Vabank (10zł) Lotto – Zagraj w polskie internetowe zdrapki

Zagraj w zdrapkę Vabank i wygraj online w zdrapki Lotto

Kto nie chciałby zostać zwycięzcą, zwłaszcza w grze o duże pieniądze? Otóż można nim zostać dzięki e-zdrapce Winners! Jak grać w zdrapki online? Tu również mamy ukryte symbole, które po zdrapaniu przyciskami na klawiaturze, mogą przynieść nam wygraną! Zasady są często zbliżone do tych w tradycyjnych zdrapkach, tyle, że zdrapki online mają więcej funkcji i atrakcji, no i przynoszą zazwyczaj większe wygrane.

Zdrapka Vabank

Zanim opiszemy e-zdrapkę Winners, kilka słów o podobnej zdrapce Lotto, którą kupimy w kolekturach i kioskach. Zdrapkę Vabank kupimy za 1 zł, a wygrać możemy 20 tys. zł. Pozostałe wygrane to 500 zł, 70 zł, 30 zł, 10 zł, 5 zł, 2 zł i 1 zł.

Na czym polega gra? Mamy 4 zakryte pola – w jednym z nich znajduje się liczba (“Twoja liczba”), która, gdy pojawi się na innym polu, daje nam wygraną. Pola te są oznaczone jako “Gra 1” (zakryta jest w niej jedna liczba), “Gra 2” (zakryte są dwie liczby) i “Gra 3” (zakryte są trzy liczby). Tak więc mamy sześć szans na trafienie zwycięskiej liczby.

Zdrapka Vabank, którą ja kupiłem nosi numer z serii 0361. Co prawda nie udało mi się wygrać, ale szanse były całkiem spore, gdyż na stronie www.lotto.pl sprawdziłem informacje na zdrapki lotto wygrane o aktualnych wygranych w tej serii. Z 23 losów z główną wygraną wciąż w sprzedaży było ich 12. Kilkanaście dni później było ich już tylko 7, teraz więc nie zdecydowałbym się na grę i poczekałbym na następna serię. Chociaż z drugiej strony to tylko 1 zł 🙂

E-zdrapka Winners

Zaczęliśmy jednak od e-zdrapek. Na stronie betsson można ich znaleźć całą masę, z podziałem na klasyczne, sportowe czy fantazy.

Niestety portal Betsson nie jest dostępny dla graczy z polski.

Ja skusiłem się tym razem na prostą klasyczną zdrapkę Winners. Podobnie jak w Vabank musimy dopasować – w tym przypadku symbole a nie liczby – z jednego pola na pozostałe. Pierwsze pole nazywa się “Szczęśliwe Symbole” i skrywa dwa symbole, z kolei pod drugim oznaczonym jako “Twoje Symbole” kryje się osiem symboli. Jeżeli choć jeden symbol z obu tych pól się pokrywa, oznacza to, że wygrywamy kwotę przypisaną do danego symbolu.

Co skrywają symbole? Tytułowych zwycięzców, czyli sportowców, prezentujących różne dyscypliny sportowe. Masz ochotę dołączyć do grona zwycięzców? E-zdrapka Winners kosztuje 2 euro, z kolei do wygrania jest aż 100 tys. euro. Brzmi kusząco, prawda?

Zdrapki internetowe wyróżnia to, że każda z nich różni się od siebie. Niektóre są banalnie proste, inne zachwycają atrakcyjnymi funkcjami. W każdej jednak można wygrać duże pieniądze, a logując się na portal Betsson możemy dodatkowo otrzymać bonusy na grę.

W zdrapki online za darmo możesz pograć zarówno na stronie www.lotto.pl jak i www.betsson.com. Poziom zabawy jest jednak zupełnie inny. W przypadku gry w e-zdrapki mamy kolorową i profesjonalną grafikę, efekty dźwiękowe, dodatkowe funkcje i miłe dla oka efekty specjalne!

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *