mamy tu dwie gry i w każdej z nich możemy wygrać. W pierwszej grze mamy sześć pól, za którymi kryją się podwodne stworzenia, jeżeli trzy z nich będą takie same, wygrywamy przypisaną do nich kwotę. Z kolei w drugiej grze czeka na nas miedziana skrzynia, z której albo wyskoczy złota rybka – wtedy wygrywamy kwotę, która odsłoni się poniżej – albo szkielet ryby – wtedy nic nie wygrywamy.

Jakie są stawki? Możesz postawić od 0,50 do 10 euro. Najwyższa wygrana to 100 tys. euro! można też wygrać 50 tys. czy 25 tys. euro. Taka kwota jest możliwa do zgarnięcia przy najwyższym zakładzie, wpłacając odpowiednio mniej, możemy wygrać mniejsze pieniądze. Nie znaczy to jednak, że nie warto grać. Zabawa jest super, a przy odrobinie szczęścia nawet przy małej stawce, można zgarnąć prawdziwy skarb!

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *