Polska Gola!!! 2zł – Wygrana 55 000zł – Lotto Zdrapki

Sprawdź i zagraj w zdrapkę Lotto Polska Gola !!! i wygrywaj online

Śledzicie rozgrywki reprezentacji Polski? Trzymacie kciuki za naszą drużynę? Obstawiacie wyniki? Teraz możecie pobawić się także w inny sposób, a przy okazji zgarnąć spore wygrane. Otóż Lotto przygotowało dla sympatyków sportu zdrapkę “Polska gola!!!”.

Zdrapka Polska gola!!!

Cena tej zdrapki wynosi 2 zł, a możliwość wygranej to 55 tys. zł. Zwracajcie jednak uwagę na serię zdrapki. Obecnie (seria 0351) najwyższa wygrana wynosi 5000 zł. To nie mała suma, ale jeżeli interesują Was wyższe wygrane, warto poczekać na następną serię. Informacja o aktualnych wygranych i obowiązującej serii znajdziecie na stronie www.lotto.pl

W zdrapce “Polska gola!!!” mamy do zdrapania trzy wyniki. Polska gra bowiem trzy mecze ze swoim rywalem. Jeżeli w danym meczu liczba goli dla naszej reprezentacji będzie większa od bramek strzelonych przez przeciwnika – wygrywamy. Ile? Tyle ile znajduje się pod napisem WYGRANA. Jak już wspomnieliśmy najwyższa wygrana to 55 tys. zł. Później to, kolejno, 5000 zł, 500 zł, 50 zł, 20 zł, 10 zł, 6 zł, 4 zł i 2 zł.

Mi nie udało się wygrać, ale kupiłem zaledwie jedną zdrapkę. Nie daję za wygraną i z pewnością sięgnę jeszcze po “Polska gola!!!”. Emocje podczas zdrapywania dotyczą nie tylko wygranej, po prostu chce się zobaczyć, że Polska wygrywa! Polecam tę zdrapkę zwłaszcza podczas meczów naszej drużyny, czy to eliminacji czy już meczów w ramach mistrzostw!

E-zdrapka World Champions

My jednak polecamy przede wszystkim e-zdrapki. To opcja dla tych, którzy lubią zabawę bez wychodzenia z domu. Otóż zdrapki internetowe znajdziesz na kilku portalach, m.in. na stronie Betsson. Wybierz kategorię “Zdrapki” i graj na prawdziwe pieniądze albo też w wersję demo – dla zabawy.

Niestety portal Betsson nie jest dostępny na terenie Polski.

Co możemy polecić? Dla fanów piłki nożnej wybraliśmy e-zdrapkę World Champions. Wpłacając wybraną przez siebie kwotę (klikając przyciski ‚+’ lub ‚-‚) po wcześniejszej, szybkiej rejestracji na stronie www.betsson.com możemy wygrać nawet 5 tys euro. Pamiętaj, że im wyższa stawka, tym wyższa wygrana Zamiast wyników meczów pod zdrapką znajduje się 9 pól (w trzech rzędach) z podobiznami znanych piłkarzy. Jeżeli w jednej linii wygrywającej pojawi się trzech tych samych zawodników, zgarniamy nagrodę. Co jednak najważniejsze wygrywających układów jest osiem, a nie trzy, bowiem obowiązują nie tylko linie poziome, ale także poziome i ukośne.

Dodatkowo możemy liczyć na miłą niespodziankę, która pomaga w zwycięstwie i której nie spotkamy w zwykłych zdrapkach. Mianowicie na jednym z pól może pojawić się symbol mistrzowskiego pucharu, który zastępuje inny symbol. Tak więc jeżeli w jednym rzędzie znajdzie się dwóch tych samych piłkarzy, a na trzecim polu pojawi się puchar – to wygrywamy! Z kolei jeżeli na pucharze pojawi się znak x2, x5 czy x10 to znaczy, że nasza wygrana zostanie zwielokrotniona, o dwa razy, pięć razy czy 10 razy.

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *