Super 7 (2zł) – Jak wygrać 77777zł w zdrapce Lotto

Sprawdź zdrap szczęśliwe 7 i wygraj w zdrapce lotto Super 7

Kto z Was nie wierzy w magiczną moc liczby 7, może się mocno zdziwić! Otóż w zdrapce Super 7 oraz e-zdrapce 7ht Heaven można wygrać wielkie pieniądze. Zamiast różdżki wystarczy zdrapać ukryte pola!

Zdrapka Super 7

Tę zdrapkę, jak i inne zdrapki lotto, znajdziemy w kolekturach, ale też w wielu kioskach czy stacjach benzynowych. Koszt – 2 zł. Niedużo w porównaniu z wygranymi. Najwyższa wygrana to bowiem 77 777 zł. W najnowszej serii (0362) kwotę tę zgarnęło już 6 osób. Może do nich dołączyć jeszcze czterech szczęśliwców! Kolejne wygrane to: 7 777 zł, 777 zł, 77 zł, 14 zł, 7 zł, 4 zł, 3 zł i 2 zł.

Na czym polega gra? Mamy 7 pól z ukrytymi pod nimi cyframi i 7 pól z ukrytą pod nimi kwotą wygranej. Jeżeli jedną z cyfr okaże się “siódemka” – wygrywamy przypisaną do niej kwotę. Z kolei jeżeli nasza “siódemka” będzie w kolorze niebieskim oznacza to, że przypisana do niej kwota została podwojona! Dodatkowo, wszystkie wygrane się sumują!

W zdrapkę Super 7 gra się prosto i przyjemnie. Miłą niespodzianką jest “bonus” w postaci podwojenia wygranej. Choć mi nie udało się wygrać za pierwszym razem, wierzę, że liczba 7 okaże się jeszcze dla mnie naprawdę super 🙂

Nie przekonuje Was to? Zastanawiacie się, czy jest jakiś sposób na zdrapki lotto? Oprócz zwykłego szczęścia, pamiętajcie, aby patrzeć na serię zdrapki. Na stronie lotto.pl znajdziecie informacje, jakie wygrane padły w danej zdrapce i danej serii. Im mniej wygranych, tym większa szansa na to, że to Ty staniesz się zwycięzcą!

E-zdrapka 7th Heaven

Z pogodą za oknem bywa różnie. Zamiast wychodzić z domu, postanowiłem więc spróbować szczęścia w grze w zdrapki internetowe. Wciąż ufając magicznej mocy liczby 7, wybrałem 7th Heaven, czyli Siódme niebo! Wygrana faktycznie jest boska, w tej zdrapce wygrać można bowiem 5 000 euro.

Jak rozpocząć grę w tę e-zdrapkę? Tak jak w Super 7, także i tu mamy do zdrapania dwa słupki po siedem pól. W jednym z nich zakryte są liczby, w drugim wartości wygranych. Różnica jest taka, że, aby wygrać – w pierwszym polu musi znaleźć się nie jedna, a trzy siódemki. “Odkrywając” drugi słupek dowiemy się, jaką kwotę wygraliśmy. Dodatkowo z nieba spadają raz na jakiś czas prezenty, jeżeli więc na pierwszym słupku obok dwóch cyfr znajdzie się symbol prezentu, to również wygrywamy kwotę przypisaną do danego pola.

W przypadku e-zdrapek mamy większą swobodę decydowania o tym za ile i jak grać. Otóż klikając przyciski “+” lub “-” dołączone do licznika “Cena wierszy” i “Liczba wierszy” możemy wybrać kwotę, którą chcemy postawić (od 0,25 do 20 euro) oraz liczbę wierszy (od 1 do 7). Oczywiście im wyższy zakład, tym większa szansa na zgarnięcie głównej wygranej!

Zdrapki online na pieniądze są coraz bardziej popularne i wypierają tradycyjne zdrapki. Jakie są opinie graczy? Większość wybiera e-zdrapki ze względu na wygodę, większą zabawę i wyższe wygrane.

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *